Другий варіант універсального заклеювання камер. «Дистанційна школа ремонту велосипедів для гуртківців КПДЮ»

Друзі! Знову вас вітає нова рубрика «Дистанційна школа ремонту велосипедів для гуртківців КПДЮ». Отже, обіцяв розповісти, що робити, коли є великий ризик пробиття камер. Знайомтеся: другий варіант універсального заклеювання камер.
Другий варіант універсального заклеювання камер.
Якщо ви їдете у регіон на півдні України, де велика кількість «Керців» (або “кавунців”, як їх називають). Це такі регіони, як Одесса, Миколаївська та Херсонська області, Маріуполь або Генічеськ.Ви повинні взяти велику кількість запасних камер.
Є такий досвід: залити 200 мг спеціального гелю, який успішно справляється із завданням затягувати всі проколи під час руху, не знімаючи та не монтуючи колесо. Див. фото:
1. Спускаємо камеру, не знімаючи покришку, відкручуємо ніпель велосипеду за допомогою спеціального ключа на упаковці Геля або на кришці звичайного автомобільного ніпеля. Див фото.
2. Набираємо невелику кількість гелю за допомогою звичайного маленького шприцу, випускаємо гель у камеру. Потім закручуємо ніпель та накачуємо колесо. Гель всередині камери має перетікати протягом руху велосипеду та затягувати проколи.