ДАЙТЕ ДИТИНІ НАЙКРАЩЕ! Педагоги й медики ― навколо дітей ‼️💟💟 20 листопада ― ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує опіки й уваги дорослих, їхньої турботи, любові, захисту й постійної підтримки.
Навколо цієї ідеї об’єдналися педагоги-позашкільники Київського Палацу дітей та юнацтва і медики НДСЛ Охматдит у ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИТИНИ, який відзначається як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі.❤️🌹
У цей день для онкохворих дітей та медперсоналу вони вирішили провести цікаву благодійну акцію «ВСЕ БУДЕ Ок!», мета якої ― не тільки привітати, але й привернути увагу влади та суспільства на такі зовсім не дитячі проблеми.
Готувалися усім миром… Серед багатьох подарунків ― 🧸🎁🎈оригінальні захисні маски для дітей і лікарів, зшиті власноруч вихованцями КПДЮ, дбайливо підібрані настільні ігри, «вітамінні сувеніри» тощо. В цей день одночасно з усіх моніторів лікарні зазвучать дитячі онлайн-привітання. А ще ― символічне спілкування педагогів із лікарями Охматдиту на знак розуміння того, що одні плекають юні душі, інші ― їх лікують.
Цікаво, що в цей день 18 років поспіль працівники закладів позашкільної освіти столиці відзначають професійне свято – День позашкілля Києва. А дитячі лікарі, які поклали на себе вирішення проблем здоров’я наших дітей ― День педіатра.
У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в дитячому та юнацькому середовищі! Зі святом вас, і нехай цей день залишить тільки приємні спогади!
🌹 Особлива подяка:
Адміністрації КПДЮ на чолі з директором ― Оксаною Добровольською.
🌹 Відділам: ІМАП; народної творчості; художньої творчості; ІТА ЮН-ПРЕС; туризму, краєзнавства та спорту; працівникам кіно-концертного комплексу; транспортного обслуговування.