ДАВНЮ ДРУЖБУ СКРІПИВ МЕМОРАНДУМ!

До Дня захисника України та з метою патріотичного виховання молоді Київський Палац дітей та юнацтва підписав меморандум про партнерство та співпрацю з Національним військово-історичним музеєм України.
Мета цього меморандуму – консолідація зусиль сторін щодо напрацювання нових можливостей, спрямованих на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, гідності та військово-патріотичного виховання молоді.
Підписання меморандуму засвідчили своєю присутністю педагоги та інструктори Авіаційно- космічного центру, структурного підрозділу Київського Палацу дітей та юнацтва, адже саме в цьому центрі керівники гуртків, маючи величезний досвід у військовій справі та маючи військові звання, виховали тисячі вихованців, надавши юнакам та дівчатам навички військової справи, виховали в них захисників Вітчизни, навчили любити і поважати свою Батьківщину. Максимум зусиль і знань педагоги-наставники віддають справі плекання майбутніх керівних кадрів Збройних Сил України, виховання їх у дусі патріотизму і відданості нашій незалежній Україні.
Напередодні великого свята, Дня Захисника України, у символічному місці, Національному військово-історичному музеї, керівникам гуртків було вручено Грамоти за сумлінну працю, досягнення високої майстерності у професійній діяльності та з нагоди Дня захисника України від директора Київського Палацу дітей та юнацтва Добровольської Оксани Миколаївни. Саме ці педагоги: Ковальчук Олександр Степанович, Бєлозьоров Андрій Юрійович, Кремко Валерій Іванович, Міленін Ігор Миколайович, Мінаков Володимир Анатолійович, Роговець Микита Сергійович, Чорний Григорій Володимирович, Кожемякін Кирило Дмитрович, Чумак Георгій Борисович, Видолоб Анатолій Васильович, Юнак Ігор Павлович, Мазуренко Андрій Миколайович, Кулігіна Ольга Олександрівна (понад 2 тисячі стрибків з парашута!), Петрова Людмила Йосипівна (понад 1тисяча стрибків з парашута), Погоріла Ольга Олексіївна, під керівництвом завідувача відділом – Шапки Олександра Івановича, сприяють підвищенню зацікавленості вихованцям гуртків авіаційними професіями, сучасною технікою, допомагають юнакам у визначенні вищих військових навчальних закладів для подальшого вступу. Досвід наших педагогів безцінний, саме ці особистості формують у наших вихованців самостійність та впевненість, духовні, моральні та фізичні якості, які можуть стати у нагоді майбутнім офіцерам! Приємним бонусом до цієї урочистої події стала екскурсія експозиціями музею, яку з радістю провів його директор Андрій Ільєнко.
Зі святом Вас, наші любі, дорогі Захисники України та «Юні підкорювачі неба»!!!