Гурток геології КПДЮ – переможець міської вікторини

27 жовтня 2019 року в Геологічному музеї ННІ «Інститут геології» було проведено геологічну вікторину для команд учнів шкіл міста та гуртківців Київського Палацу дітей та юнацтва.
У вікторині взяли участь:
– гурток геології відділу туризму та краєзнавства КПДЮ;
– команди 8 – 9 класів гімназії № 2 з поглибленим вивченням предметів природничого напрямку;
– команда 9 класів СЗШ №13;
– команда старших класів ліцею № 157;
– команда коледжу геологорозвідувальних технологій при КНУ.
Геологічна вікторина проводилась в залах музею інституту. Вихованці спочатку прослухали нетривалу екскурсію, а потім отримали запитання, які відносилися до всіх трьох залів музею. Під час пошуку відповідей на запитання учні уважно вивчали стенди, проглядали колекції музею та спілкувалися зі співробітниками. Результатом стали не тільки заповнені аркуші з відповідями, які були пред’явлені журі, але й нові знання.
Переможцем стала команда, яка швидко та правильно відповіла на запитання. Це була команда гуртка геології (керівник Крочак М.Д.), що не стало несподіванкою, тому що заняття гуртка часто проходять у стінах цього музею.
Всі учасники отримали грамоти за активну участь від дирекції Київського Палацу дітей та юнацтва та солодкі призи від Інститут Тутковського.
Вікторина проводилась в рамках Дня відкритих дверей ННІ «Інститут геології». Ці змагання внесли ігровий момент у захід та сприяли професійній орієнтації учнів.