ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Всі вісім науково-дослідницьких проектів вихованців Лабораторії експериментальної біології відділу біології @Київського Палацу дітей та юнацтва вибороли призові місця на Всеукраїнському науково-технічному конкурсі ECO-TECHNO UKRAINE 2020 – Національному етапі Міжнародного конкурсу ISEF (International Science Engineering Fair) REGENERON 2020.

Ми щиро вітаємо:
1.То Марію (ІІ місце у категорії «Біологія»)
2. Зарецького Василя (ІІ місце у категорії «Біологія»)
3. Лисенко Ларису (ІІІ місце у категорії «Клітинна та молекулярна біологія»)
4. Зозук Софію (ІІІ місце у категорії «Клітинна та молекулярна біологія»)
5. Сьомку Іллю та Суровенного Михайла (командний проект – ІІІ місце у категорії «Клітинна та молекулярна біологія»)
6. Дубчака Артема (ІІІ місце у категорії «Біологія»)
7. Бурбелу Олену (IV місце у категорії «Клітинна та молекулярна біологія»)
8. Косяк Анну (IV місце у категорії «Біологія»)

До того ж, науково-дослідницький проект Марії То отримав спеціальну відзнаку за значні досягнення в області біології in vitro від міжнародної організації The Society for In Vitro Biology та рекомендацію до участі у Genius Olympiad 2020 – Міжнародному конкурсі наукових, технічних, мистецьких та бізнес-проектів екологічного спрямування!!! Вітаємо!!!

Наші найщиріші вітання та слова глибокої вдячності – команді педагогів Лабораторії експериментальної біології, що підготували переможців конкурсу: к.б.н. Лучаківській Юлії Сергіївні, к.б.н. Щербак Наталії Леонідівні, к.б.н. Кваско Олені Юріївні, к.б.н. Бондаренко Оксані Юріївні та завідувачці лабораторії Каревій Міліці Олександрівні!

Неможливо переоцінити і підтримку наших вболівальників – гуртківців (сподіваємося, майбутніх учасників подібних конкурсів) та випускників Лабораторії експериментальної біології, які цими днями підтримали своїх колег на конкурсі та з цікавістю познайомилися з проектами юних науковців з різних куточків України.