Віртуальна виставка “ВИКАРБУВАНО ПАМ’ЯТТЮ”

Віртуальна виставка “ВИКАРБУВАНО ПАМ’ЯТТЮ”,
серія декоративних робіт до дня пам’яті жертв Голодомору. Виконали вихованці гуртка “Кераміка та гончарство”, керівник Анастасія Рябчук.
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932- 1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земне у пекельних муках.
Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об’єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному.
Хвилююча тема не обминула творчість дітей гуртка «Кераміка і гончарство». Два тижні вони під керівництвом Анастасії Рябчук створювали роботи, які представлені на віртуальній виставці.
Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. І якщо сьогодні люди не зроблять висновків, то вони ходитимуть по колу. Аби трагедії народу ніколи не повторилися, необхідно, щоби Ваші руки були міцними, надійними, голови – світлими, а серця – благородними.