Відкриті поетичні читання в Будинку письменника Національної спілки письменників України

Коли прилітають веселики…
Журавлики, — а їх ще українці називають веселиками, — прилітають саме в ці дні й несуть на своїх крилах поезію весни. Нагадують, що саме в ці дні народилися світочі української літератури — М. Т. Рильський, Л. В. Костенко, інші знані літератори. Є в цьому щось символічне.
21 березня, в день найголовнішого поетичного свята світу — в Міжнародний день поезії — в Будинку письменника Національної спілки письменників України відбудуться відкриті поетичні читання! Запрошено позмагатися зі знаними майстрами слова і юних вихованців літературних гуртків Київського Палацу дітей та юнацтва. Співпраця КПДЮ та НСПУ триває вже не перший рік. Сприяло цьому й те, що у Палаці у відділі ІТА «ЮН-ПРЕС» 7- й рік працюють гуртки поетичного напрямку, які об’єднанні в літературну студію «ЛІра».
А ще те, що нинішнє керівництво Національної спілки письменників добре розуміє, наскільки важливою є підтримка перших поетичних спроб старшими колегами, тому у цей день 25 вихованців Палацу стануть активними учасниками міського поетичних читань «І слово я несу тобі…»
Ірина Кондратенко,
Гурток «Журналістика.Абітурієнт»