Відбудеться Юнацький Чемпіонат України з Го – 2019!

Завтра і післязавтра тут, у Київському Палаці Дітей та Юнацтва, відбудеться головне інтелектуальне дитяче і юнацьке змагання року – Юнацький Чемпіонат України з Го – 2019! 🇺🇦😍
Юні інтелектуали з різних регіонів нашої спільної прекрасної, багатої талантами Батьківщини, приїдуть до Київського Палацу Дітей та Юнацтва для змагань у декількох вікових категоріях. За результатами змагань буде сформовано наш юний спортивний авангард – юнацьку збірну з Го, яка прийматиме участь у міжнародних змаганнях – Юнацькому Чемпіонаті Європи з Го.

Минулого року Палац, Київ і вся Україна вперше в нашій новій історії приймали ЮЧЄ. Більше 200 учасників з 18 країн Європи стали нашими дорогими гостями.

Цьогоріч вихованець Палацу став Чемпіоном Європи у категорії до 12 років. Це друге наше золото, яким надзвичайно пишаємось, адже воно було виборене на території РФ, у Москві. Перше наша команда найсильніших 🇺🇦🇪🇺 здобула влітку 2016 року у Санкт-Петербурзі, чим відкрила Україні право приймати міжнародні змагання.

УФГО є однією з 37 національних організацій Об’єднаної Гошної Європи. І наші спортсмени постійно доводять своє гідне місце серед найсильніших інтелектуалів Європи і світу.

Успіхів юним спортсменам! Витримки і, звичайно ж, бажаємо отримати задоволення від двобоїв 🤗

Го – Мистецтво Балансу і Рівноваги – найскладніша з інтелектуальних ігор, історія якої сягає тисяч років, місцем народження вважають Китай, де, за легендою, гру (яку називають “Вейчі” у Китаї) винайшли для тренування сина Імператора Піднебесної Яо.

Гра вчить пошани до опонента, вчить концентрації і врівноваженості.
Гра вчить дружити і ділитись. Гра виховує командний дух. Приходьте до КПДЮ! Спочатку в гості, а потім і назовсім: ставайте членами спортивної родини і давайте розвивати Го разом!

Адже наступного літа – ЄвроГоКонгрес 2020! Вперше в історії України ми приймаємо “маленький Чемпіонат Світу” – Чемпіонат Європи з Го.