Відбувся фестиваль стартапів #Classiдея

Сьогодні в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся фестиваль стартапів #Classiдея. Фестиваль започаткований за ініціативи #Департаменту_освіти_і_науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації.
Новаторські ідеї талановитих столичних школярів і педагогів охоплюють широке коло сфер нашого життя. Мета фестивалю— виявити найкращі стартап-проекти, стартап-ідеї, стартап-рішення учнів, педагогічних працівників, управлінців у сфері освіти, що вирішують конкретні проблеми та відповідають на актуальний запит суспільства. Як відомо, основним ресурсом для створення стартапу слугує хороша новаторська ідея, яка заслуговує на увагу і є дуже корисною для суспільства. Віримо, що цей проект допоможе сформувати творче покоління молодих науковців, підприємців та практиків в різних галузях.
Організатори фестивалю: Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський Палац дітей та юнацтва, Київська Мала академія наук.
Партнерами фестивалю є:
Київський міський центр зайнятості;
Компанії «ROBO HOUSE» та Бізнес – акселератора «B-sharks»;
Освітня компанія SHAMROCK;
Бізнес – інкубатор «SIKORSKY CHALLENDGE»;
Z-Digital Agency;
(СЕО) Український філіал компанії P.A.T.Profi;
Національний науково-природний музей НАН України;
Навчальний центр ТОВ «ДЕПС СОЛЮШЕНЗ»;
Консалтингова Агенція E-PARTNER;
Київська торгово-промислова палата;
Громадська спілка «ОСВІТОРІЯ»;
Школа Ділової Комунікації Англійською RESTART;
Виробничо-практичний журнал «НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ+»;
Інноваційний освітній проект Young Engineers Ukraine;
Громадська організація «Вектор Прав Людини»;
Альтернативна школа SCHOOLING;
Соціальна мережа для професійного розвитку молоді Net-Work;
ТОВ «АВТОР»;
Приватний вищий навчальний заклад «Європейський університет»;
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення;
Компанія «Яскраво» та «SimoAr»;
ТОВ «СІ-ЕЛ»;
ГО Діловий клуб “Партнер”;
Клуб «КПІскала»;
Інститут післядипломної освіти НТТУ «КПІ» ім. Ігоря Сікорського

Цьогоріч конкурс проводиться у таких номінаціях «Стартап у побуті», «Стартап у природі», «Стартап для людини». Автори проектів презентували стартапи, а оцінювали їх представники організацій-партнерів та громадське журі. Відбулося урочисте нагородження переможців фестивалю. Але учасники фестивалю ще мають шанс отримати приз глядацьких симпатій. На сайті Київського Палацу дітей та юнацтва триває електронне голосування, яке закінчиться о 15.30 годин 19 квітня. Ви можете обрати один стартап, який найбільше вам сподобається, та проголосувати за нього. П’ять учасників, що стануть лідерами голосування за допомогою своїх шанувальників та друзів, отримають приз. Скористайтеся цим шансом та віддайте голоси своїм фаворитам!
http://vote2.stemup.cc/