Відбувся майстер-клас «Персональний сайт вчителя: від задуму до реалізації»

28 жовтня, у рамках Освітнього фестивалю управлінської майстерності “KYIV EdFest 2019”, у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся майстер-клас «Персональний сайт вчителя: від задуму до реалізації» для вчителів шкіл та педагогів позашкільних закладів освіти. Тренер-викладач Олексій Ситник, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент
Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, керівник гуртка “Медіа-дизайн (професійна школа)” Інформаційно-творчого агентства ” ЮН-ПРЕС” розповів про ключові принципи (плюси та мінуси), практичний досвід створення персональних сайтів.

В основі майстер-класу йшлося про створення персональних сайтів з використанням різних сучасних платформ, якими можуть скористатися як вчителі-предметники, так і педагоги позашкільної освіти різних напрямів.
Олексій Ситник зауважив на важливості комунікативних і візуальних складників під час створення сайту. Вони передусім мають бути витримані в стилі та без візуального перевантаження тієї чи іншої аудиторії відвідувачів сайту, зокрема учнівської молоді. Продемонстрував яскраві сучасні інструменти платформ в дії – від простого до складного.
Навіть новачкам було легко опанувати дизайнерські можливості таких інструментів.