Відбувся випускний атестаційний екзамен у хореографічному ансамблі “Квіти України”

Під зливу та блискавку у народному художньому колективі хореографічному ансамблі “Квіти України” відбувся випускний атестаційний екзамен. Плакали не лише керівники, батьки та діти, але навіть і природа проливним дощем горювала за нашим рідним, вже дорослим цвітом колективу.
Любі наші, найкращі діти! Ось і закінчився черговий етап у вашому житті. Ви переходите в доросле життя, більш відповідальне та самостійне. Все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Ваші керівники вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити, дбайливо ставитися, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Побажаємо вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості. Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Вдачі вам, нових досягнень, щастя і успіхів у подальшому житті. Йдіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів вам нехай на складному, але дуже цікавому життєвому шляху.
А головне пам’ятайте, що у рідних стінах хореографічного залу “Квіти України” вас завжди люблять, пам’ятають і чекають усі…не дивлячись на роки!