Вихованці Лабораторії експериментальної біології взяли участь у кількох конференціях

Для гуртківців Лабораторії експериментальної біології Київського Палацу дітей та юнацтва цей тиждень був надзвичайно насиченим та продуктивним.

18 травня 2020 року семеро наших вихованців взяли участь у XVІІІ Міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених «ШЕВЧЕНКІВСЬКА ВЕСНА:ДОСЯГНЕННЯ БІОЛОГІЧНОЇ НАУКИ / BIOSCIENCE ADVANCES». І троє з них цьогоріч стали переможцями конкурсу на найкраще наукове повідомлення! Щиро вітаємо Зарецького Василя, Бурбелу Олену та То Марію!

 

20 травня 2020 року відбулась ХІV Всеукраїнська науково-практична конференція «БІОТЕХНОЛОГІЯ XXI СТОЛІТТЯ», до якої долучилося дванадцятеро юних дослідників з нашої лабораторії.

 

А вже 21-22 травня 2020 р. дев’ятеро гуртківців Лабораторії взяли участь у XХІ Міжнародній науково-практичній конференції «ЕКОЛОГІЯ. ЛЮДИНА. СУСПІЛЬСТВО», яка вперше проходила у он-лайн форматі.

Ми з захопленням слухали доповіді науковців з України, Швеції, Білорусі, США, Ірану, Алжиру та Росії та презентували власні наукові дослідження. Ми щиро вдячні організаторам за неймовірний досвід та яскраві враження! Це було круто! 🙂

Щирі вітання та глибока вдячність нашим педагогам, які підготували вихованців до участі у конференціях: завідувачці лабораторії Карєвій М.О., к.б.н. Бондаренко О.Ю., к.б.н. Кваско О.Ю., к.б.н. Щербак Н.Л. та к.б.н. Лучаківській Ю.С.!