«ВИГОТОВЛЕННЯ ЛЯЛЬКИ-НЕМОВЛЯТКА З КАПРОНУ»

✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍
Творчий проект ” Материнство в іграшці” поповнює майстер-клас Надії Скалозуб.
✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️

🧵Беремо капронову шкарпетку, відрізаємо квадрат, кутики — утворилось коло. Візьміть нитку у колір капрону, складіть вдвоє та обшийте по краю дрібним наметочним швом. Легенько стягніть, залишивши отвір для наповнення. Візьміть м’який синтепон, нарвіть його на частини, сформуйте кульку і вкладіть у капрон. Рівномірно розподіліть синтепон, формуючи щічки (нижня частина обличчя трошки більша).

🧵Виділіть середню горизонтальну лінію обличчя ― носик над нею. Сформуйте носик ― підпушіть голкою синтепон, створіть горошинку.

🧵ведіть швейні шпильки 📍 в верх носика і виведіть їх в ніздрі (заглиблюйте шпильку в синтепон, а не поверхнево). Відстань між шпильками 1 см.

🧵В місці шиї зі зворотнього боку закріпіть нитку і пройдіть в голівку правої шпильки — точка В, вийміть шпильку. Зробіть стібок 0,5 см вправо (точка В1) і введіть голку в праву ніздрю точку Д. Зробіть стібок 0,5см вліво (точка Д1) і знову ввійдіть у точку В (повторіть ці дії 2-3 рази), підтягніть та зафіксуйте вузликом.

🧵З точки В вийдіть у точку С (ліва ніздря), зробіть стібок вправо (точка С1) і ввійдіть в точку А. З неї зробіть стібок 0,5см вліво ― А1, з неї ― в точку С ( повторіть ці дії 2-3 рази), підтягніть нитку трохи та зафіксуйте вузликом. Виведіть голку на зворотню сторону голови в область шиї, зробіть вузлик.

🧵Позначаємо місце очей та ротика швейними шпильками📍. Закріплюємо нитку на потилиці та виводимо голку в праве око ― точка А (такими ж буквами позначаємо нові точки, як і носик). З неї робимо стібок 1 см вправо А1 та виходимо в точку Д. З неї робимо стібок 1 см вліво Д1 та виводимо в точку В (повторюємо 2-3 рази ). В точку С, робимо стібок до точки Д1 і виводимо голку в точку А. З неї робимо стібок 1 см вліво і виводимо голку в точку С (повторюємо дії 2-3 рази, натягуємо нитку, перевіряємо симетричність), виводимо голку на потилицю та робимо вузлик.

🧵Прошиваємо вії ниткою коричневого кольору, починаючи з лівої сторони, щоб легше дотриматись симетрії з правою стороною (вишиваємо в одну нитку). Цією ж ниткою пришиваємо око-намистинку і виводимо нитку на потилицю.

🧵Підберіть рожеві відтінки для підфарбовування щічок, носика, підборіддя, очних впадин (для них ще троих додайте світло-сірого відтінку ― це надасть природності).

🧵Виготовіть волоссячко для немовлятка ― намотайте в’язальні нитки 🧶на два пальці та перев’яжіть їх, склавши пополам.а потім розріжте. Складіть навпіл і приклейте на лобик клейовим пістолетом.

🧵Для виготовлення пустушки підходить полімерна глина. Спочатку розімніть її, потім прокатайте між долонями, щоб вийшов колобок, зплюсніть його, потім продавіть об’єм котушкою ниток. З другого шматочка скатайте трубочку ― це буде тримач пустушки. Візьміть залізну ємність, закип’ятіть в ній трохи води і опустіть деталі, дайте прокипіти на малому вогні 3 хв. Вийнявши, дайте просохнути, покрийте світлим лаком для нігтів та приклейте клейовим пістолетом на ротик.

🧵Для виготовлення шапочки краще всього підходить трикотаж, в’язана або махрова шкарпетка. Форми шапочок для немовлят є різні, сподіваюсь, ви підберете їх в інтернеті за своїм смаком☺️!

🧵Для пелюшки підберіть фліс. Я складаю тканину вдвоє, прошиваю, вивертаю та прасую.

🧵Щоб конвертик виглядав об’ємнішим, бо ми з вами тулуб не виготовляли, можна, коли він буде у складеному вигляді, трохи наповнити синтепоном,а потім підклеїти голівку.

🧵Тепер вам треба малючка приклеїти в рамочку. А прикрасити рамочку можна мереживом, квітами, маленькими іграшками метеликами і т.д…

🧵Я пропоную вам виготовити хлопчика💁‍♂️, бачите якого кольору в нього бантик на конверті? А може хтось захоче дівчинку💁‍♀️?

✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️
Якщо хтось хоче гратись таким немовлятком, то треба навчитись виготовляти тулуб, ніжки, ручки, але… це вже у наступному майстер-класі!
✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️📍✂️