АТМОСФЕРА ДОБРА, ЯКА ЛІКУЄ 💟💟

     В цьому місці ніколи не буває багато посмішок. Тут зупиняється не тільки час. Національна спеціалізована лікарня “Охматдит”…
Із дітьми і любов’ю в серці, але без дітей – так розпорядилася коронавірусна пандемія.
20-го листопада тут було гамірно: Київський Палац дітей та юнацтва проводив благодійну акцію “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ОК!” до Всесвітнього дня дитини.
❤️🌹
     Творчі й невгамовні педагоги відділу Івент-менеджменту та арт-проєктів КПДЮ створили в холі нового корпусу лікарні чудову фотозону, де розмістили подарунки для онкохворих дітей: захисні маски з логотипами Палацу і лікарні, зшиті руками вихованців, дитячі настільні ігри, оригінальні дощовики та вітамінні смаколики – апельсини, гранати, яблука. Цікаво, що на кожному з фруктів були наліпки з побажаннями здоров’я, надії, успіху, вдачі, розвитку…💟💟
Емоційним моментом акції став флешмоб “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! ОК!” біля лікарняного корпусу. Найбільша подяка – це дітки, які з вікон махали руками на знак підтримки флешу. 💟💟 А педагоги ще довго не розходилися й не могли стримати сліз…
     Потім було урочисте вручення 🧸🎁 🧸🎁🎈 подарунків. Керівництво лікарні “Охматдит” вручило грамоту колективу Палацу на знак подяки за довгі роки тісної дружби й співпраці.
     В.о. заступника головного лікаря з організаційно-методичної роботи НДСЛ “Охматдит” МОЗ України Лідія Романенко в інтерв’ю педагогам ІТА ЮН-ПРЕС зазначила, що колектив лікарні пишається давньою дружбою з КПДЮ і цінує кожний прояв благочинності, увагу і будь-яку допомогу. “У такій взаємодії”, – наголосила керівник, – створюється потужна енергетична атмосфера добра, яка лікує”.
Завершили акцію спільним фотографуванням педагогів і медперсоналу, тому що 20-го листопада – ще й професійне свято для педагогів-позашкільників Києва і День педіатра.
Єднання медиків і педагогів у такий день стало символічним. ДЯКУЄМО вам, що рятуєте саме цінне, що є в людини – її життя!
     🌹 Особлива подяка:
Адміністрації КПДЮ на чолі з директором ― Оксаною Добровольською.
     🌹 Відділам: ІМАП; народної творчості; художньої творчості; ІТА ЮН-ПРЕС; туризму, краєзнавства та спорту; працівникам кіно-концертного комплексу; транспортного обслуговування.