STEAM FEST 2018 – 17 ЛИСТОПАДА

 

Програма проведення STEAM fest 2018 на 17 листопада 2018 року

Час

Локація

Захід

Конкурси. Змагання. Ігри

9:00 – 16:00

6, Кінолекційний зал

Міський конкурс з технічної творчості «У місті Фантазерську»

11:00 – 13:00

5

Гра «На незвіданих стежинах»

12:30 – 13:30

7-8

Змагання «Літаки оригамі»

12:00 – 18:00

12

Відкрита репетиція новорічної вистави «Таємниця ялинкової іграшки»

Інтерактивні куточки в холі

11:00 – 13:00

3

Магічне перетворення

11:00 – 13:00

2

Кристали під мікроскопом

11:00 – 13:00

1

Ілюзіон, адаптація зору

11:00 – 13:00

1

Визначення речовин органічного та
неорганічного походження

11:30 – 14:30

11

Практичні заняття з парашутного спорту

11:00 – 13:00

11

Наукова інтуїція

12:30 – 13:30

9

«Тайна азбуки Морзе»

12:30 – 13:30

10

Вчимось літати (майстер-клас з льотно-штурманської підготовки)

13:00 – 15:00

5

Макропогляд на мікросвіт

13:00 – 15:00

4

Ароматична скарбничка

13:00 – 15:00

3

Виготовлення вітальної листівки

Майстер-класи. тренінги

10:00 – 15:00

Бібліотека

Локальна школа успіху

11:00 – 12:00

Медіа-зал

Прототип мобільних додатків

11:00 – 13:00

каб. 305

Навички накладання основних пов’язок при різноманітних травмах: основні способи зупинки кровотечі

11:00 – 14:00

Каб.136 б

Майстер – клас з автомоделювання

11:00 – 14:00

Каб.236

Майстер – клас з кіберспорту «League of Legends»

11:00 – 13:00

Каб. 129

В рамках «Тижня психології в Палаці»

Арт – терапевтичний простір «Батьки і діти разом» «Трансформація страхів»

11:00 – 13:00

Каб. 335

Тренінг «Профілактика та протидія булінгу в закладі освіти»

12:00 – 13:30

Медіа-зал

 Інноваційні підходи у самопіарі

Інтерактивні практикуми

11:00 – 13:00

Каб. 330

Дивовижний світ мікроорганізмів

11:00 – 13:00

Каб. 330

Генетичний детектив

11:00 – 13:00

Каб. 310

Мікроскопія різних частин тіла комах

11:00 – 13:00

Каб. 306

Рослинні пігменти як природні індикатори

11:00 – 13:00

Каб. 306

Дослідження біохімічного складу овочів і фруктів

13:00 – 13:30

Каб. 306

Содовий вулкан

13:30 – 14:00

Каб. 306

Хімічна «веселка»

13:00 – 15:00

Каб. 310

Адаптивні пристосування комах до пересування

13:00 – 15:00

Каб.  307

Визначення солоності води за допомогою біотестування

13:00 – 15:00

Каб. 330

Якісні реакції на білки

14:00 – 14:30

Каб. 306

Гарячий лід

14:30 – 15:00

Каб. 306

Золотий дощ

1 – 12 – Локації, що позначені на схемі розташування заходів

Каб. 136 – 330 – Кабінети Палацу 1, 2 та 3 поверху