Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Положення | Київський Палац дітей та юнацтва

«Київ у революціях»

Друк

Методичні рекомендації міського конкурсу —
інтернет-вікторини «Київ у революціях»

  Тематика завдань: революційні події в історії Києва у період 1904 -1920 рр, життя та діяльність людей, пов’язаних з Києвом у цей період, пам’ятники та пам’ятні знаки, київські революційні адреси.

Учасники: колективи шкіл (середня та старша школа), позашкільних установ, родинні колективи. Участь може бути як індивідуальною, так і командною.

Тривалість конкурсу: з 5 по 26 грудня 2014 року

Умови: учасникам запропоновано для вирішення 15 завдань, вибудуваних за хронологічним принципом. Завдання можуть виконуватися у будь-якому порядку та кількості. Для пошуку відповідей учасники можуть коритуватися будь-якими доступними їм засобами (Інтернет, бібліотека, пошук підказки безпосередньо на місці події, допомога вчителів, батьків тощо). Відповіді потрібно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . не пізніше 24 грудня 2014. Результати конкурсу будуть визначені 26 грудня.

Реєстрація: для участі в конкурсі бажано зареєструватися, надіславши на електронну адресу прізвище та ім’я учасників команди, назву установи.

Оцінювання: за кожне з виконаних завдань команда може отримати максимально 10 балів (загалом 150 балів). Найвищу оцінку команда отримує за найбільш розгорнуту відповідь на запропоноване завдання.

Визначення переможців: переможцями конкурсу стають команди, що набрали найбільшу кількість балів (відповіли на найбільшу кількість запитань) та вчасно надіслали свої відповіді на електронну адресу оргкомітету.

Нагородження: команди, що зайняли І,ІІ та ІІІ місця будуть нагороджені грамотами та призами.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu