Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Відділ туризму, краєзнавства та патріотичного виховання | Київський Палац дітей та юнацтва
Повідомлення
 • The was a problem converting the source image.
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gallery/09.2015/kviti ukr

Ансамбль музичних інструментів «Експромт»

   Ансамбль музичних інструментів було засновано у 2010 році. В репертуарі колективу оригінальні музичні композиції для баяну та акордеону, класичні твори в сучасному перекладі для інструментального ансамблю.

«Ансамбль за рівнем майстерності кожного виконавця порівнюється до колективу солістів…» М. Різоль – народний артист України, засновник Київського квартету баяністів.

 

Педагогічний склад

Малахова Маргарита Олександрівна – засновник та художній керівник колективу, висококласний спеціаліст, аранжувальник. Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

У програмі навчання:

Оволодіння навичками гри на музичних інструментах (баян, акордеон, фортепіано, ударні інструменти – металофон, ксилофон, тамбурин, шейкер та ін.)
Набуття навичок колективного музикування, ансамблевої майстерності – виконання музичних творів у складі музичних інструментів.
У музичний клас приймаються діти віком від 6 до 21 року, які мають інтерес та бажання займатися даним видом творчості, а також мають мінімальні музичні здібності. Набір відбувається з кінця серпня кожного року. Навчання безкоштовне!

Прийом дітей проводиться за схемою:
• усне анкетування (виявлення мотивів вибору та характеру інтересу до занять у колективі);
• музичне тестування (виявлення наявності музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму: відтворити голосом задану поспівку, проплескати ритмічну послідовність);
• виконавське тестування (дітей, які мають попередню підготовку).

Творчі досягнення:

Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012) 

 

оркестр "Юність"

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ЕСТРАДНО-ДУХОВИЙ ОРКЕСТР «ЮНІСТЬ»

  Усіх, кого вабить світ естрадної та джазової музики, кому подобається сяйво духових інструментів, оксамитовий звук труби, саксофону, тромбону, туби, хто хоче навчитися грати на синтезаторі та ударних інструментах, ми запрошуємо в естрадно-духовий оркестр «Юність». Тут Ви станете важливою часткою у великому творчому процесі та додасте свої власні музичні фарби до звучання оркестру.

   Естрадно-духовий оркестр «Юність» Київського Палацу дітей та юнацтва створено 1989 року як духовий оркестр. З часом колектив розвивався, змінював репертуар, набував майстерності й перепрофілювався в естрадно-духовий оркестр. З моменту заснування і по сьогодні художнім керівником та дириґентом колективу є відмінник освіти України Михайло Григорович Нестерук.

  Оркестр має два склади – підготовчий та концертний, є ансамблі малих форм, окремі талановиті виконавці-солісти, з більш підготовлених та талановитих дітей створено диксиленд. Близько 70 гуртківців віком від 10 до 21 року навчаються в оркестрі грати на різних музичних інструментах, одержують знання з музичної грамоти, сольфеджіо, розвивають музичний смак та свої здібності.

У репертуарі колективу багато різножанрових творів: музика українських та світових композиторів-класиків, сучасна музика, джазові твори. «Юність» постійно бере участь у концертах та творчих акціях Палацу, району, міста.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД
  НЕСТЕРУК МИХАЙЛО ГРИГОРОВИЧ – талановитий керівник та аранжувальник, вдумливий, досвідчений педагог, прекрасний організатор. Він є автором школи оркестрової гри, за якою навчаються діти. Михайло Григорович став ініціатором та організатором Міського фестивалю музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь», який об’єднав музичні колективи Києва та України. Фестиваль цей проводиться з 1991 року, у жовтні 2007 року відбувся Х ювілейний форум. Михайло Григорович нагороджений почесним знаком «Відмінник освіти України», грамотами Головного управління освіти і науки м. Києва, Міністерства освіти і науки України та подякою Київського міського голови.
   ЦИБУЛЬКО МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ – педагог по класу саксофона, дириґент підготовчого складу оркестру, виховує гарних музикантів-саксофоністів.
  ЖУРАВЛЬОВ АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ – педагог по класу труба, чудовий музикант-виконавець.
   ЛИСЕНКО ВАЛЕНТИН ОЛЕКСІЙОВИЧ –  концертмейстер колективу, талановитий піаніст.
НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

  Навчання дітей здійснюється за комплексною авторською програмою Нестерука Михайла Григоровича, яка передбачає індивідуальне навчання на духових, ударних, клавішних інструментах, електрогітарах, ансамблеву та оркестрову гру, вивчення основ сольфеджіо та музичної грамоти. Принцип організації навчання – формування музичних класів за інструментами відповідно до віку, підготовленості та рівня навчання.
У музичні класи приймаються діти віком від 7 до 12 років, які не мають медичних протипоказань, виявляють бажання до занять на музичному інструменті, мають необхідний мінімальний рівень музичних здібностей.
Прийом дітей проводиться за схемою:

 • анкетування (виявлення мотивів вибору та характеру інтересу до занять у колективі);
 • музичне тестування (виявлення наявності музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму);
 • рухове тестування (координація рухів);
 • фізичне тестування (виявлення анатомо-фізіологічних показників до занять на певному інструменті – будова щелепи, губ, тонус лицьових м’язів, правильність дихального апарату тощо).


За результатами тестування рекомендуються заняття на певному музичному інструменті з урахуванням бажання дитини. Навчання безкоштовне! Заняття проходять тричі на тиждень. Діти професійно удосконалюють виконавську майстерність, розвивають артистизм та індивідуальну манеру виконання, вчаться відтворювати стилістику твору та манеру композитора, підтримують дружню атмосферу в колективі, беруть участь у заходах Палацу, району, міста, фестивалях та конкурсах.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

   Оркестр «Юність» за роки існування створив цікавий, різноманітний репертуар, що складається з творів вітчизняних і зарубіжних авторів різного напрямку і стилю, маршів, пісень, танців, обробок народних пісень, джазових та естрадних творів. Колектив брав участь в усіх фестивалях музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь» та 2005 року отримав диплом «Зірка фестивалю», виступає з концертами в місті, на підприємствах, школах та в рідному Палаці. У 1994 р. оркестр став переможцем огляду дитячої самодіяльності Всеукраїнського фестивалю «Таланти твої, Україно!», є лауреатом міських оглядів дитячої творчості. Колектив брав участь у звітних концертах майстрів мистецтв та художніх колективів м. Києва у Національному палаці «Україна».
1996 року колективу було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а 2008 року – звання «Народний художній колектив».
Естрадно-духовий оркестр «Юність» – лауреат міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і оглядів, серед яких:

 • міський фестиваль «Золота осінь»;
 • всеукраїнські фестивалі-огляди дитячої творчості;
 • міжнародний джазовий фестиваль «Атлант М»;
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2010);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2012);
 • ХХІ Міжнародний фестиваль мистецтв «Ми –  ХХІ вік» м. Сонячний брег (Болгарія) 2013.

  Вихованці колективу нагороджені дипломами музичних фестивалів, конкурсу «Сузір’я Палацу».
Естрадно-духовий оркестр «Юність» – велика творча сім’я, яка любить свою справу та спільно працює над однією метою – дарувати своє мистецтво людям, надихати інших звуками музики та піднімати настрій слухачам.

ОРКЕСТР «ЮНІСТЬ» – НАШІ ЮНІ ТАЛАНТИ! будова щелепи, губ, тонус лицьових м


   За результатами тестування рекомендуються заняття на певному музичному інструменті з урахуванням бажання дитини. Навчання безкоштовне! Заняття проходять тричі на тиждень. Діти професійно удосконалюють виконавську майстерність, розвивають артистизм та індивідуальну манеру виконання, вчаться відтворювати стилістику твору та манеру композитора

 

 

ансамбль "Золоті струни"

 
НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
АНСАМБЛЬ БАНДУРИСТІВ «ЗОЛОТІ СТРУНИ»
Запрошуємо до дивовижного колективу, в якому Ви маєте змогу долучитися до одвічного українського жанру – гри на бандурі. Навчитися володіти цим інструментом, співати під його супровід (як сольно, так і в ансамблі), дізнатися про його виконавські можливості, ознайомитися з українськими традиціями гри на старосвітській бандурі, сформувати власну манеру виконання, розвинути віртуозність – усе це Ви можете зробити в ансамблі «Золоті струни».

Ансамбль бандуристів «Золоті струни» створено 2001 року. Художній керівник ансамблю – випускниця Палацу Слободянюк Наталія Аркадіївна. Вона докладає багато зусиль для виховання дітей та підлітків національно свідомими громадянами країни; розвиває естетичне чуття та вміння цінувати прекрасне у мистецтві, в житті, у взаєминах між людьми.

Любов до української пісні та дружня творча атмосфера об’єднали у колективі 40 дівчат і хлопців віком від 7 до 21 року. Впродовж останніх років ансамбль «Золоті струни» є учасником багатьох міських та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, на яких посідає призові місця. Колектив постійно бере участь у концертах і творчих акціях Палацу та міста, виступає за кордоном, пропагуючи українську пісню та кобзарське мистецтво. Концертні виступи колективу завжди знаходять відгук у душах глядачів різного віку, прищеплюють любов до рідного краю, української пісні.
ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

 

СЛОБОДЯНЮК НАТАЛІЯ АРКАДІЇВНА – засновник колективу, яскравий музикант, талановитий організатор, вдумливий педагог, заслужено користується повагою педагогів, дітей та батьків. Особливу увагу приділяє виховній роботі з творчо обдарованими дітьми та молоддю.

САЗОНОВА ГАННА СЕМЕНІВНА – художній керівник колективу талановний спеціаліст, музикант-виконавець, має гарний голос, працює з дітьми молодшого віку.

ДЗАГНІДЗЕ ІНГА ГУРАМІВНА – молодий спеціаліст, випускниця ансамблю «Золоті струни», працює з дівочим складом, допомагає керівнику в організаційній роботі колективу.

СЕМЕНЮК МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – молодий педагог, випускниця ансамблю «Золоті струни».

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Навчання в колективі здійснюється за авторською програмою керівника ансамблю. Вихованці колективу відвідують індивідуальні заняття гри на бандурі та академічного вокалу, репетиції ансамблю, вивчають музичну грамоту та сольфеджіо. Вони виступають на концертах у складі ансамблю та як солісти.
В ансамблі бандуристів «Золоті струни» діють такі творчі одиниці:

 • молодший ансамбль бандуристів;
 • ансамбль хлопців;
 • ансамбль дівчат;
 • зведений ансамбль.

Крім того, в колективі існують також малі концертні форми: дуети, тріо, квартети, солісти-виконавці.

Діти вдосконалюють техніку гри на бандурі та співу під власний супровід, віртуозність, образність, розвивають музичні здібності (слух, пам’ять, відчуття ритму, звуко-інтонаційний контроль), практичні навички гри та співу в ансамблі, відчуття ансамблю, навички інтонаційно-слухового контролю та самоконтролю, музичне мислення, відчуття стилю музичного твору та його передачу, формують творчу індивідуальну манеру виконання (за індивідуальними програмами розвитку та профорієнтації) та єдину ансамблеву манеру.

Керівники застосовують сучасні освітні технології і методики, які дозволяють кожному вихованцю досягти високих результатів відповідно до їх здібностей і можливостей. Діти та підлітки вчаться долати перешкоди та труднощі у досягненні творчої та професійної мети, підтримувати один одного, радіти успіхам. Провідними педагогічними принципами в роботі є принципи наступності (від простого до складного), доступності (відповідність віковим та індивідуальним особливостям), особистісного підходу (урахування психологічних, фізіологічних, соціальних особливостей вихованця).

У музичні класи приймаються діти віком від 7 до 13 років, які мають інтерес та бажання займатися даним видом творчості, а також мають мінімальні музичні здібності. Набір відбувається з кінця серпня кожного року. Навчання безкоштовне!

Прийом дітей проводиться за схемою:

 • усне анкетування (виявлення мотивів вибору та характеру інтересу до занять у колективі);
 • музичне тестування (виявлення наявності музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму: відтворити голосом задану поспівку, проплескати ритмічну послідовність);
 • вокальне тестування (заспівати пісню за вибором дитини);
 • виконавське тестування (дітей, які мають попередню підготовку).

Процес просування вихованців організований з урахуванням варіативних можливостей для дітей з різною музично-вокальною обдарованістю та попередньою підготовленістю.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

У репертуарі колективу – класичні та сучасні твори, обробки українських народних пісень, твори українських композиторів. Програма колективу складається з цікавих номерів для різних складів колективу (молодшого, середнього та старшого), є номери сольні, ансамблеві та для зведеного складу ансамблю.

Ансамбль «Золоті струни» – лауреат та дипломант всеукраїнських та міських фестивалів, оглядів і конкурсів, зокрема:

 • І Всеукраїнського фестивалю кобзарського мистецтва «Під срібний дзвін бандур – 2003» у м. Миколаєві (ІІІ місце);
 • Всеукраїнського конкурсу кобзарського мистецтва «Дзвени, бандуро!» в м. Дніпропетровську (І місце, 2004, 2008);
 • І фестивалю духовної музики «Аскольдів глас» у м. Києві (І місце, 2007);
 • ІІ Всеукраїнського фестивалю «Кобзарський майдан» у м. Чернігові (І місце, 2007);
 • Всеукраїнського огляду-конкурсу юних бандуристів «Кобзарська юнь» у м. Чернігові (Гран-прі, 2007, 2008);
 • ІІ фестивалю духовної музики «Аскольдів глас» у м. Києві (І місце, 2008).
 • Еко-культурний фестиваль «Трипільське коло» м. Ржищів (2011);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
 • Всеукраїнський фестиваль-конкурс кобзарського мистецтва «Дзвени, бандуро! – 2012» м.. О. Нирко в м. Ялті (колектив отримав «Гран-прі»);
 • ІІ Міжнародний фестиваль творчої молоді «Folkowe Inspiracje» м. Лодзь, Польща (І місце у номінації «Краще виконання інструментального твору», ІІ місце у номінації «Краще виконання вокального твору»);
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь»

Вихованці колективу з успіхом виступали перед глядачами Литви (урочистості до 190-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка) та Польщі (Міжнародний фольклорний фестиваль «Краков’як-2005»).
Ансамбль співпрацює з Національною спілкою кобзарів України. Одним з головних напрямків роботи колектив визначає пропаганду кобзарського мистецтва, відродження національних пісенних традицій.
2006 року за високі творчі досягнення колектив отримав звання «Зразковий художній колектив», а влітку 2009 року – почесне звання «Народний художній колектив».

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС, І ВИ СТАНЕТЕ НЕБАЙДУЖИМИ ДО ЗВУЧАННЯ ЗОЛОТИХ СТРУН БАНДУРИ!

 

 

 

театр "Incunabula"

 

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ТЕАТР «INCUNABULA»

Якщо Ви мрієте стати справжнім актором, грати на великій сцені, захоплювати грою глядача та зривати шалені оплески, то запрошуємо до театру «Incunabula». Тут Ви зможете дізнатися про сценічні секрети, оволодіти акторською майстерністю, грати у виставах – увійти у дивовижний, цікавий світ театральної діяльності. Театр формує місце людини в культурному просторі, допомагає пізнати себе та інших людей, відкрити кращі сторони особистості.

З 2000 року театр Київського Палацу дітей та юнацтва називається «Incunabula», що в перекладі означає «з колиски», а латинська транскрипція вказує на академічний характер театральних пошуків. Він зберігає творчі традиції театрального колективу, який було засновано в Палаці ще 1937 року. З 2006 року театром керує Сенчук Андрій Павлович, професійний режисер-постановник, який має досвід роботи з дітьми.

Театр – мистецтво синтетичне, що об’єднує в собі живу сценічну дію, зображальні мистецтва, мистецтво володіння словом, музику. Тому в театрі разом з режисером працюють педагоги, які всебічно розвивають здібності дитини, розкривають її індивідуальність. Вони надають дітям нові можливості для самовдосконалення: сприяють розвитку акторської майстерності (індивідуальної та групової), органічної поведінки на сцені, навчають техніці мови, прийомам дихання, ставлять дикцію, формують культуру мовлення, розвивають фізичні та пластичні якості, координацію рухів, музичні та вокальні здібності, акторську сміливість, творчу активність.

Театр є колективним видом мистецтва, тому багато уваги приділяється створенню атмосфери взаємоповаги і здорового товаристського духу, поважного ставлення до творчості іншого. Педагоги прищеплюють дітям ідеї гуманізму. Тому діти, які працюють у виставах, як мінімум, самі будуть освіченими глядачами, здатними відчувати красу та розуміти мистецтво.

Театр «Incunabula» відомий у місті та вважається найкращим колективом свого жанру. Багато випускників стали студентами акторського та режисерського факультетів Київського державного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, професійними акторами театру та кіно. Кожного року під час весняних канікул (до Міжнародного Дня театру) «Incunabula» презентує нову виставу.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

ШТЕФАН ОЛЕКСАНДР ФЕДОРОВИЧ – режисер-постановник театральних вистав, педагог зі сценічної мови та майстерності актора в підготовчому складі театру. Вміє розкрити творчий потенціал дитини, її індивідуальні можливості. У роботі користується новітніми техніками та сучасними технологіями.

ДОРОШЕНКО ЛЮДМИЛА КОСТЯНТИНІВНА – педагог зі сценічної мови та майстерності актора в акторській трупі театру, актриса вищої категорії, має великий досвід акторської діяльності, виправляє дефекти мови у дітей, має великий авторитет серед вихованців. Нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки м. Києва.

БОРИСЕНКО ІРИНА ВАЛЕРІЇВНА – концертмейстер, професійно займається музичним оформленням вистав театру, розвиває ритміку та музичний слух у дітей. Нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки м. Києва.

ТОЛОК МАРІЯ ВІКТОРІВНА – педагог зі сценічного руху, розвиває мовно-рухову координацію та фізично-пластичні якості дітей.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Колектив працює за авторською програмою, створеною педагогами театру. За програмою діти вивчають дисципліни:

 • акторська майстерність,
 • сценічна мова,
 • сценічний рух,
 • постановка голосу.

Театр складається з основної акторської трупи та підготовчих груп.
Трупа займається випуском вистав, що складають репертуар театру, а також розвитком практичних акторських навичок. Тут навчаються діти від 12 до 18 років, які проявили акторські здібності та показали результат роботи.
В підготовчих групах навчаються діти віком від 7 до 10 років (перша група) та від 11 до 13 років (друга група), де діти виявляють свої здібності та готуються до участі у виставах. За результатами навчання діти з підготовчих груп переводяться до акторської трупи.

Прийом дітей починається з кінця серпня кожного року. До театру можуть записатися діти віком від 7 до 15 років. Зарахування у театр відбувається за результатами прослуховування:

 • перевірка мовного апарату та голосових даних, емоційності виконання (прочитати віршований або прозовий твір українською мовою);
 • музичне тестування – наявність музичного слуху, почуття ритму (заспівати українську народну пісню, проплескати заданий ритм тощо).

Навчальні групи формуються з урахуванням віку дітей.
Заняття проводяться чотири рази на тиждень. У період підготовки вистав схема занять може змінюватись, а перед випуском вистави репетиції відбуваються щодня. Навчання безкоштовне!

Робота в театральному колективі – це не тільки задоволення, а й постійна творча та фізична праця, що вимагає наполегливості, постійного бажання вдосконалювати свої вміння та поглиблювати знання.

У своїй діяльності «Incunabula» спирається на методики, засновані на системі К С. Станіславського, а в постановці вистав тяжіє до академічних форм.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

У творчому доробку колективу багато цікавих, оригінальних вистав та театральних програм. Вистави театру отримують високу оцінку глядачів, театрального загалу та ЗМІ, що підтверджує високий виконавський рівень юних акторів, професіоналізм режисера та педагогів.

Колектив став лауреатом та переможцем конкурсу театральних колективів закладів освіти м. Києва «Срібне джерело» (2001, 2003, 2005, 2007) у номінації «Краща вистава позашкільного театру», лауреатом фестивалю «Російська класика в Латвії» в м. Рига, вихованці театру отримували дипломи в номінаціях «Краща чоловіча роль», «Краща жіноча роль», «Краща роль другого плану».

До 75-річчя театрального колективу Київського Палацу дітей та юнацтва
У 1936 році в тодішному Палаці піонерів міста Києва з’явився дитячий драматичний колектив під керуванням артиста Театру юного глядача Володимира Андрійовича Губатенка. Впродовж років колектив активно розвивався, юні артисти набували майстерності, було створено багато вистав.
Володимир Андрійович Губатенко передав керівництво театром у 1969 році своєму учневі Юрію Миколайовичу Дзюбі.
У 1970 році до театру приходить режисер Людмила Миколаївна Гончар, яка керувала колективом протягом 15 років.
З 1985 року театр очолила режисер Ельза Андріївна Сухова, в той період колектив носив назву «Мрія».
З 2000 року режисером театру Київського Палацу дітей та юнацтва став Євген Васильович Курман, і з того часу він отримав назву «Incunabula» (в перекладі з латинської – «з колиски»). З 2006 року театром керує професійний режисер-постановник Андрій Павлович Сенчук.
Київський Палац дітей та юнацтва пишається вихованцями славетного колективу, серед яких: народний артист України Юрій Мажуга; народна артистка України, лауреат найвищої кінематографічної премії «Ніка» Раїса Недашківська; народна артистка України, перший міністр культури і мистецтв Незалежної України Лариса Хоролець; народний артист Росії Сергій Маковецький; заслужений артист України, актор Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, кіноактор, телеведучий, співак Анатолій Гнатюк; відомий режисер фільмів «Серця трьох», «Графіня де Монсоро» Володимир Попков; заслужений артист України Валерій Чигляєв; актор театру і кіно, режисер, артист Київського театру «Колесо», художній керівник державної театральної школи-студії Голосіївського району міста Києва Анатолій Суханов.
Театр «Incunabula» відомий у місті та вважається одним з кращих серед дитячих колективів. Впродовж багатьох років театр неодноразово виборював призові місця на Міському фестивалі театральних колективів навчальних закладів міста Києва «Срібне джерело». Випускники театру кожного року вступають до Київського Національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, інших творчих вищих навчальних закладів, стають професійними акторами. Сьогодні театр активно співпрацює з видатними діячами культури та мистецтва.
 • «Синій птах» (за твором М. Метерлінка) – 2000 р.;
 • «Такий потрібний нам Незнайко» (за твором М. Носова) – 2001 р.;
 • «Снігова королева» (казка на 4 дії, автор Г. Х. Андерсен) – 2001, 2003 р.;
 • «Лускунчик» (за казкою Е. Гофмана) – 2002 р.;
 • Композиція «Театральні зустрічі» (етюди та монологи з п’єс В. Шекспіра) – 2002 р.;
 • «Попелюшка» (за мотивами п’єси Є. Шварца) – 2003 р.;
 • «Звичайне диво» (за п’єсою Є. Шварца) – 2003, 2004 р.;
 • «Новорічні пригоди Буратіно» (за твором О. Толстого) – 2004 р.;
 • «Аліса в Уявляндії»” (за твором Л. Керролла) – 2005 р.;
 • «Золотий ключик» (за твором О. Толстого) – 2005 р.;
 • «Острови в океані» (за твором Е. Хемінгуея) – 2006 р.;
 • «Сон літньої ночі» (за п’єсами В. Шекспіра) – 2007 р.;
 • «Гра в класику» (за творами В. Шекспіра, М. Старицького, М. Гоголя, М. Куліша) – 2008 р.;
 • «Холодне серце» (за казкою В. Гауфа) – 2009 р;
 • Вистава присвячується в’язням концтаборів та остарбайтерам Другої Світової «Жайвір для Оленки» (2011);
 • вистава за байками Леоніда Глібова «Десь у веселому краю» (2012);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
РЕПЕРТУАР ТЕАТРУ «INCUNABULA»

«Жайвір для Оленки» - 2011, 2012рр;

"Десь у веселому гаю" - 2012р.

Запрошуємо на вистави театру «Incunabula»!

ТЕАТР «INCUNABULA» – РОЗВИВАЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ З КОЛИСКИ!
 

ансамбль "Первоцвіт"

 

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
АНСАМБЛЬ НАРОДНОЇ МУЗИКИ «ПЕРВОЦВІТ»

Запрошуємо в ансамбль «Первоцвіт» любителів народної музики! Тут Ви зможете ознайомитись з українськими народними традиціями та звичаями, вивчити народні пісні, мелодії, оволодіти технікою народного (автентичного) вокалу та навчитися грати на скрипці, баяні, гітарі, сопілці, бубні та інших народних інструментах. Саме тут доторкнетесь до справжнього українського мистецтва, яке передається століттями з покоління в покоління.

Ансамбль народної музики «Первоцвіт» створено 1991 року. Художній керівник колективу – Лисич Олександр Олександрович. У складі колективу сформувалися невеликі ансамблі: ансамбль сопілкарів, вокальний ансамбль, ансамбль народних інструментів та ансамбль скрипалів.

На концертах колектив виступає як зведений ансамбль народної музики «Первоцвіт», де поєднані жанри інструментальної та вокальної народної музики, окремі ансамблі та солісти, завдяки цьому концертна програма стає особливо цікавою та різнобарвною. На сьогодні в ансамблі «Первоцвіт» навчаються більше ніж 60 хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 21 року.

Колектив постійно бере участь у концертах та творчих акціях у Палаці, районі, місті, гастролює за межами України. За високі творчі досягнення 2008 року «Первоцвіт» отримав звання «Народний художній колектив».

 

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

ЛИСИЧ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ – художній керівник ансамблю, педагог з класу баяну, енергійний молодий спеціаліст, чудовий музикант-виконавець, лауреат конкурсів баяністів, зберігає і розвиває кращі традиції колективу.

ГАЙВОРОНСЬКА ЛЮДМИЛА АНДРІЇВНА – педагог по класу сопілки, керівник ансамблю сопілкарів, унікальний викладач з великим досвідом роботи, виховує справжніх віртуозів-сопілкарів. Має почесне звання «Відмінник освіти України».

ЛОЙКО НІНА ЛЕОНІДІВНА – педагог з класу скрипки, керівник ансамблю скрипалів, музикант найвищого класу, досвідчений педагог, знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини.

БОНДАРЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА – керівник та диригент ансамблю народних інструментів, педагог з класу гітари, кобзи та інших народних інструментів, вимогливий та енергійний музикант, гарний організатор, висококваліфікований педагог.

КАТАЛАГІНА ЮЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА – кваліфікований педагог по класу народного вокалу та  керівник вокальної групи. Студентка Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова 

КАПЛУНОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА – педагог по класу сольфеджіо, провідний концертмейстер оркестрової групи. Випускниця Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Колектив працює за авторською програмою. Діти самі обирають напрям, який хочуть опанувати:

 1. народний (автентичний) вокал, вокальний ансамбль, музична грамота й сольфеджіо, сценічний рух;
 2. гра на музичному інструменті (баян, сопілка, скрипка, гітара, кобза, інші народні інструменти), інструментальний ансамбль, музична грамота й сольфеджіо, сценічний рух.

У вокальні та музичні класи приймаються діти віком від 5 до 13 років, які мають бажання до занять та мінімальний рівень музичних здібностей. Групи формуються відповідно до віку, підготовки та рівня навчання.
Прийом дітей відбувається з кінця серпня кожного року за схемою:

 • музичне тестування (відтворити голосом заданий фрагмент мелодії, проплескати заданий ритм тощо);
 • вокальне тестування (проспівати фрагмент заданої мелодії або пісні);
 • рухове тестування (координація рухів).

Обдаровані діти мають можливість навчатися за інтенсивними індивідуальними програмами.

Вихованці беруть участь у заходах Палацу, міста, фестивалях, конкурсах та благодійних акціях.

Навчання безкоштовне!

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

За роки існування колектив створив багатий репертуар, що складається з творів народної музики, авторських, народних пісень, інструментальних та вокальних творів. Ансамбль – лауреат міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів і оглядів, серед яких за останні роки:

 • Всеукраїнський фестиваль сучасної української естрадної пісні «Дитячий пісенний вернісаж–2005»;
 • Київський міський фестиваль патріотичної пісні «Для Вас, ветерани» (2005);
 • Міський фестиваль дитячої та юнацької художньої творчості «Чисті роси» (2006);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Пісенний сад» (2007);
 • Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня» (2007, м. Луцьк);
 • Міжнародний фестиваль дитячої творчості, телебачення та преси «Золота осінь Славутича» (2007);
 • Міжнародна телевізійна конкурсна програма «Южный экспресс» (2007);
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2010);
 • Конкурс-фестиваль «Весняний зорепад» (2010);
 • Міжнародний дитячий фестиваль «Зоряні мости» (2010);
 • ІV Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Prepetuum Mobile» (2011);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь» (2012);
 • VI Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!» (2012);
 • VІ Міжнародний конкурс баяністів-акордеоністів «Prepetuum Mobile» (2013);
 • VIII Міжнародний конкурс-фестиваль дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!» (2014);
 • IV Міжнародний фестиваль "Folkowe Inspiracje" (2014);
 • V Міжнародний благодійний фестиваль дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик" (2015);
 • V Міжнародний фестиваль "Folkowe Inspiracje" (2015).

 

Вихованці колективу нагороджені дипломами музичних фестивалів, конкурсу «Сузір’я Палацу». Колектив представляє українську культуру та дитячу творчість за кордоном, брав участь у фольклорних фестивалях та днях культури України в Естонії, Німеччині та Литві, де їх виступи отримали гарячий відгук глядача, громадськості, представників української діаспори.

шоу-гурт "Сонях"

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ШОУ-ГУРТ «СОНЯХ»

  Якщо Ви мрієте стати естрадною зіркою та зробити в майбутньому кар’єру Ані Лорак, Олега Скрипки або Сашка Положинського, то можете розпочати з навчання в шоу-гурті «Сонях». Тут Ви зможете задовольнити свої бажання та почати втілювати свою мрію.

  Шоу-гурт «Сонях» створено 1996 року. Він поєднує жанри сучасної естрадної пісні та танцю. Тут займається близько 30 дітей віком від 5 до 18 років. Майстерність, досконалість виконання та енергійність цього колективу вигідно вирізняє його серед інших та привертає увагу. Діти співають пісні в різних стилях (поп, рок, джаз, рок-н-рол, world-music), вільно почуваються на сцені та показують справжнє яскраве, незабутнє шоу. Репертуар «Соняха» створений за допомогою фахівців: композиторів, поетів, аранжувальників. Один з пріоритетних напрямів діяльності колективу – розвиток дитячої української естрадної пісні.

  Колектив постійно бере участь у концертній діяльності Палацу та міста, є лауреатом та дипломантом багатьох всеукраїнських і міжнародних фестивалів та конкурсів (як шоу-гурт, так і окремі солісти). Пісні у виконанні вихованців шоу-гурту «Сонях» звучать на хвилях музичних програм Національного радіо та телеканалах.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

ШАЙКЕВИЧ ЮЛІЯ ГЕОРГІЇВНА – засновник та художній керівник колективу, висококласний спеціаліст, вимогливий педагог з великим досвідом роботи, композитор та аранжувальник пісень. За роки роботи створила яскравий репертуар колективу. Професійно розвиває дітям музичний слух та вокальні здібності, вчить специфіці естрадного мистецтва. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, має почесне звання «Відмінник освіти України».

Петрівська Уляна Нестерівна – молодий педагог, випускниця Київського національного університета культури і мистецтв.
Шостак Лариса Генріхівна – молодий спеціаліст педагог з естрадної хореографії, студентка Національного університета фізичного виховання і спорту.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Навчання здійснюється за авторською програмою художнього керівника колективу, котра передбачає підготовку з ансамблевого співу, індивідуального вокалу та естрадної хореографії. Діти розвивають вокальні здібності, вчаться працювати з мікрофоном, співати під фонограму «-», вивчають різні стилі естрадного танцю. В результаті – вміють відтворювати сценічні образи засобами музики, рухів, костюмів та гриму, формують власну манеру виконання.
Шоу-гурт «Сонях» має два концертних склади:

 • молодший (діти 6-10 років);
 • старший (діти 10-18 років).

Прийом дітей здійснюється за результатами тестування:

 • вокального (голосові дані, звуковідтворення, координація слуху й голосу);
 • музичного (наявність відчуття ритму, дикції, музичного слуху та пам’яті);
 • хореографічного (наявність координації рухів та рухової пам’яті).

Групи формуються з урахуванням віку, року навчання та рівня вокально-хореографічної підготовки. Заняття проходять тричі на тиждень. Діти беруть участь у концертно-масовій діяльності Палацу та міста, у всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах дитячо-юнацької творчості.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

«Сонях» – своєрідний театр естрадної пісні. Діти працюють з додатковим реквізітом, у спеціально розроблених до кожного номеру костюмах. Концертний номер – неповторний, яскравий і видовищний. За роки роботи колектив напрацював великий репертуар, який складається як з сольних номерів, так і з цілих ансамблевих театралізованих блоків, звучанням до 30 хвилин, у різних музичних стильових напрямках. Можна виділити «Колискову для дельфінів», «Діти квітів», «Кораблі», «Маленьку бешкетницю», «Музику землі», «По-мі-до-ре-ня», «Розгнівилась на літо зима», «A-train», «Прозорий блюз», «Падає зірка», «Сонях», «Дощову сюїту».

У фестивалях та конкурсах вихованці різних вікових категорій беруть участь та займають призові місця в ансамблевих та сольних виступах. Шоу-гурт «Сонях» та його солісти – лауреати та дипломанти всеукраїнських фестивалів «Таланти твої, Україно», «Чисті роси», «Сім-сім», «Чорноморські ігри», міжнародних фестивалів «Золоте зерно» (1999), «Золота осінь Славутича» (1999), «Зоряний Сімеїз» (2002, 2008, 2009), «Золота рибка» (Болгарія, 2003), «Біле озеро» (2003), «Берег надії» (2005), «Світ талантів», «TV-Star», «Ми – ХХІ століття» (Болгарія, 2007), «Дніпро» (2008), «Усі ми діти твої, Україно!» (2009). ХІІІ Всеукраїнський фестиваль «Дитячий пісенний вернісаж – 2010»; VІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль для дітей та молоді «Весняний зорепад» (2010); ХХVІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю мистецтв «Сім, сім» (2010); Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012); ХІ Всеукраїнський міжнаціональний фестиваль-конкурс мистецтв «Українська родина – 2012» м. Київ; ХV Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців гумору і сатири, музичного фольклору ім. А. Сови (2012) м. Одеса; VІ Міжнародний конкурс –фестиваль дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!» м. Одеса (2012); Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Зоряний Симеїз», м. Ялта (2012); Всеукраїнський дитячий конкурс «Таланти столиці – 2012» м. Київ; Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв  «Зимова фантазія» 2013; Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості  «Таланти весни» 2013;  ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Дитячий пісенний вернісаж – 2013»; «Свято-Георгіївський Міжнародний православний фестиваль культури та творчості» 2013.

Шоу-гурт «Сонях» бере участь у благодійних концертах для дітей-інвалідів, дітей сиріт та дітей чорнобильців, постійно виступає у військових частинах міста, Будинку офіцерів.

Колектив не просто так назвався «Соняхом» та взяв за свій символ велику сонячну квітку! Це – дружня сім’я з великим, гарячим серцем, невичерпною енергією, теплими стосунками та творчими ідеями.

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС – І ВАШІ МРІЇ ВТІЛЯТЬСЯ В ЖИТТЯ!
 
 

 

 

 

 

ансамбль «Фламінго»

НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
АНСАМБЛЬ СУЧАСНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ «ФЛАМІНГО»

http://Flaming0.com.ua

   15f sАнсамбль сучасної хореографії «Фламінго» створено 1998 року. Керівником та засновником ансамблю є Грищенко Людмила Миколаївна. Авторські ідеї, оригінальність художніх рішень концертних номерів, виконавська майстерність та позитивна енергетика колективу захоплюють глядачів. Танці та пластика рухів передають почуття у всій гамі людських емоцій, а музика веде виконавців до розкриття художнього образу. Колектив відомий у місті, відзначається досконалою технікою, виразністю та артистизмом виконання, високою сценічною культурою. Ансамбль «Фламінго» знаходиться у постійному творчому пошуку, вдосконалює свою майстерність та техніку виконання, має великий потенціал для реалізації творчих задумів.

Народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» проводить набір хлопчиків 5–10 років.

У програмі навчання:

-          сучасна хореографія (хіп-хоп, джаз-танець, контемп);

-          основи акробатики;

-          класична хореографія.

Навчання безкоштовне.

Огляд дітей: понеділок, середа з 15:00 до 17:00 у каб. 204.

Довідки за тел.: 093 839 99 41.


ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД
16 sСклад педагогів:
Грищенко Людмила Миколаївна,
Желяк Наталія Миколаївна,
Толок Марія Вікторівна,
Фоменко Тамара Василівна,
Бубнова Ірина Олександрівна – молодий педагог, випускниця колективу, студентка Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв

Склад акомпаніаторів та концертмейстерів:
Адамчук Марина Анатоліївна
Бубнова Ірина Олександрівна

Педагоги колективу застосовують сучасні освітні технології і методики, які дозволяють кожному вихованцю досягти високих результатів відповідно до їх здібностей і можливостей; сприяють вихованню естетичних почуттів учнів і розвивають вміння цінувати прекрасне в мистецтві, житті, взаєминах між людьми. Діти та підлітки вчаться долати перешкоди та труднощі в досягненні творчої та професійної мети, підтримувати один одного, радіти успіхам. Принциповим є підтримання в колективі дружніх стосунків між дітьми, створення атмосфери творчості та радості.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

f1У ансамблі навчаютья діти віком від 5 до 18 років. Групи формуються з урахуванням віку, року навчання та попередньої підготовленості учнів. Приймаються діти, які не мають медичних протипоказань, виявляють бажання до занять сучасною хореографією. Навчання здійснюється за комплексною авторською програмою керівника колективу, яка передбачає оволодіння сучасною хореографією, що є синтезом різних хореографічних шкіл та напрямів, елементів акробатики, пластичної, мімічної та емоційної підготовки. Класичний танець, хіп-хоп, модерн, диско, фанкі, контемперарі, фрістайл, джаз-танець, брейк, акробатика, народний стилізований танець – це техніки, якими оволодівають діти.
Прийом дітей відбувається наприкінці серпня кожного року за такою схемою:
анкетування дітей та батьків;
фізичне тестування (зовнішній вигляд, постава, гнучкість, пластичність, виворітність стопи);
ритмічно-рухове тестування (наявність відчуття ритму, координації рухів).
За умови прийому дітей до колективу заняття проводяться тричі на тиждень. Діти беруть участь у концертно-масовій діяльності Палацу.

 


ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

   1 (2) За роки існування накопичено великий репертуар, що складається з великої кількості номерів і композицій для всіх вікових груп, сольних і групових у різних напрямах сучасного танцю. Створено цікаві концертні програми. Своєрідністю творчого почерку колективу є оригінальність сюжетних хореографічних композицій, зокрема «У пошуках долі», «Біла ворона», «Чотири стихії», «Листопад», «Човен кохання» тощо.
    Ансамбль «Фламінго» брав участь у постановках театральних вистав, циркових шоу-програм, є постійним учасником концертів і творчих акцій у Палаці та місті.

«Фламінго» – лауреат та дипломант всеукраїнських та міських фестивалів і конкурсів сучасного танцю, серед яких:

 • Відкриті обласні змагання з сучасних танців (2002 р.);
 • Чемпіонат м. Києва з сучасних танців (2003 р.);
 • І Всеукраїнський конкурс стилізованого народного танцю «Різдвяний танок» (2003 р.);
 • Відкритий міський конкурс з сучасних танців «Dance +» (2004 р.);
 • ІV Міжнародний фестиваль сучасної хореографії «Весна танцює» (2004 р.);
 • ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Різдвяний Київ – 2007»;
 • V Міжнародний фестиваль «Iнтер-шоу» (2007 р., Польща);
 • брав участь у Міжнародній молодіжній зустрічі «Енергія творчості» у кінотеатральному центрі Ельдара Рязанова «Ельдар» (2006 р., м. Москва);
 • ІІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Веселий вітер» (2008 р., Болгарія),
 • Х Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Сонце, радість, краса» (2009 р., Болгарія).
 • ІV Міжнародний фестиваль-конкурс «Славянски Вєнєц», м. Кранєво (Болгарія) (2010);
 • Всеукраїнський фестиваль-конкурс естрадного танцю (2010);
 • ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євроданс – 2010»;
 • Міжнародний дитячий фестиваль «Сонце, радість, краса» м. Несебр, Болгарія (2011, 2012);
 • 10-й Міжнародний дитячий фестиваль «Змінимо світ на краще» в МДЦ «Артек» (2011);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
 • ХІV Міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» м. Скадовськ (2012);
 • 43 зустріч дітей Європи «Радість Європи – 2012» (Сербія);
 • Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості «Різдвяна феєрія – 2013»;
 • ХІІ Міжнародний дитячий фестиваль «Змінимо світ на краще» та Дитячий Молодіжний саміт ОБСЄ (МДЦ «Артек») (2013);
 • Міжнародний фестиваль мистецтва «Радість на березі» м. Несебр (Болгарія) (2013).

 

У 2005 році колективу присвоєно звання «Зразковий художній колектив», а влітку 2009 року – почесне звання «Народний художній колектив».

 

 

 

 

«Фламінго» – це яскраве, бурхливе життя, що складається з концертів, подорожей, творчих зустрічей, конкурсів і фестивалів. У колектива вже є свої традиції та багата історія. Все це створює особливий світ, який стає дорогим кожному, хто доторкнувся до нього хоч на мить.

ПОРИНЬТЕ З НАМИ В СТИХІЮ ТАНЦЮ!

 

 

 

ансамбль «Фаворит»

 НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ

АНСАМБЛЬ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ «ФАВОРИТ»

Якщо Вам подобається бальний танець та відчуття в русі один одного як єдиного цілого, приваблюють легкі, яскраві костюми, що підкреслюють пластику рухів та красу тіла, надихають запальні латиноамериканські ритми та вишукана європейська музика, то заняття в ансамблі спортивного бального танцю «Фаворит» саме для Вас. Ансамбль «Фаворит» було засновано 1994 року. На сьогодні в колективі навчається близько 100 вихованців віком від 5 до 21 року. Педагоги ансамблю з маленького віку привчають своїх вихованців до високої культури спілкування між хлопчиками та дівчатами, які виростають справжніми джентльменами та елегантними леді. Колектив постійно бере участь у концертах та творчих акціях міста, знаний в Україні та за її межами. Десять років поспіль ансамбль «Фаворит» є організатором міських змагань зі спортивного бального танцю «Прем’єра» та «Осінній марафон».

 ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

Стадников Володимир Віталійович – педагог-організатор та художній керівник колективу, відмінник освіти України, суддя вищої категорії Спілки Громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ), член Всесвітньої Ради танцю. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв.

 

 

 Порохова Софія Юріївна – суддя Спілки Громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ), випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

Ткаченко Євген Олександрович – випускник Київського Палацу дітей та юнацтва, чемпіон України в латиноамериканській програмі в категорії «Молодь», випускник Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

 

Храпак Валерія Юріївна – випускниця Київського Палацу дітей та юнацтва, чемпіонка України в латиноамериканській програмі в категорії «Молодь», випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Навчання гуртківців здійснюється за авторською програмою керівників колективу, яка передбачає комплексну підготовку за програмою європейських та латиноамериканських танців. Вона базується на рекомендаціях Імперського товариства викладачів танців Великобританії (ISTD), Положенні про викладання в колективах бальних танців Української ради вчителів бального танцю (УРВБТ) спільно з кафедрою бальної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв.
Навчальну програму побудовано на вивченні п’яти європейських танців (повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп) та п’яти латиноамериканських танців (самба, ча-ча-ча, румба, джайв, пасодобль).
Прийом дітей відбувається наприкінці серпня кожного року. Групи формуються з урахуванням віку, року навчання та попередньої підготовленості учнів. Діти приймаються віком від 5 років. Заняття проводяться тричі на тиждень. Вихованці беруть участь у концертно-масовій діяльності Палацу, змаганнях зі спортивного бального танцю міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

    За роки існування колектив опанував велику концертну програму, що складається з багатьох різноманітних за своїм творчим рішенням номерів з урахуванням індивідуальних особливостей виконавців. «Київський вальс», «Віденський вальс», «Джайв», «Ча-ча-ча», «Іспанська сюїта», «Аргентинське танго», «Циганський фокстрот», «Дорожня пригода», вальс «Ностальгія» – номери, що припали до душі багатьом глядачам. Ансамбль «Фаворит» – лауреат міжнародних фестивалів «Золота осінь Славутича» (м. Славутич, 1998), «Радість Європи» (м. Белград, 1998), «Золоте зерно» (м. Київ, 1999), лауреат міських оглядів дитячої творчості 2000 та 2003 років.
Серед спортивних пар колективу є чемпіони та призери м. Києва, фіналісти Національного чемпіонату України, переможці багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань у різних вікових категоріях, призери Кубку світу з 10 танців, зокрема : «ТROPIKANA CUP» (м. Миколайки, Польща, 2003), «Кубок Шкляра» (м. Дніпропетровськ, 2003), «Сніжний вальс» (м. Київ, 2004), «Танцювальний тріумф» (м. Київ, 2005), «Осінній вальс» (м. Київ, 2005), «Кубок серпантину» (м. Київ, 2006), «Першість м. Києва та Київської області» (м. Київ, 2006), «У колі друзів» (м. Київ, 2007), «Зоряна Україна» (м. Київ, 2007), «ODESSA OPEN CUP» (м. Одеса, 2007), «Оксамитовий Крим» (м. Форос, 2007), Кубок Харківського міського Голови (2007), «WORLD CUP» (Німеччина, 2008), «Dutch Open Championship Assen» (Нідерланди, 2008), «Осінній марафон» (м. Київ, 2002–2012), «Прем’єра» (м. Київ, 1997–2012), Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012).
Більше 10 випускників колективу обрали своєю професією спортивну бальну хореографію.
«Фаворит» – вишуканий колектив з високою культурою, своєю історією, святами та традиціями. Світ почуттів, пристрастей, танців та чарівної музики. 

 

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС І ВИ СТАНЕТЕ ФАВОРИТОМ ДОЛІ!

 

 

 

ансамбль «Квіти України»


НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ «КВІТИ УКРАЇНИ»

472F40MlD0Y     Якщо Ваша дитина енергійна й рухлива, їй до вподоби запальна народна музика, яскраві костюми, що грають усіма кольорами веселки, то хореографічний ансамбль «Квіти України» саме дляВас. Цевеликий колектив з багаторічними традиціями, де кожна дитина може проявити себе, реалізувати творчі здібності засобами народного танцю. Сяйливі очі юних танцюристів, захопливі посмішки, відточеність рухів у єдності з музикою, палкий темперамент створюють невгамовний вихор, що полонить все навколо: і кожен глядач готовий пуститися в запальний гопак або затанцювати польку.

IMG 2334  В ансамблі «Квіти України» займається близько 300 хлопчиків та дівчат віком від 4 до 18 років. Колектив було засновано 1985 року, і він продовжує кращі хореографічні традиції танцювального колективу, що існував у Палаці з 1954 року під керівництвом Соболєва Володимира Олексійовича. З 2005 року колектив очолює Бакалинська Валерія Валеріївна, випускниця ансамблю «Квіти України».
Свої виступи ансамбль дарував глядачам багатьох реґіонів України та країн світу, а саме: Туреччини, Угорщини, Греції, Росії, Латвії, Франції, Польщі.

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Квіти України» проводить набір у групи:

 • хлопчиків 5­–7 років (педагог Пальчук Людмила Семенівна,

тел. 096 811 11 40).

Огляд  дітей: вівторок , четвер з 10:0 до 12:00, неділя  з 11:00 у каб. 301;

 • хлопчиків 7–10 років (педагог Нікабадзе Тетяна Михайлівна,

тел. 063 494 69 64).

Огляд  дітей: вівторок , четвер  з 15:00 до 17:00, неділя з 11:00 у каб. 301.

У програмі навчання:

-          основи класичної хореографії;

-          народно-сценічний танець.

Навчання безкоштовне.

 

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

Склад педагогів:

 • Пальчук Людмила Семенівна,
 • Татаренко Тетяна Іванівна,
 • Фондера Руслан Вікторович,
 • Шкурупій Ольга Антонівна,
 • Нікабадзе Тетяна Михайлівна,
 • Покрепа Олексій Петрович.

Склад акомпаніаторів та концертмейстерів:

 • Хівренко Наталія Іванівна,
 • Фокіна Лариса Дмитрівна,
 • Трачевська Олена Юхимівна,
 • Гіркий Андрій Михайлович.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

s-DSC 0128Колектив працює за авторською програмою, яка передбачає вивчення класичного, народно-сценічного, історико-побутового танців, основ акторської майстерності. Навчання в ансамблі не тільки всебічно розвиває дитину, а й дає можливість спілкування в різновіковому колективі. На сьогодні – в колективі працює 15 груп, у яких навчаються близько 300 дітей віком 4-18 років.
s-DSC 0189Прийом дітей у групи відбувається на початку вересня кожного року без конкурсу: достатньо мати бажання танцювати та мінімальні фізично-хореографічні здібності. Навчальні групи формуються за рівнями підготовки з урахуванням року навчання й віку дитини. Заняття проводяться тричі на тиждень. Діти беруть участь у концертно-масовій діяльності Палацу.

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

   s-DSC 0266«Квіти України» – це своєрідний театр танцю. За час існування педагогічним складом ансамблю було створено багато цікавих програм, хореографічних вистав, різнопланових концертних номерів, насичених національним колоритом, із цікавими сюжетними лініями. У хореографічних композиціях беруть участь від 12 до 100 виконавців різного віку. Глядачам запам’яталися хореографічні композиції «Калинова Україна», «Козацька родина», «Карпати», «Російська мозаїка», «Медобори», концертні номери «Гуцулка», «Забави з папахами», «Марш юних козаків», «Гопак», «Святкове дефіле», «Артек».
    Ансамбль – активний учасник мистецьких та громадських заходів міста, концертів, конкурсів, фестивалів, оглядів, пропагує українське дитяче хореографічне мистецтво за кордоном.
 s-DSC 0274 «Квіти України» – дипломант та лауреат фестивалів «Золота осінь Славутича», «Радість Європи» (Югославія), «Слов’янський базар», «Краков’як» (Польща), «Сузір’я Артек», «Духовні джерела», «Просвіта-2005», «Сергіївські зорі», Міжнародного фестивалю фольклору в м. Кальмар (Франція), «Коляда» (Польща), «Ровесники Незалежності», «Золотий Артек» (Болгарія), «Червоні вітрила» (Болгарія); дипломант фестивалів-конкурсів народної хореографії ім. П. П. Вірського та «Містерія танцю»; учасник культорологічної програми «Діти і молодь без кордонів» (Польща), XІ Міжнародний дитячий кінофестиваль «Кінокадрик» м. Москва (Росія) (2011, 2012); Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»; Міжнародний фестиваль музики та танцю в м. Ланголен (Велика Британія) (2012); Міжнародний фестиваль «Алые паруса» м. Албена (Болгарія) (2012); ІІІ Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль народного танцю «Київське дивоколо» (2013) ; ХХІV Міжнародний дитячий фестиваль м. Анталія (Туреччина) (2013) ;
   Міжнародний фестиваль фольклору «Алегрія» м. Калела (Іспанія) (2013); Міжнародний дитячий фестиваль «Алые паруса» м. Албена (Болгарія) (2013).

{gallery}gallery/09.2015/kviti ukr{/gallery}

«Квіти України» – це дружня сім’я дітей та дорослих, яких об’єднав танок.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

 

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Квіти України» проводить набір у групи:

 

 • хлопчиків 5­–7 років (педагог Пальчук Людмила Семенівна,

 

тел. 096 811 11 40).

 

Огляд  дітей: вівторок , четвер з 10:0 до 12:00, неділя  з 11:00 у каб. 301;

 

 • хлопчиків 7–10 років (педагог Нікабадзе Тетяна Михайлівна,

 

тел. 063 494 69 64).

 

Огляд  дітей: вівторок , четвер  з 15:00 до 17:00, неділя з 11:00 у каб. 301.

 

У програмі навчання:

 

-          основи класичної хореографії;

 

-          народно-сценічний танець.

 

Навчання безкоштовне.

 

Фестивалі, змагання, конкурси

5 січня 2013 року відбувся Різдвяний хоровий концерт «Музичні зустрічі» хорової капели хлопчиків та юнаків «Дзвіночок» і жіночого хору «Quellen» з Санкт-Петербурга (Росія).

7 січня відбувся Різдвяний концерт у рамках VI фестивалю «Музичні зустрічі» в Національній філармонії України.

23 грудня 2012 року відбувся хоровий концерт «Різдвяні вечори» лауреата всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів, народного художнього колективу дівочого хору «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник та дириґент – заслужений працівник культури України Світлана Степаненко.

29 грудня 2012 року відбудвся святковий концерт для батьків молодшого складу хорової капели хлопчиків та юнаків "Дзвіночок".

Народний художній колектив ансамбль народної музики "Первоцвіт" Київського палацу дітей та юнацтва взяв участь у започаткованому народним артистом України Миколою Івановичем Різолем концерті народної музики до Дня Святого Миколая. Концерт відбувся 19 грудня 2012 року в Колонному залі ім. М.В. Лисенка Національної філармонії України.

Вітаємо народний художній колектив дитячо-юнацького цирку «Але -ап» Київського Палацу дітей та юнацтва з перемогою на Міжнародному фестивалі-конкурсі любительських цирків «Circo Ziburiai – 2012» (Литва, м. Шакяй, 27-27.11.2012р.)

25 листопада 2012 року в Концертній залі Палацу відбувся лекторій для дітей народного художнього колективу ансамблю народної музики "Первоцвіт" "Традиції музично-пісенного виконавства в Україні».

Відео

З 8 по 12 листопада 2012 року солістка народного художнього колективу шоу-гурту «Сонях» Катерина Скрипка взяла участь у ювілейному концерті, присвяченому 50-річчю Клубу інтернаціональної дружби, який відбувся  в Міському Палаці дитячої та юнацької творчості м. Москва.

17 листопада 2012 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулися Всеукраїнські відкриті класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю «Осінній марафон  –  2012» Організатори змагань Київський Палац дітей та юнацтва, ансамбль спортивного бального танцю «Фаворит», художній керівник – відмінник освіти України  Володимир Стадников та Спілка громадських організацій спортивного танцю України. В змаганнях прийняли участь 263 пари з 33 клубів 9 міст України.  

11 листопада 2012 року в Концертному залі Київського Палацу дітей та юнацтва відбувся концерт з нагоди святкування 80-річчя видатного українського композитора  Богдани Михайлівни Фільц.

14 – 15 листопада 2012 року  о 18 годині в Концертному залі Київського Палацу дітей та юнацтва відбудеться  вистава «Жайвір для Оленки» народного художнього колективу театру «Інкунабула».

1 та 2 листопада в Концерній залі Палацу відбудеться вистава "Десь у веселому краю..." (за байками Леоніда Глібова) народного художнього колективу театру "INCUNABULA". Режисер-постановник - Андрій Сенчук.

31 жовтня хорова капела «Дзвіночок» відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь у Міжнародному хоровому фестивалі «Salve, Regina» в Нідерландах.

30, 31 жовтня 2012 року о 12 годині в концертному залі Палацу відбудеться театралізована ігрова програма центру « Дозвілля» «Таємниці Чарівного лісу ».
У виставі беруть участь педагоги та гуртківці центру «Дозвілля», народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго», народний художній колектив шоу-гурт «СОНЯХ» та народний художній колектив дитячо – юнацький цирк «Але – Ап».

27-28 жовтня 2012 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся ХІІ Міський фестиваль музичних колективів закладів освіти м. Києва «Золота осінь».

З 15 по 20 жовтня 2012 року тріо народного художнього колективу ансамблю бандуристів «Золоті струни» (художній керівник Ганна Сазонова) взяв участь у ІІ Міжнародному фестивалі молодіжної творчості «Folkowe inspirancje» в м. Лодзь (Польща).

24 серпня 2012 року відбудеться концерт з нагоди святкування річниці Незалежності України в Національному палаці мистецтв «Україна». В концерті бере участь лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, переможець ХІV Міжнародного благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські ігри – 2012» народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник – Людмила Грищенко.

27 червня – 6 липня 2012 року народний художній колектив дитячо-юнацький цирк «Але-ап» (художній керівник Ірина Гінжалюк) взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі естрадно-циркових дитячих та юнацьких колективів «Понтійська арена» в м. Севастополь.

Вітаємо переможців ХІIІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості “Солнце - Радость - Красота”, народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Грищенко Людмила (Болгарія, м. Несебр, 15 - 20 червня 2012 року).

Вітаємо вихованців та пеlагогів народного художнього колективу дівочого хору "Вогник" з перемогою на Міжнародному конкурсі хорів "CHORUS INSIDE" в категорії "Традиційна музика" та категорії "Поліфонічна музика" в театрі Маручіно. Художній керівник Світлана Степаненко (м. К'єті, Італія 9-16 червня 2012 р.)

В червні місяці відбулась зустріч з випускниками народного художнього колективу дівочого хору "Вогник" Оленою Нечипоренко та Надією Єнікєєвою з вихованцями та педагогами.
27 травня 2012 року о 10 год. на Співочому полі Печерського ландшафтного парку в рамках святкування Дня столиці та Дня Києва відбулось міський етап конкурсу серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів «Київський вальс - 2012».
17 травня відбувася концерт груп початкового рівня навчання творчих колективів Палацу «Перші кроки в світ чарівного».

6 травня о 19 год. в колонній залі ім. Лисенка Національної філармонії України відбудвся хоровий концерт «Музика нас єднає» народного художнього колективу дівочого хору «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва (художній керівник Світлана Степаненко) та хорового колективу «Лієпайтес» (Литва).

3 травня відбулось святкування 45-річного ювілеюнародного художнього колективу хорової капели хлопчиків та юнаків «Дзвіночок» Київського Палацу дітей та юнацтва. До ювілейних свят, підготовлена велика концертна програма, до якої увійшли твори вітчизняних та зарубіжних композиторів – класиків, сучасних композиторів, народні пісні в обробці та аранжуванні художнього керівника капели відмінника освіти України, заслуженого артиста України, лауреата І премії Національного конкурсу хорових диригентів Рубена Толмачова.

8 квітня відбувся звітний концерт дитячих творчих колективів "Весна надії" Київського Палацу дітей та юнацтва в рамках фестивалю дитячої творчості "Чисті роси".

26, 27 та 28 березня в Концерному залі Палацу відбулась вистава "Десь у веселому краю..." (за байками Леоніда Глібова) народного художнього колективу театру "INCUNABULA". Режисер-постановник - Андрій Сенчук.
4 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулися Всеукраїнські відкриті класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю «Прем’єра – 2012» Організатори змагань Київський Палац дітей та юнацтва ансамбль спортивного бального танцю «Фаворит», художній керівник – відмінник освіти України Володимир Стадников та Спілка громадських організацій спортивного танцю України. В змаганнях прийняли участь 350 пар з 100 клубів 9 міст України.
19 лютого 2012 року відбулось святкування 20-річчя народного художнього колективу дитячо-юнацького цирку «Але-ап». У програмі святкування: показові концертні номері вихованців, привітання колег, нагородження дітей грамотами, подарунками та святковий торт зі свічками ювілярам.

15 лютого 2012 року в концертному залі Київського Палацу дітей та юнацтва відбулась вистава «Жайвір для Оленки» (за спогадами колишніх остарбайтерів та в’язнів концтаборів) народного художнього колективу театру «Інкунабула».

7 та 8 січня народний художній колектив дівочий хор «Вогник» дав Різдвяні концерти в Берліні за підтримки німецько-українського культурного об'єднання "Український світ".

12 січня 2012 року хорова капела «Дзвіночок» Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь у I Фестивалі колядок і щедрівок
Поч. о 17 год. Трапезна церква Києво-Печерської Лаври
19 листопада 2011 року народний художній колектив дитячо-юнацький цирк «Але-ап» (художній керівник Ірина Гінжалюк) брав участь у V фестивалі циркових студій «Діти європейського цирку» в м. Українка Київської області.
20 листопада 2011 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулися Всеукраїнські відкриті класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю «Осінній марафон – 2011».
6 листопада 2011 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся концерт «Слава визволителям!», присвячений 68 річниці визволення м.Києва та 67 річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, за участю творчих колективів відділу художньої творчості. На концерті були присутні ветерани війни та праці. У програмі прозвучали твори воєнної тематики, були виконані кращі номери з репертуару творчих колективів.
Вітаємо народний художній колектив дитячо-юнацький цирк «Але-ап» (художній керівник Ірина Гінжалюк) – володарів Гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зоряна осінь»
4 вересня 2011 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся концерт «Країна дитячих мрій», присвячений 20-річчю Незалежності України за участю творчих колективів відділу художньої творчості.
Вітаємо учасників XІІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю “Чорноморські Ігри”, народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Грищенко Людмила (Україна, м. Скадовськ, 9 - 14 серпня 2011 року).
Вітаємо переможців ХІI Міжнародного фестивалю дитячої творчості “Солнце - Радость - Красота”, народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Грищенко Людмила (Болгарія, м. Несебр, 15 - 19 червня 2011 року).
Вітаємо переможців міжнародного хорового фестивалю "CITTA DI CHIETI", народний художній колектив дівочий хор «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Світлана Степаненко (Італія, 6 - 17 червня 2011 року).

24 травня 2011 року відбулась церемонія нагородження переможців VІІ фестивалю-конкурсу театральних колективів навчальних закладів Києва «Срібне джерело».

14-15 травня 2011 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулось ІІІ міське свято народного танцю «Київське дивоколо».
25, 26, 27 березня 2011 року відбулась вистава «Турандот» за п’єсою Карло Ґоцці народного художнього колективу театру «Інкунабула».

20 березня 2011 року відбулися Всеукраїнські відкриті класифікаційні змагання «Прем’єра – 2011» зі спортивного бального танцю.

Про відділ

Відділ художньої творчості


   У відділі художньої творчості працюють понад 100 творчих груп різних напрямків: юні співаки, танцюристи, музиканти, шанувальники театру, цирку.

    Керівники творчих колективів – педагоги, які мають великий досвід роботи з дитячими аматорськими колективами. Основна мета їх роботи – пошук, навчання, виховання і розвиток обдарованих дітей, формування творчої особистості – культурного потенціалу України.

У відділі 12 творчих колективів – лауреатів та дипломантів багатьох міжнародних та національних конкурсів, фестивалів, оглядів:

 

 • народний художній колектив хореографічний ансамбль “Квіти України” (художній керівник – Валерія Бакалинська);
 • народний художній колектив хорова капела хлопчиків та юнаків “Дзвіночок” (художній керівник – відмінник освіти України, заслужений артист України, лауреат Всеукраїнського конкурсу хорових диригентів Рубен Толмачов);
 • народний художній колектив дівочий хор “Вогник” (художній керівник – заслужений працівник культури України, кавалер ордену св. Варвари Світлана Степаненко);
 • народний художній колектив дитячо-юнацький цирк “Але-ап” (художній керівник – Ірина Гінжалюк);
 • народний художній колектив ансамбль спортивного бального танцю “Фаворит” (художній керівник – Володимир Стадников);
 • народний художній колектив театр “Incunabula” (художній керівник – Олександр Штефан);
 • народний художній колектив естрадно-духовий оркестр “Юність” (художній керівник – відмінник освіти України Михайло Нестерук);
 • народний художній колектив ансамбль народної музики “Первоцвіт” (художній керівник – Олександр Лисич);
 • народний художній колектив шоу-група “Сонях” (художній керівник – відмінник освіти України Юлія Шайкевич);
 • народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії “Фламінго” (художній керівник – Людмила Грищенко);
 • народний художній колектив ансамбль бандуристів “Золоті струни” (художній керівник – Ганна Сазонова);
 • ансамбль музичних інструментів «Експромт» (художній керівник - Маргарита Малахова).

   Їм аплодували глядачі міст України, Росії, Прибалтики, Нідерландів, Німеччини, Франції, Італії, Туреччини, Польщі, Болгарії, Бельгії, Угорщини та ін. Колективи відділу своїми блискучими виступами несуть радість дітям і дорослим.

    Про конкурси, які проводить відділ, ви дізнаєтесь, якщо завітаєте на сторінку Анонс
Відділ очолює Наталія Миколаївна Петлицька.
Контактний телефон: 280-95-89.

   Методисти відділу – Ірина Степанівна Краснопєєва, Інга Гурамівна Дзагнідзе, Ірина Степанівна Краснопєєва.
Контактний телефон: 280-95-02.

МИ — майбутнє України!

Вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва 13 жовтня, у вівторок, взяли участь у грі-змаганні «Ми — майбутнє України» серед школярів Київщини, що проходила на території парку «Нивки».

14 наших гуртківців зі своїми незмінними тренерами-наставниками Олександром Карачевським і Артуром Ахвердовим були в доброму гуморі та запальному настрої. Поки Артур реєстрував своїх підопічних, Олександр вже давав перше напуття: «Всі працюємо злагоджено — як один! Ви все знаєте! Головне — слухайте командира та виконуйте свої завдання чітко! Орієнтуйтесь на правильність виконання, а не на годинник. Я в вас вірю!» Чи можна перед важливим виступом сказати своїм підопічним щось краще за ці влучні настанови? Однозначно — ні. Отож, наші гуртківці були зібраними, впевненими в собі та під пильним наглядом своїх досвідчених керівників.

Урочисте відкриття гри-змагання розпочалося о 13:00 словом-привітанням від організаторів гри — КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму та військово-патріотичного виховання». В подарунок всім учасникам Наталя Штець заспівала наживо пісню «Балада про Україну». Урочисте підняття прапора довірили учаснику бойових дій АТО, молодшому лейтенанту полку «Азов» Олексію Олексюку. Всі присутні хвилиною мовчання віддали шану бійцям, полеглим у АТО.  І тільки після дотримання такого «регламенту поваги» туристсько-краєзнавча гра учнівської молоді «Ми — майбутнє України» офіційно стартувала!

У змаганні взяли участь школярі практично з усіх районів Києва. На них чекали: краєзнавчо-патріотичне ралі «Козацькі звитяги», стежка випробувань «Гартуйся з нами!», плетіння сітки для наших солдат, квести на загальну тематику українського козацтва.

Наші вихованці гідно виконали всі завдання, показали себе підготовленими молодими козаками та запам’яталися всім як злагоджена команда. 

Детальніше: МИ — майбутнє України!

Віхи української культури

Культура українського бароко

   Графік проведення виставок творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів міста Києва в галереї «Дім Миколи» за проектом Київського Палацу дітей та юнацтва «Віхи української культури. Культура українського бароко»:

22 – 28.01.2015 року — ПТДЮ Печерського району, БДТ Подільського району, ДОЕЦ Оболонського району.

29.01 – 04.02.2015 року — БДЮТ «Дивосвіт» Дарницького району, ДЮЦ Дарницького району, ЦТТМ Дарницького району, ЦДЮТ Дарницького району.

05 – 11.02.2015 року — БДЮТ Голосіївського району, ЦТ «Шевченківець» Шевченківського району, БДТ Шевченківського району.

12 – 18.02.2015 року — ЦПР Святошинського району, ЦТДЮ Святошинського району, ПТДЮ Солом’янського району, ЦДЮТ Солом’янського району.

19 – 25.02.2015 року — ЦДЮТ Деснянського району, ЦДЮТ Дніпровського району, СЮТ ЦНТТМ Дніпровського району.

26.02 – 05.03.2015 року — відділ народної творчості КПДЮ.

Роботи вихованців відділу

 

Писанка з давніх давен була, є і буде оберегом українців, бо тільки українському народу вдалося зберегти знакову семантику писанки. Програмою передбачено навчання дітей та набуття ними знань про писанку як оберіг та збереження писанки для майбутніх поколінь. Вік дітей 8 – 18 років.

Майстерня художньої мозаїки

Програма знайомить з мистецтвом і традиціями світового мозаїчного живопису. Заняття в майстерні дають можливість самовираження особистості засобами образотворчого мистецтва та спонукають до творчої самореалізації вихованців. Вік дітей 10 – 19 років.

Кулінарія

Програма знайомить з традиційними кухнями українського, російського та білоруського народів, авторськими кулінарними рецептами та технологією приготування страв. За допомогою порад досвідченого педагога ви оволодієте навичками виготовлення закусок, перших, других страв та випікання кондитерських виробів. Вік дітей 12 – 19 років.

 


Лоза, соломка

Селяни вірили, що в лозі та соломі є сила родючості, благотворна здатність впливати на хід життя. Програма надає основи ремесла, знайомить з народним мистецтвом, як часткою духовного багатства суспільства і дає простір для творчості та розвитку фантазії. Вік дітей 10 – 16 років.

Пошиття виробів

еееееПрограма знайомить з історією створення одягу, походженням, властивостями та призначенням тканин, професією дизайнера, конструктора-модельєра, закрійника, технолога та майстра швейного виробництва. Також ви навчитеся конструюванню та моделюванню одягу за обраним фасоном, послідовному виготовленню швейних виробів. Вік дітей 11 – 19 років.

 

 

 

Інструктивно-методична робота

Методичні рекомендації,  розроблені педагогами відділу народної творчості

   «Школа писанкарства», Сташук З. В. — навчально-методичний посібник, розроблений на основі практичної роботи авторів з дітьми 8–16 років у гуртку писанкарства відділу народної творчості Київського Палацу дітей та юнацтва. В посібнику представлена символіка й основи написання писанки та навчально-тематичний план курсу писанкарства для гурткової роботи (32 години), а також фотографії писанок із основною символікою.                                   
   «Збережемо традиції пращурів», Сташук З. В.  — посібник випущений за проектом, що втілювався протягом двох років у відділі та був спрямований на комплексне вирішення завдань духовного виховання дітей і збереження єдності поколінь через вивчення традицій українського народу та відтворення їх у сучасності.
 
Серія «Гороскоп в іграшці», Рибальченко Л. М. — посібники  присвячені звірятам-символам року згідно зі східним гороскопом. Матеріали, подані в посібниках, розраховані на викладачів гуртків позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, їх вихованців, а також будуть корисними всім охочим створити власноруч іграшку-символ Нового року. Посібник містить викрійки іграшок із планом їх поетапного виготовлення, починаючи від підготовки матеріалу до завершального оформлення.

 

 

«Лялька-мотанка — оберіг наших душ», Рум’янцева О. А. — в посібнику описане призначення ляльки-мотанки й обрядовість з її використанням, вплив іграшки на виховання дітей і формування їх світогляду. Посібник містить плани поетапного виготовлення 4 ляльок: починаючи з підготовки та підбору матеріалу та завершуючи етапом оформлення.

«Бісерне ткацтво», Ровинська Л. В. — навчально-методичний посібник буде цікавим для всіх, хто хоче оволодіти однією з традиційних українських технік бісерного рукоділля. Теоретична та практична частини знайомлять читачів з символікою та семантикою орнаментів, надають назви й описи традиційних тканих і сучасних виробів, прикрас із бісеру, а також основні правила поєднання кольорів, підбору інструментів і матеріалів та детальний опис підготовки до роботи.

«Виготовлення виробів з вербового прута», Лугова З. І. — у посібнику висвітлені теоретичні та практичні засади лозоплетіння, викладені способи роботи щодо заготівлі й обробки вербового прута, докладно описані прийоми та методи плетіння лозових виробів, розглянуті необхідні в лозоплетінні інструменти та способи їх застосування.Інструктивно-методична робота

"Перелік міський методичних об’єднань, які працюють в Київському Палаці дітей та юнацтва для педагогів-позашкільників за напрямками:"

 1. Бісероплетіння ̶ другий четвер місяця, 11.00, каб. 220,
  керівник Ровенська Л. В.

 2. Образотворче мистецтво ̶ останній вівторок місяця, 11.00, каб. 110,
  керівник Кожаєва Т. О.

 3. Писанкарство ̶ остання п'ятниця місяця, 11.00, каб. 121,
  керівник Сташук З. В.

 4. Керівництво та контроль із боку завідувачів відділів ̶ перший вівторок місяця, 11.00, каб. 215,
  керівник Алєнченко Н. С.

Телефон для довідок 280-38-87

 

 

 

Оздоровлення

м 

Виставки

16-31.03.2013 р. «Генії свого народу. Творчість О. Пушкіна та Т.Шевченка». Виставка творчих робіт вихованців гуртка «Живопис», кер. Кожаєва Т. О., за проектом «Нескінченне полотно творчості»

18-20.03.2013 р. «Культура Київської Русі». Виставка творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів Солом’янського та Святошинського районів за проектом «Віхи української культури».

Детальніше

01-28.02.2013 р. «Над нами ангели літають». Виставка творчих робіт вихованців гуртка «Декоративний розпис», кер. Шинкаренко О. В. за проектом «Нескінченне полотно творчості»

Детальніше

Афіша

З 21 по 31 січня 2013 року в холі першого поверху Київського Палацу дітей та юнацтва відбудеться персональна виставка творчих робіт Антипової Тетяни, вихованки студії образотворчого мистецтва, кер. Каверзнева Н. В.

Афіша

14.12.2012 року в Галереї "Дім Миколи" Київського Палацу дітей та юнацтва відбулось відкриття виставки творчих робіт вихованців студії образотворчого мистецтва, кер. Елланська С. Е., за мотивами творів шотландського поета Роберта Бернза в рамках проекту "Малюємо Бернза", що організований спільно з Українською фундацією "Друзі Шотландії" за інформаційної підтримки Волинського Братства та за сприяння Маркетингової компанії PULSE за особистого сприяння Стюарта МакКензі.

Детальніше

З 1 по 15 грудня 2012р. відбудеться виставка творчих робіт вихованців гуртка «Декоративна графіка», кер. Елланська С.Е., за твором Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки». Хол І поверху

Афіша

З 16 по 30 листопада відбудеться виставка творчих робіт вихованців гуртка «Графіка» студії образотворчого мистецтва кер. Каверзнева Н. В. за твором Ред’ярда Кіплінга «Мауглі» в холі 1-го поверху.

Детальніше

З 1 по 15 листопада в холі першого поверху Київського Палацу дітей та юнацтва проходить персональна виставка творчих робіт вихованки студії образотворчого мистецтва Гресько Катрусі (кер. Елланська С.Е.)

Афіша

З 16 по 31 жовтня в холі І поверху проходить виставка творчих робіт вихованців студії образотворчого мистецтва (кер. Елланська С. Е.) «М. Булгаков «Майстер та Маргарита»

Детальніше

З 1 по 15 жовтня в холі першого поверху проходить персональна виставка робіт Дзеверіна Володимира «Життя сонця», вихованця студії образотворчого мистецтва (кер. Елланська С.Е.)

З 1 по 15 жовтня в холі першого поверху проходить персональна виставка робіт Свириденко Анастасії за мотивами книги Яна Ларрі «Незвичайні пригоди Карика та Валі», вихованки студії образотворчого мистецтва (кер. Елланська С.Е.)

З 1 по 30 вересня в холі 1-го поверху проходить персональна виставка робіт Гориславець Анастасії «Краєвиди Болгарії» вихованки студії образотворчого мистецтва (керівник Кожаєва Т.О.)

Детальніше

З 1 по 30 вересня в холі 1-го поверху проходить виставка портрету «Люди, що нас оточують» вихованців студії образотворчого мистецтва (керівник Елланська С.Е.).

Детальніше

З 1 по 30 вересня в холі 1-го поверху проходить виставка робіт на пленері «Київ: графічна прогулянка» вихованців студії образотворчого мистецтва (керівник Елланська С.Е.).

Детальніше

З 10 по 30 травня в холі 1-го поверху проходить персональна виставка творчих робіт «Час, ось твій політ!» (ілюстрації до творів Рея Бредбері) Собчука Миколи, вихованця гуртка «Декоративна графіка», керівник Елланська С.Е.

Детальніше

В квітні місяці відбулась виставка творчих робіт Щерби Дзвенислави-Марії, вихованки гуртка «Декоративний розпис», керівник Шинкаренко О.В.

Детальніше

2.04 по 15.04.2012 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва виставка творчих робіт вихованців педагога Шинкаренко Ольги Володимирівни «Україна весніє мов казка».

Детальніше

З 23.03 по 02.04.2012 р. працює виставка творчих робіт вихованців гуртків «Живопис» та «Декоративна графіка», кер. Елланська Світлана Едуардівна. Виставка «Загублений світ» присвячена творчості Артура Конан-Дойля.

Детальніше

Афіша

З 19 по 22 березня в галереї «Дім Миколи» КПДЮ проходить виставка творчих робіт вихованців позашкільних навчальних закладів міста «Культура Скіфо-сарматської доби» за проектом «Віхи української культури», започаткованим відділом декоративно-прикладної творчості і образотворчого мистецтва КПДЮ.

Детальніше

З 27 лютого по 8 березня в холі І поверху проходить виставка творчих робіт вихованців гуртка живопису «Казки Бажова» (кер. Кожаєва Т. О.) за проектом «Нескінченне полотно творчості».

Детальніше

1–31 листопада 2011 у холі першого поверху за проектом «Нескінченне полотно творчості» проходить виставка творчих робіт вихованців гуртка «Графіка» (керівник Каверзнева Н. В.) «Вінні-Пух та його друзі».

Детальніше

1–23 жовтня 2011 у «Шоколадному будинку» проходила виставка, присвячена його 110-літтю. Були представлені роботи вихованців студії образотворчого мистецтва. Ще двоє учасників брали участь у другому етапі конкурсу, де вони писали інтер’єри «Шоколадного будинку».

Детальніше

З 1 по 31 жовтня 2011 року експонується персональна виставка Овчаренко Дар’ї, вихованки гуртка «Декоративна графіка» відділу декоративно-прикладної творчості та образотворчого мистецтва «Блукання настроєм» (кер. Елланська С. Е.). Хол І поверху

Афіша виставки

Детальніше

 

 

 

Фестивалі, змагання, конкурси

 

 

«Планета дітей»

 

(відкриття фестивалю відбудеться 29 травня 2015 року)

 

Методичні рекомендації з проведення міського фестивалю плакатів 

дитячої та юнацької творчості

 

Методині рекомендації

 

«РІЗДВЯНИЙ ВЕРТЕП»

(з 19.12.2014 року по 15.01.2015 року)

Методичні рекомендації з проведення міського конкурсу-виставки 

Методичні рекомендації

 

 IMG 6464 small

 

«ПАЛІТРА»

(лютий- березень 2015 року)

Методичні рекомендації з проведення VIII міського
конкурсу-виставки з образотворчого мистецтва для вихованців позашкільних та  загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

Методичні рекомендації

 

ВИТИНАНКОВІ ВІЗЕРУНКИ

(листопад 2014 року)

Методичні рекомендації з проведення ІV міського фестивалю
витинанки вихованців позашкільних та
загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва

Методичні рекомендації

АВТОРСЬКА ЛЯЛЬКА ТА ЛЯЛЬКА-МОТАНКА

(листопад 2014)
ІV міський фестиваль авторської ляльки вихованців позашкільних та загальноосвітніх закладів міста

Методичні рекомендації

 
Міські фестивалі авторської ляльки та витинанки «Витинанкові візерунки»

27 жовтня 2012 року у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшли міські фестивалі авторської ляльки та витинанки «Витинанкові візерунки», присвячені вшануванню творчої спадщини Т. Г. Шевченка «Вінок Шевченку».У фестивалі взяли участь вихованці позашкільних навчальних закладів та шкіл міста. Учасники представили свої роботи на виставці, власноруч виготовили ляльку-мотанку та витинанку, склали композиції з виготовлених ляльок. Для педагогів та батьків пройшов майстер-клас з народними майстрами та круглий стіл, в якому взяли участь член Спілки художників України Корчинський Василь Леонтійович та – молодший науковий співробітник інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім.М Рильського Зінаїда Косицька.

VІІ міський конкурс-виставка «Бісерне сяйво»

27.03.2012 р. в Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов VІІ міський конкурс-виставка «Бісерне сяйво». В конкурсі взяли участь вихованці позашкільних навчальних закладів міста, які представили на конкурс виставкові роботи та виконали конкурсне завдання.
Під час проведення конкурсу-виставки фірма Монпасьє провела майстер-класи для дітей та педагогів.

ХІ міський конкурс-виставка "ПИСАНКОВА ВЕСЕЛКА"

05 березня 2012 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся ХІ міський конкурс-виставка «Писанкова веселка».
На конкурсі-виставці були представлені роботи юних майстрів, вихованців гуртків писанкарства загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів Києва, проведені майстер-класи та конкурс на кращу писанку.
У рамках виставки проведено нараду-семінар для заступників начальників управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій, які займаються питаннями виховної роботи, за участю громадського об'єднання «Столичні ініціативи».

Фестивалі авторської ляльки та витинанки «Витинанкові візерунки»

26 лютого у Київському Палаці дітей та юнацтва пройшли фестивалі авторської ляльки та витинанки «Витинанкові візерунки». У фестивалі взяли участь понад 50 вихованців позашкільних закладів та шкіл міста. Учасники мали змогу взяти участь у виставці робіт, представленій юними майстрами з витинанки та авторської ляльки, виготовити власноруч ляльку-мотанку «Травницю», скласти композицію з виготовлених ляльок, а також виготовити витинанку. Для педагогів та батьків проходили майстер-класи з народними майстрами та круглий стіл з членом Спілки художників України Корчинським Василем Леонтійовичем.

   
 

 

 

 

Розклад занять

Про відділ

Відділ народної творчості

Відділ пропонує до Вашої уваги такі напрямки дитячої діяльності:

Фестивалі, змагання, конкурси

Інструктивно-методична робота

Р О З К Л А Д

- кераміка та гончарство
- м’яка іграшка
- писанкарство
- лозоплетіння
- декоративний розпис
- живопис
- декоративна графіка
- художня вишивка
- шкіряна пластика
- мистецтво створення одягу
- дизайн та пошиття одягу
- дизайн та мода

- мереживоплетіння та бісероплетіння на коклюшка
- мистецтво приготування їжі та правила етикету
- бісероплетіння
- витинанка
- художня мозаїка
- авторська лялька
- сграфіто
- фреска
- соломоплетіння
- травоплетіння та фітодизайн
- перукарська майстерність

 

     Нескінченне полотно творчості
  Цінувати, берегти і примножувати творчі надбання народу навчають у відділі народної творчості (завідувач відділу - Гардашук Світлана Василівна).
Декоративно-прикпад-не мистецтво, образотворче мистецтво, народні ремесла вивчають діти віком від 5 до 18 років, навчаються створювати керамічні та гончарні вироби, плести вироби з лози і соломи, вишивати рушники, сорочки, блузи, виготовляти зі шкіри сумки, гаманці, прикраси, плести з бісеру, розписувати писанки, створювати ляльку-мотанку, м'яку іграшку, ліпити із солоного тіста, створювати мозаїчні пано, фрески, виплітати мережива коклюшками, виготовляти сучасний стильний одяг, бути господинями і господарями, пригощати стравами, створювати шедеври живописних, графічних робіт, декоративного розпису та витинанки.

   Тут працюють справжні педагоги-майстри, серед яких:
9 відмінників освіти, заслужений майстер народної творчості України, 1 лауреат мистецької'':'премії "Київ", 3 члени ' Національної спілки народних майстрів України, 1 член Національної спілки художників України, 13 лауреатів педагогічного конкурсу "Кришталеве яблуко". У відділі працюють 10 творчих майстерень, п'ятьом з них присвоєно почесні звання "зразковий" і "народний" хуожній колектив.
Творчими партнерами відділу є працівники музею українського народного декоративного мистецтва, музею Івана Гончара, музею народної архітектури та побуту НАН України, Національної спілки народного мистецтва України.
   Відділ народної твочості  - організатор міських виставок і конкурсів "Писанко-ва веселка", "Палітра", "Бісерне сяйво", ініціатор творчих проектів "Нескінченне полотно творчості" та "Віхи української культури", перший етап якого присвячений трипільській культурі.
Проект "Збережемо традиції наших пращурів" став основою вивчення коріння свого роду і створення дерева життя родин 13 вихованців гуртка писанкарства. Керівник гуртка писанкарства - заслужений майстер народної творчості Зоя Сташук - не тільки залучила своїх вихованців та їх батьків до вивчення історії свого роду, створення дерева життя роду. Колективна виставка "Зустрічаємо Великдень" 13-ти колекцій (259 писанок різних регіонів України), звідки бере початок родовід кожного з учасників проекту, проходила в Музеї українського декоративного мистецтва.

  Вихованці відділу - учасники та дипломанти міських, всеукраїнських та міжнародних конкурсів у Білорусі, Китаї, Кореї, Польщі, Росії, Словаччині, Франції, Японії. Випускники відділу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва - носи ремесла та його популяризатори, продовжувачі традицій національної і світової культури.

   Все це маленькі кроки на великому шляху національного самовідродження.
Контактний телефон: 280-38-87

 

 


 

 

 

 

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu