Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Масові заходи | Київський Палац дітей та юнацтва

Масові заходи

Друк
  

 

Масові заходи відділу технічної творчості

 

fantazersk2015

Міський конкурс з технічного моделюванння

«У місті "Фантазерську» (16MB *.ppt)

Розвиток творчих конструкторських здібностней дітей. Проводиться щороку під час осінніх канікул. Конкурс для дітей молодшого шкільного віку. Команда складається з 6 учасників за видами змагань: складання танграмів, пазлів, найпростіших судно-, авто-, авіамоделей по типу орігамі, конструювання з набору технічного конструктора, виготовлення святкової листівки, об’ємної конусної іграшки з паперу. Переможці нагороджуються дипломами та призами.

Методичні рекомендаці

 

Міський конкурс з орігамі

«Журавлиний клич» (16MB *.ppt)

Популяризація орігамі, як виду художньго конструюванння, обмін досвідом роботи по організації дитячої творчості. Проводиться щорічно у квітні. Конкурс для дітей молодшого шкільного віку. Виготовлення командної колективної роботи, виготовлення робіт в особистій першості за темою. Команда складається з 4 дітей. Переможці нагороджуються дипломами та призами.

Методичні рекомендації

image6821

 

Відкриті змагання з судномодельного спорту

«Дніпрова чайка» на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва

Популяризація та розвиток судномодельного спорту серед учнівської молоді до 18 років ; вдосконалення спортивно-технічної майстерності спортсменів-судномоделістів, виконання розрядних нормативів; зміцнення ділових та творчих контактів. Змагання проводяться в квітні (моделі довжиною до 600мм). Беруть участь класи моделей: F4-A, F4-Б, ЕК, ЕН, ЕХ, F2-U, F3E, FSR mini.

Методичні рекомендації


Телефон: (044)280-49-98

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu