Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Лаб. моделювання та дизайну | Київський Палац дітей та юнацтва

Лабораторія моделювання та дизайну

Друк

Гурток "Архітектурне моделювання". Візуалізація архітектурної споруди необхідна для того, щоб ще до самого будівництва на об'єкті дизайнер - архітектор міг побачити зовнішній вигляд конструкції, враховуючи при цьому навколишнє оточення й майбутні зміни в ній. Вихованці навчаться основам креслення, макетування, дизайнерському мисленню тощо. 

Фотогалерея

30

Гурток "Паперова пластика". Під час занять вихованці вчаться виконувати поробки з паперу використовуючи різні техніки: витинанка, аплікація, квілінг, кірігамі, орігами тощо . Влітку мають пільгове оздоровлення. Гурток ведуть - Мудрик Наталія Юріївна, Сиротіна Світлана Станіславівна.

Фотогалерея

Вперше відкрився гурток «Мистецтво квіллінгу» - мереживо з паперу, де діти середнього та старшого шкільного віку навчаться виготовляти авторські листівки, подарунки. Квіллінг (анг.quilling) – мистецтво скручувати довгі і вузькі смужки паперу в спіральки, видозмінювати їх форму і складати з отриманих деталей об’ємні або площинні композиції. Орнаменти, зроблені з маленьких паперових «баранців» є результат клопіткої, майже ювелірної роботи. Влітку мають пільгове оздоровлення. Керівник гуртка Круглик Людмила Юріївна.

Фотогалерея Відео з заняття

 

37

Орігамі – це унікальний різновид інтелектуальної гри, яка сприяє гармонійному розвитку образної, логічної та емоційно-вольової сфери дитини. Свої вміння і навички діти середнього та старшого шкільного віку демонструють на виставках, змаганнях на Першість Палацу та міських: конкурсі юних конструкторів «У місті Фантазерську», «Журавлиний клич». Влітку мають пільгове оздоровлення. Керівник гуртка - Круглик Людмила Юріївна.

Фотогалерея

Гурток "Світ орігамі". Під час занять вихованці вчаться складати поробки з багатьох однакових частин (модулів), як конструктор. Кожен модуль складається за правилами класичного орігамі з одного аркушу паперу (6х4), а потім модулі з'єднуються шляхом вкладання їх один в одного, теоретично можно виготовляти такі вироби не застосовуючи клей, тому що сила тертя, що з'являється не дає виробу розпастися. Але більш складні вироби скріплюються клеєм для міцності готової моделі. Запрошуються діти середнього шкільного віку. Влітку мають пільгове оздоровлення. Гурток веде - Мудрик Наталія Юріївна.

Фотогалерея, Відео гуртка

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu