Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Лаб. техн. видів спорту | Київський Палац дітей та юнацтва

Лабораторія технічних видів спорту

Друк
a12 (9) Kubok-Ukrainyi-small kart.dp .ua

  У гуртку авіамоделювання діти виготовляють вільно літаючі та кордові моделі чемпіонатних конструкцій, радіокеровані моделі та експериментальні літаючі моделі. Розширюють знання про сучасні конструкції літальних апаратів. Вивчають основи аеродинаміки, проектування та конструювання авіамоделей. Керівники гуртків: Олександр Володимирович Шагун. Влітку гуртківці мають пільгове оздоровлення. Запрошуються діти віком з 9 до 17 років.

Фотогалерея 

 

В гуртках «Автознавці» та  «За кермом», вихованці навчаються за трирічною програмою підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В», і по закінченні навчання отримують свідоцтво про позашкільну освіту. На заняттях гуртка доступно й обґрунтовано розтлумачуються положення Правил дорожнього руху, надаються рекомендації по їх застосуванню. Окрема увага при цьому звертається на дії водіїв. Курс навчання повністю відповідає Програмі підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В». Для ефективного засвоєння матеріалу використовується велика кількість ілюстрацій, застосовуються технічні засоби навчання (діафільми, кіно і відеофільми, плакати, електрифіковані стенди, комп’ютери із заздалегідь підготовленими з теми програмами чи базами даних, які виконують функцію як ілюстративну, так і функцію носія і подачі порцій інформації паралельно звуковому каналу). Пропагують дотримання правил дорожнього руху серед школярів та молоді, беруть участь у змаганнях інспекторів дорожнього руху, «Ерудит». Влітку мають пільгове оздоровлення. Заняття веде висококваліфікований спеціаліст, фахівець з автосправи. Запрошуються діти віком з 14 до 17 років. Керівник гуртка Олександр Броніславович Граждан.

Фотогалерея 

У гуртку картингістів діти вивчають принципи роботи двигунів внутрішнього згорання, вчаться самостійній їзді на автомобілях типу карт, вивчають технічні, теоретичні та практичні аспекти цього виду автоспорту. Свої вміння діти демонструють на Всеукраїнських та міських змаганнях учнівської молоді та чемпіонатах України. Запрошуються діти віком з 5 до 12 років. Керівники гуртка – Борщ Геннадій Сергійович, Мороз Руслан Валерійович, Святський Юрій Григорович.

Фотоглерея

Дивись відео 

Відкрився гурток «Трасове автомоделювання» для любителів, які захоплюються конструюванням та виготовленням діючих автомоделей. На заняттях вихованці знайомляться з історією автомобілебудування, в процесі будови трасових моделей вони вивчають їх конструкцію. Набувають найпростіших навичок креслення, роботи з папером і картоном, нескладних слюсарних робіт, пайки. У міру виготовлення моделей гуртківці приступають до тренувань на трасі, беруть участь у змаганнях. Траса знаходиться у холі ІІІ поверху Палацу. Керівники гуртків Лисиця Леонід Григорович, Плюта Валерій Петрович.

Фотогалерея 

 

   Віктор Валентинович Качур - завідувач лабораторії технічних видів спорту, керівник гуртка «Автомоделювання» (радіокеровані моделі), майстер спорту міжнародного класу з автомодельного спорту, нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти України», «Софія Русової».

kachur 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu