Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Лаб. дизайну | Київський Палац дітей та юнацтва

Лабораторія дизайну

Друк
Лабораторія дизайну

Розклад занять

NTT lab DZ

(клікніть для збільшення)

 

Гурток "Архітектурне моделювання". Візуалізація архітектурної споруди необхідна для того, щоб ще до самого будівництва на об'єкті дизайнер - архітектор міг побачити зовнішній вигляд конструкції, враховуючи при цьому навколишнє оточення й майбутні зміни в ній. Вихованці навчаться основам креслення, макетування, дизайнерському мисленню тощо. керівник гуртка - Бжезовська Наталія Володимирівна.

Фотогалерея

30

«Основи 3D моделювання» – це гурток, котрий базується на вивченні програми Autodesk 3Ds Max.
На заняттях гуртківці ознайомлюються з: інтерфейсом програми та способами його налаштувань, зі стандартними об’єктами та способами їх модифікацій. Оволодівають базовими навичками в 3D анімації: створюють предмети і форми різного ступеня складності (різноманітні будівлі, предмети інтер’єру, вироби з тканин та хутра, ландшафти і природні та фізичні явища), накладають на об’єкти різні текстури та створюють реалістичне освітлення відкритого простору, різноманітні світлові та спеціальні ефекти, виконують реалістичну візуалізацію, використовуючи технологію глобального освітлення.
Керівник гуртка Мельник Альона Анатоліївна.

Фотогалерея

Роботи гуртківців - слайд-шоу

Гурток "Паперова пластика". Під час занять вихованці вчаться виконувати поробки з паперу використовуючи різні техніки: витинанка, аплікація, квілінг, кірігамі, орігами тощо . Влітку мають пільгове оздоровлення. Гурток ведуть - Мудрик Наталія Юріївна, Сиротіна Світлана Станіславівна.

Фотогалерея

Вперше відкрився гурток «Мистецтво квіллінгу» - мереживо з паперу, де діти середнього та старшого шкільного віку навчаться виготовляти авторські листівки, подарунки. Квіллінг (анг.quilling) – мистецтво скручувати довгі і вузькі смужки паперу в спіральки, видозмінювати їх форму і складати з отриманих деталей об’ємні або площинні композиції. Орнаменти, зроблені з маленьких паперових «баранців» є результат клопіткої, майже ювелірної роботи. Влітку мають пільгове оздоровлення. Керівник гуртка Круглик Людмила Юріївна.

Фотогалерея Відео з заняття

37
  Телефон: (044)280-49-98

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu