Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Виставки | Київський Палац дітей та юнацтва

Виставки

Друк

З 24 серпня по 8 вересня в галереї "Дім Миколи" відбулась  виставка робіт "Чорним по білому" в техніці графіка, вихованців гуртка "Малюнок", керівник - Ігор Канівець.

З 24 серпня по 8 вересня в галереї "Дім Миколи" відбулась виставка робіт Маргарити Шерстюк "Літній Пленер".

З 1 по 10 лютого в галереї «Дім Миколи» експонується виставка «Світосприйняття». Це перша персональна виставка юного художника Олексія Заліпи. Впевнено можна засвідчити самобутність та оригінальність його робіт.
Вся експозиція наповнена оптимістичним сприйняттям світу та своїм світобаченням.Олексій обдарований гармонійним відчуттям кольору та інтуїтивно відчуває композицію у форматі. Вибрані теми його робіт розповідають про зацікавленість автора народними традиціями, флорою та фауною. Автор глибоко цікавиться та вникає у природу навколишнього світу.
Маємо велику надію на талант та працю Олексія і будемо слідкувати за його творчими здобутками та успіхами.
Член Спілки Художників України Буртовий Анатолій Миколайович вчитель Олексія Заліпи.

 


Дюговська Галина Володимирівна, живе і працює в м.Києві.
Член Національної спілки художників України, Спілки дизайнерів України.

Працює в галузі декоративно-ужиткового мистецтва.
Учасниця багатьох художніх виставок, міжнародних пленерів по створенню арт-об’єктів з
лози.
В основі робіт – переосмислення народних традицій. Об’єм в текстильних композиціях створює за допомогою дерева, метала, лози.
Персональні виставки в Севастопольському художньому музеї -2005 р.,Музеї українського народного декоративного мистецтва -2008, Музеї історичних коштовностей
України-2008, Центрі Української культури та мистецтв -2012.

Роботи зберігаються в Севастопольському художньому музеї, Музеї українського народного декоративного мистецтва, Музеї бурштину в Софії Київській, в м.Руднік.(Польща), приватних колекціях.

Організатор та куратор:
- виставок київських художників в художньому музеї ім.. М.П.Крошицького м.Севастополь – 2011, 2012 рр.,
-виставки «Серпневий вернісаж прикладного мистецтва» в Музеї книги та друкарства, м Київ-2011 р.,
-виставки київських художників в рамках культурної програми Євробачення 2012 в м.Баку, Азербайджан.


Моб. Тел. 8 067 506 35 28
Майстерня 8 (044) 235 01 32

 

До 5 листопада триватиме дитяча виставка гуртківців ММЦ (майстерня Дмитра Дорогостайського) «Портрет».

 

З 16 до 27 листопада в галереї «Дім Миколи» триватиме виставка Ірини Кот та Наталії Гладовської «Натюрморт, пейзаж, портрет».
Ірина Кот народилася в Києві 1980 року. В 2004-му закінчила Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури. Член Національної спілки художників України. Працює в жанрі портрета та натюрморта. Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок.

Киянка Наталія Гладовська 1998 року закінчила Київський художній промисловий технікум (відділення розпису), а 2005 року — Національну академію мистецв України (майстерня храмового живопису М. А. Стороженка). Член Національної спілки художників України. Учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок, конкурсів і симпозіумів живопису та сакрального мистецтва. Її картини належать приватним колекціям, а іконопис представлений у декількох храмах України (наприклад, іконостас у храмі Різдва Богородиці в Церковщині, 24 ікони).

 

З 1 до 20 жовтня в галереї КПДЮ «Дім Миколи» в рамках проекту ММЦ «Авторські школи педагогів» працює дитяча виставка «П’ять + 5». Представлені роботи , — а їх понад 130! — за попередній навчальний рік створили вихованці майстерні «Композиція» (керівник Олена Кур’янова). У виставці беруть участь 45 дітей 5–10 років. Основну частину експозиціїї склали авторські малюнки Максима Вальчука, Уляни Козачинської та Катерини Макарової, гуртківців з п’ятирічним досвідом.

 

22–30 жовтня в столичній галереї «Дім Миколи» триватиме виставка «Шлях до майстерності». У проекті Оксани Булькевич, Олени Гостілової, Антона Власюка, колишніх студентів Київської дитячї Академії мистецтв, представлені живопис, графіка та скульптура.

Антон Власюк, студент Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, брав участь у численних українських і міжнародних виставках та конкурсах.

 

 

Олена Гостілова, студентка факультету образотворчого мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури (кафедра сценографії та екранних мистецтв).

 

 

Оксана Булькевич, студентка факультету образотворчого мистецтва Київської дитячої Академії мистецтв (бакалаврат). На рахунку Оксани 15 виставок не тількі в Україні, а й за кордоном.

 

3 1 до 19 вересня виставка дитячих робіт «Футбол» гуртка «Малюнок» (керівник Дмитро Дорогостайський) демонструє майстерність і уяву вихованців Молодіжного мистецького центру. Фантазувати на футбольну тему гуртківців спонукало нещодавнє проведення «Євро-2012» в Україні та Польщі. Діти пішли трохи далі за звичний набір спортивних сюжетів, представивши глядачам гру не лише відомих світових команд, а й тварин, казкових персонажів і героїв улюблених фільмів.

3 1 до 19 вересня виставка «Літо» нагадує нам про чудові дні минулого сезону. Своїми враженями поспішають поділитися художники, які навчають наших дітей за фахом і покликанням. Викладачі образотворчого мистецтва лишили нам власні спогади про літо, підтверджуючи цим тезу, що юним живописцям важливо вміти не лише застосовувати різні техніки, а й по-різному сприймати світ.

З 27 вересня до 12 жовтня триватиме проект “Аrt&Wood”. З ініціативи його кураторки Маріанни Джулай художники Марта Базак, Неллі Ісупова, Тетяна Кисельова, Олена Придувалова, Тетяна Рубльова, Іван Семесюк, Борис Фірцак та інші мали нагоду поекспериментувати з екоматеріалами (деревом, керамікою, металом, текстилем). Вибір такої сировини, як і форм, простих, навіть грубих (стіл, табурет, скриня, ширма), покликаний підкреслити завдання, яке стояло перед митцями, — спробувати створити щось водночас потрібне в побуті і чуттєво значуще.

У «Шоколадному будинку» («Дитячій картинній галереї») відбулася презентація книжки «Єврейські поети — дітям», що вийшла друком у серпні 2012 р. у видавництві «Фенікс». У оформленні видання використані зокрема малюнки дітей гуртка «Композиція» (керівник Олена Кур’янова): Уляни Козачинської (8 років), Анастасії Максакової (8 років) і Анастасії Бондаренко (6 років). А честь бути обраним для обкладинки випала малюнкові Софії Юрченко (8 років), переможниці Міжнародного конкурсу дитячого малюнка в Туреччині.

Уляна Козачинська (8 років) Софія Юрченко (8 років)

 

З 1 по 12 січня 2012 року в галереї «Дім Миколи» проходить виставка творчих робіт «Попелюшка», вихованки Палацу, Анастасії Максакової.

З 22 серпння по 10 вересняя 2011 р. до 20- річчниці Незалежності України відбудеться виставка творчих робіт вихованців Молодіжного мистецького центру «Ми - діти України» («Погляд крізь віки») в галереї «Дім Миколи».

 
 

Вітаємо вихованців та педагогів відділів декоративно-прикладної творчості і образотворчого мистецтва та молодіжного мистецького ценртру з перемогою на мистецькому конкурсі в Турції.

Медалями нагороджені:
Євгенія Сирота – золота медаль;
Катерина Причина – срібна медаль;
Мазурик Соня - срібна медаль;
Юрченко Ніла - бронзова медаль.

Дипломами учасників нагороджені:
Юлія Кривицька
Валерія Гучко
Августа Іваненко
Ірина Петренко
Аксенова Аня
Адамчук Святослав
Богданова Діана
Вальчук Максим
Козачинська Уля
Макарова Катя
Мазурик Соня
Максакова Настя
Максакова Настя
Петрова Іра
Пацюк Богдан
Самаріна Лера
Колесникова Катя
Юрченко Ніла
Войтенко Женя.
Вашека Женя
Гордина Олена
Семко Олена
Чернякова Олена
Пискун Аня
Свістунова Анастасія

Педагоги:
Каверзнева Н.В.
Криворучко Г.В.
Шинкаренко О.В.
Курьянова О.С.
Дорогостайський Д.С.
Канівець І.В.


 

 

З 10 травня по 11 червня 2011 р. в м Києві відбувся Другий соціально-культурний Фестиваль «Українськї дні Гуманного Дитинства», присвячений тисячоліттю Національного заповідника «Софія Київська»

Сайт проекту www.arthelrkids.org.

Клименко Герман 12 р. педагог Бебко О.В.

Боженко Марат 9 р. педагог Дорогостайський Д.С.
Валярчук Даша 5 р.

Петрова Іра 6 р. педагог Кур’янова О.С.
Максакова Настя 8 р.
Москаленко Олександра 9 р.
Колеснікова Катя 10 р
Максіна Настя 8 р.
Вовкодав Аня 7 р.
Вовкодав Карина 11 р.
Заболотна Света 10 р.
Макарова Катя 8 р.
Тіщенко Юлія 9 р.
Адамчук Святослав 8 р.
Богданова Діанна 9 р.
Вальчук Максим 8 р.
Сметаніна Софія 12 р.
Юрченко Ємма 12 р.
Юрченко Софія 10 р.

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu