Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Про центр | Київський Палац дітей та юнацтва

Про центр

Друк

Галерею "Дім Миколи" Молодіжного мистецького центру було засновано в 1994 році (завідувач центру - відмінник освіти України О.В. Бебко). За 16 років її існування тут проведено багато міжнародних виставок та проектів. Серед найвизначніших - "Сучасна японська кераміка", "Мистецтво народів Африки", "Текстиль Сходу", "Мистецтво Казахстану", "Фото Чехії" та інші.
Галерея проводить щорічні міжнародні виставки, де молодь Має можливість продемонструвати свої таланти. Особливу прихильність юних дарувань отримали проекти "Папір y просторі", "12 стільців", "Міфологія ляльки", "Fata Morgana" (cкyльптypa на піску), над яким працювали майже BG юниx митців.
Галерея є членом Асоціації APT-галерей України, а також одним із засновників жypнaдy "Галерея". "Дім Миколи" - це унікальне місце, де можна втілити y життя свої бажання та мрії, реалізувати себе як творчу особистість. Кожен обдарований гуртківець може разом із педагогом організувати в галереї виставку чи спільний проект, який побачать сотні відвідувачів галереї. Галерея щороку організовує пленери та виставки молодим авторам у Берліні, Польщі, Чexiї, а також в Україні. Галерея співпрацює з Національною спілкою xyдoжникiв України, з культурними Центрами посольств і представництв в Україні тaкиx країн, як Німеччина, Чexiя, Швейцарія, Голландія та ін.
Центр створений та діє на основі Статуту Палацу. Він орієнтований на дітей, підлітків, молодь, тобто - на масову аудиторію, яка має потяг до прекрасного і потребу збагатити свій естетичний досвід засобами образотворчого або декоративно – прикладного мистецтв.
Педагогічна концепція ММЦ реалізується у КПДЮ як унікальна інноваційна модель комплексного вирішення освітніх завдань: від початкового розвитку емоційної чуттєвості щодо прекрасного - через формування ціннісного ставлення до мистецтва, аж до професійної орієнтації на діяльність у сфері образотворчого, декоративно-прикладного та інших мистецтв.
Спеціалізоване призначення ММЦ – популяризація мистецтва молоді, сприяння безпосередньому зв`язку мистецтва з життям народу, з його культурою.
Основні напрямки сприяння наступні:
- Мистецтвознавський пошук (виявлення обдарованої молоді).
- Просвітницька діяльність на базі художньої галереї «Дім Миколи» (виставки, перформанси, інста­ляції, пленери, обговорення моло­діжних проектів).
- Організаційно-масова діяльність (театралізовані свята, дитячі проекти

Структура ММЦ:
Творчі майстерні: (академічний малюнок, живопис, композиція, менеджмент презентацій).
Галерея “дім Миколи”
Творчі майстерні

Запис у гуртки в аудиторії 135 тел. 280 –75 -58

Розклад:
Тривалість занять от 2 до 3 академічних годин, згідно програми з перервами 15 хвилин

1.Бебко О. В. (живопис, діти та молодь 10–21 року): вівторок, четвер, 17:00–19:45.
2.Дорогостайський Д. С. (малюнок, діти 5–12 років): вівторок, четвер, 15:00–16:45, 17:00–19:45.
3.Канівець І. В. (малюнок, діти та молодь 10– 21 року): субота, 15:00–16:45, 17:00–19:45; неділя 12:00–13:45, 14:00–16:45.
4.Кур’янова О. С. (композиція, діти 5–12 років): середа, п’ятниця, 15:00–16:45, 17:00–19:45.

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu