Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Відділ психологічного та методичного забезпечення | Київський Палац дітей та юнацтва

Методичний кабінет

metod obednannya

9

skarbnuchka metod               inform fond                      aktualni doc

6                            10                              6

 

                  kofernc-vustavki

      8

 

«Мама-домашній психолог»

 

 

Молодіжний форум

«Мій вибір – моє життя»

28 лютого 2013 року юні психологи відділу розвитку позашкільної освіти Київського Палацу дітей та юнацтва зібрались на черговий молодіжний психологічний форум «Мій вибір – моє життя», присвячений темі «Маніпуляції у нашому житті та суспільстві».

Детальніше

6 грудня в КПДЮ пройшов молодіжний психологічний форум «Мій вибір – моє життя». Цього разу учасники – вихованці «Університету юного психолога» відділу розвитку позашкільної освіти-обговорювали тему «Бути не таким як усі».

Детальніше

 

Соціальна робота

Соціальний напрямок роботи в Палаці є інноваційною соціально-розвивальною програмою «Турбота», яка спрямована на надання соціальних послуг.

Завдання програми «Турбота»:
-сприяти покращенню емоційного стану дітей і молоді з особливими потребами;
-сприяти соціальній адаптації та самоактуалізації дітей і молоді з особливими потребами через творчість та спілкування;
-привернути увагу громадськості до проблем дітей та молоді з вадами здоров’я.

Палац співпрацює зі школами-інтернатами проводимо різні масові заходи – Свята «Веселий дзвоник», «Веселі козачата», «Дружна родина», «Казка приходить до нас», «Подарунки від Миколая» тощо.
У клінічній лікарні № 7 організовуємо концерти для дітей, проводимо ігрові програми, майстер-класи тощо.
Разом із благодійною організацією Даун синдром проводимо свята «День народження», «Сюрпризи від Миколая», «Новорічна казка», свята до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, до Всесвітнього дня сім’ї – спортивні змагання « Мамо,Тато,Я».
Нашими партнерами є соціальні служби міста та районів. Разом ми організовуємо та проводимо фестивалі творчості дітей та молоді «Повіримо у себе», «Барви надії», семінар-практикум для волонтерів «Школа Діда Мороза», майстер-класи та ін.
З іншими громадськими організаціями беремо участь у різноманітних Всеукраїнських та міських заходах.

У роботі допомагають волонтери-гуртківці Палацу. Якщо ти не байдужий і маєш бажання допомогти дітям з особливими потребами, чекаємо на тебе в Палаці дітей та юнацтва у відділі розвитку позашкільної освіти. Нам потрібна твоя допомога!

   
 

Консультування

 

Консультація психолога

Консультація психолога буде корисна як дорослим так і дітям.
Іноді прості чи складні життєві ситуації постають зовсім в іншому світлі, та і шляхи їх вирішення швидко знаходяться після консультації професіонала.
Якщо Ви:

 • прагнете знайти порозуміння в сімейних стосунках,
 • поліпшити стосунки з ровесниками,
 • навчитися вирішувати конфліктні ситуації
 • маєте труднощі у засвоєнні шкільної програми,
 • не можете зрозуміти, чому постійно турбуєтесь, боїтесь, соромитесь
 • не можете розібратись в своїх почуттях, бажаннях, думках
 • можливо маєте інші складнощі, з якими не можете впоратися самостійно, то можете сміливо до нас звертатись (конфіденційність гарантуємо)


А також ми практикуємо сімейні консультації (консультації для всієї родини)
Консультація психолога– це Ваша можливість досягти гармонії з собою та зовнішнім світом.

 

 

 

 

Виставки Палацу

 

 


22-24 жовтня Київський Палац дітей та юнацтва взяв участь у V ювілейній Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті», яка проходила у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» .

За участь у виставці Палац нагороджений поченим дипломом та золотою медаллю «Інноватика в сучасній освіті - Лауреат конкурсу I ступеня».

 

Детальніше

 

22 - 26 квітня 2013 року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходила III міська методична виставка: «Виховний простір позашкільного навчального закладу як важливий чинник соціалізації дітей»

Детальніше

Шановні співробітники та гуртківці Палацу, запрошуємо вас на «Тиждень психології», який відбудеться з 22 по 26 квітня.
В програмі: «Тренінговий калейдоскоп», «Психологічний брейн-ринг», майстер -клас для педагогів та підлітків «Зроби свій вибір», молодіжний психологічний форум «Мій вибір -моє життя», психологічний лекторій для батьків «Мама — домашній психолог», клуб для батьків «Єдина родина» та методичне об’єднання психологів позашкільних закладів.

Детальніше

22 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся семінар для методистів позашкільних навчальних закладів Києва на тему: «Система виявлення та розвитку обдарованості вихованців в умовах позашкільного навчального закладу».

Детальніше

21 березня у бібліотеці Київського Палацу дітей та юнацтва відбудеться літературна виставка до Всесвітнього дня поезії.
Це свято, відзначають щороку 21 березня (в день весняного рівнодення). Встановлено 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Вперше відзначено 21 березня 2000 року.

Детальніше

У бібліотеці Київського Палацу дітей та юнацтва проходить літературна виставка присвячена до 199-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка.
9 березня виповнюється 199 років від дня народження видатного письменника та поета.
Тарас Шевченко — знаменитий український поет, прозаїк, художник і громадський діяч зі світовим ім'ям. Він завжди був патріотом України, вся його творчість присвячена українському народу.

Детальніше

З 28 лютого по 2 березня колектив Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь у IV Міжнародній виставці “СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2013” у Виставковому Центрі "КиївЕскпоПлаза", вул. Салютна, 2 Б (м. Нивки).
Традиційно виставка представить заклади освіти і наукові установи України, освіту за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, агенції, виробників і дистриб'юторів засобів навчання, видавництва. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Сайт виставки: WWW.VSOSVITA.COM.UA

Детальніше

З 25 по 27 лютого 2013 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Формування базових компетентностей у вихованців позашкільних навчальних закладів» .


Резолюція

Детальніше

25 лютого 2013 року об 11:00 в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться урочисте відкриття XVІ Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013».
Організаторами виставки виступають Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, виставкова фірма „КАРШЕ”.

Детальніше

16 жовтня 1012 р. у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна 2 Б) урочисто відкрили IV всеукраїнську виставку-презентацію «Інноватика в сучасній освіті».

Детальніше

1 вересня 2012 р. вихованці та педагоги Палацу брали участь у Родинному святі на Хрещатику "Дай руку, першокласнику!".

Детальніше

24.04.2011-27.04.2011 у Київському Палаці дітей та юнацтва проходила міська методична виставка: «Педагогічний супровід дитини в позашкільному навчальному закладі: проекти, програми, науково-методичне забезпечення».

Детальніше

З 1 по 3 березня 2012 року відбудеться I Міжнародний науково-практичний симпозіум психологів позашкільних навчальних закладів: «Психологічно-педагогічний супровід освітнього процесу в закладах позашкільної освіти».

Програма

Детальніше

З 1 по 3 березня колектив Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь у Третій Міжнародній виставці “СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2012” у Виставковому Центрі "КиївЕскпоПлаза", павільон № 1, сектор "D", вул. Салютна, 2 Б (м. Нивки).

Детальніше

З 15 по 17 лютого колектив Київського Палацу дітей та юнацтва бере участь XV ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні 2012».
НЦ «Український дім»

Детальніше

18 жовтня 2011 у рамках ІІІ Національної виставки-презентації «Інновації в сучасній освіті» Київський Палац дітей та юнацтва нагороджений золотою медаллю в номінації «Інновації в діяльності позашкільних закладів освіти».

Детальніше

27 серпня 2011 року на вулиці Хрещатик відбулась міська виставка «Київська педагогічна хвиля». Проведення даної виставки є дуже актуальним для підтримки, розвитоку, виявлення та популяризації досягнень навчальних закладів системи освіти.

Детальніше

З 18.04.2011 по 23.04. 2011 року в приміщенні бібліотеки Київського Палацу дітей та юнацтва відбулась міська методична виставка «Інноваційна діяльність позашкільного навчального закладу: проекти, програми, науково-методичне забезпечення».

Детальніше

З 2 по 4 березня 2011 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Друга Міжнародна виставка “СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2011”.

Детальніше

www.vsosvita.com.ua

16 та 18 лютого 2011р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулась Чотирнадцята міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні-2011»

Детальніше

 

 

 

 

Діагностика

Психологічна діагностика для дітей, підлітків та юнацтва

 • Визначення готовності дитини до школи

 • Профорієнтація для старшокласників

 • Визначення розвитку пізнавальної сфери :уваги, пам’яті, уяви, мислення

 • Вивчення особистісної сфери : темперамент, характер, здібності, тощо

 • Вивчення сфери міжособистісних відносин у сім’ї та школі

Попередній запис на діагностику за тел: 280-63-97

 

Психолого-педагогічний супровід

konsyltacii psy

1

gyrtki                                                           nashi proekti

2                                                                           3

psy pidlitkam             psy bat`kam

4                            5

Колектив відділу

ПРАЦІВНИКИ ВІДДІЛУ РОЗВИТКУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Крот Олена Миколаївна - завідувач відділу

 

Воронович Ольга Федорівна – завідувач кабінету психолого-педагогічного супроводу

Митченко Вікторія Ігорівна – завідувач кабінету, керівник гуртка «Грамматика ефективного спілкування»

Поліщук Олена Михайлівна – завідувач бібліотеки

Морміль Галина Миколаївна – психолог

Радецька Тетяна Михайлівна – методист, керівник гуртків «Дивосвіт» та «Маленький розумник»

Анохина Олена Олегівна – методист

Воронович Ольга Федорівна- завідувач кабінету психолого-педагогічного супроводу
Гуртки та секції

Левковець Леся Василівна – керівник гуртка «Весела карусель» та «Танцювально-рухова терапія»

 

Кізіма Віталіна Володимирівна  - керівник гуртка «Психологічний проектор»

Козачук Зінаїда Ігорівна – керівник клубу «Пізнай себе»

 

 

 

 

 

Про відділ

Відділ розвитку позашкільної освіти
Відділ розвитку позашкільної освіти – профільний структурний підрозділ Київського Палацу дітей та юнацтва

Місія Відділу: сприяти реалізації державної політики в сфері позашкільної освіти; сприяти формуванню іміджу Палацу як науково-методичного та експериментально-дослідницького центру модернізації позашкільної освіти; реалізувати можливості розповсюдження прогресивного досвіду Палацу й інших закладів позашкільної освіти в формуванні життєвої компетенції юних громадян України.

 
Завідувач Центру: Крот Олена Миколаївна
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (044) 280-63-97
 
Тел. (044) 280-63-97; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu