Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

шоу-гурт "Сонях" | Київський Палац дітей та юнацтва

шоу-гурт "Сонях"

Друк
НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
ШОУ-ГУРТ «СОНЯХ»

  Якщо Ви мрієте стати естрадною зіркою та зробити в майбутньому кар’єру Ані Лорак, Олега Скрипки або Сашка Положинського, то можете розпочати з навчання в шоу-гурті «Сонях». Тут Ви зможете задовольнити свої бажання та почати втілювати свою мрію.

  Шоу-гурт «Сонях» створено 1996 року. Він поєднує жанри сучасної естрадної пісні та танцю. Тут займається близько 30 дітей віком від 5 до 18 років. Майстерність, досконалість виконання та енергійність цього колективу вигідно вирізняє його серед інших та привертає увагу. Діти співають пісні в різних стилях (поп, рок, джаз, рок-н-рол, world-music), вільно почуваються на сцені та показують справжнє яскраве, незабутнє шоу. Репертуар «Соняха» створений за допомогою фахівців: композиторів, поетів, аранжувальників. Один з пріоритетних напрямів діяльності колективу – розвиток дитячої української естрадної пісні.

  Колектив постійно бере участь у концертній діяльності Палацу та міста, є лауреатом та дипломантом багатьох всеукраїнських і міжнародних фестивалів та конкурсів (як шоу-гурт, так і окремі солісти). Пісні у виконанні вихованців шоу-гурту «Сонях» звучать на хвилях музичних програм Національного радіо та телеканалах.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

ШАЙКЕВИЧ ЮЛІЯ ГЕОРГІЇВНА – засновник та художній керівник колективу, висококласний спеціаліст, вимогливий педагог з великим досвідом роботи, композитор та аранжувальник пісень. За роки роботи створила яскравий репертуар колективу. Професійно розвиває дітям музичний слух та вокальні здібності, вчить специфіці естрадного мистецтва. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, має почесне звання «Відмінник освіти України».

Петрівська Уляна Нестерівна – молодий педагог, випускниця Київського національного університета культури і мистецтв.
Шостак Лариса Генріхівна – молодий спеціаліст педагог з естрадної хореографії, студентка Національного університета фізичного виховання і спорту.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Навчання здійснюється за авторською програмою художнього керівника колективу, котра передбачає підготовку з ансамблевого співу, індивідуального вокалу та естрадної хореографії. Діти розвивають вокальні здібності, вчаться працювати з мікрофоном, співати під фонограму «-», вивчають різні стилі естрадного танцю. В результаті – вміють відтворювати сценічні образи засобами музики, рухів, костюмів та гриму, формують власну манеру виконання.
Шоу-гурт «Сонях» має два концертних склади:

  • молодший (діти 6-10 років);
  • старший (діти 10-18 років).

Прийом дітей здійснюється за результатами тестування:

  • вокального (голосові дані, звуковідтворення, координація слуху й голосу);
  • музичного (наявність відчуття ритму, дикції, музичного слуху та пам’яті);
  • хореографічного (наявність координації рухів та рухової пам’яті).

Групи формуються з урахуванням віку, року навчання та рівня вокально-хореографічної підготовки. Заняття проходять тричі на тиждень. Діти беруть участь у концертно-масовій діяльності Палацу та міста, у всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах дитячо-юнацької творчості.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

«Сонях» – своєрідний театр естрадної пісні. Діти працюють з додатковим реквізітом, у спеціально розроблених до кожного номеру костюмах. Концертний номер – неповторний, яскравий і видовищний. За роки роботи колектив напрацював великий репертуар, який складається як з сольних номерів, так і з цілих ансамблевих театралізованих блоків, звучанням до 30 хвилин, у різних музичних стильових напрямках. Можна виділити «Колискову для дельфінів», «Діти квітів», «Кораблі», «Маленьку бешкетницю», «Музику землі», «По-мі-до-ре-ня», «Розгнівилась на літо зима», «A-train», «Прозорий блюз», «Падає зірка», «Сонях», «Дощову сюїту».

У фестивалях та конкурсах вихованці різних вікових категорій беруть участь та займають призові місця в ансамблевих та сольних виступах. Шоу-гурт «Сонях» та його солісти – лауреати та дипломанти всеукраїнських фестивалів «Таланти твої, Україно», «Чисті роси», «Сім-сім», «Чорноморські ігри», міжнародних фестивалів «Золоте зерно» (1999), «Золота осінь Славутича» (1999), «Зоряний Сімеїз» (2002, 2008, 2009), «Золота рибка» (Болгарія, 2003), «Біле озеро» (2003), «Берег надії» (2005), «Світ талантів», «TV-Star», «Ми – ХХІ століття» (Болгарія, 2007), «Дніпро» (2008), «Усі ми діти твої, Україно!» (2009). ХІІІ Всеукраїнський фестиваль «Дитячий пісенний вернісаж – 2010»; VІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль для дітей та молоді «Весняний зорепад» (2010); ХХVІІ Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю мистецтв «Сім, сім» (2010); Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012); ХІ Всеукраїнський міжнаціональний фестиваль-конкурс мистецтв «Українська родина – 2012» м. Київ; ХV Міжнародний конкурс-фестиваль виконавців гумору і сатири, музичного фольклору ім. А. Сови (2012) м. Одеса; VІ Міжнародний конкурс –фестиваль дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої, Україно!» м. Одеса (2012); Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Зоряний Симеїз», м. Ялта (2012); Всеукраїнський дитячий конкурс «Таланти столиці – 2012» м. Київ; Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв  «Зимова фантазія» 2013; Всеукраїнський конкурс дитячої та юнацької творчості  «Таланти весни» 2013;  ХV Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Дитячий пісенний вернісаж – 2013»; «Свято-Георгіївський Міжнародний православний фестиваль культури та творчості» 2013.

Шоу-гурт «Сонях» бере участь у благодійних концертах для дітей-інвалідів, дітей сиріт та дітей чорнобильців, постійно виступає у військових частинах міста, Будинку офіцерів.

Колектив не просто так назвався «Соняхом» та взяв за свій символ велику сонячну квітку! Це – дружня сім’я з великим, гарячим серцем, невичерпною енергією, теплими стосунками та творчими ідеями.

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС – І ВАШІ МРІЇ ВТІЛЯТЬСЯ В ЖИТТЯ!
 
 

 

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu