Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

ансамбль "Золоті струни" | Київський Палац дітей та юнацтва

ансамбль "Золоті струни"

Друк
 
НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ
АНСАМБЛЬ БАНДУРИСТІВ «ЗОЛОТІ СТРУНИ»
Запрошуємо до дивовижного колективу, в якому Ви маєте змогу долучитися до одвічного українського жанру – гри на бандурі. Навчитися володіти цим інструментом, співати під його супровід (як сольно, так і в ансамблі), дізнатися про його виконавські можливості, ознайомитися з українськими традиціями гри на старосвітській бандурі, сформувати власну манеру виконання, розвинути віртуозність – усе це Ви можете зробити в ансамблі «Золоті струни».

Ансамбль бандуристів «Золоті струни» створено 2001 року. Художній керівник ансамблю – випускниця Палацу Слободянюк Наталія Аркадіївна. Вона докладає багато зусиль для виховання дітей та підлітків національно свідомими громадянами країни; розвиває естетичне чуття та вміння цінувати прекрасне у мистецтві, в житті, у взаєминах між людьми.

Любов до української пісні та дружня творча атмосфера об’єднали у колективі 40 дівчат і хлопців віком від 7 до 21 року. Впродовж останніх років ансамбль «Золоті струни» є учасником багатьох міських та всеукраїнських фестивалів і конкурсів, на яких посідає призові місця. Колектив постійно бере участь у концертах і творчих акціях Палацу та міста, виступає за кордоном, пропагуючи українську пісню та кобзарське мистецтво. Концертні виступи колективу завжди знаходять відгук у душах глядачів різного віку, прищеплюють любов до рідного краю, української пісні.
ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

 

СЛОБОДЯНЮК НАТАЛІЯ АРКАДІЇВНА – засновник колективу, яскравий музикант, талановитий організатор, вдумливий педагог, заслужено користується повагою педагогів, дітей та батьків. Особливу увагу приділяє виховній роботі з творчо обдарованими дітьми та молоддю.

САЗОНОВА ГАННА СЕМЕНІВНА – художній керівник колективу талановний спеціаліст, музикант-виконавець, має гарний голос, працює з дітьми молодшого віку.

ДЗАГНІДЗЕ ІНГА ГУРАМІВНА – молодий спеціаліст, випускниця ансамблю «Золоті струни», працює з дівочим складом, допомагає керівнику в організаційній роботі колективу.

СЕМЕНЮК МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА – молодий педагог, випускниця ансамблю «Золоті струни».

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Навчання в колективі здійснюється за авторською програмою керівника ансамблю. Вихованці колективу відвідують індивідуальні заняття гри на бандурі та академічного вокалу, репетиції ансамблю, вивчають музичну грамоту та сольфеджіо. Вони виступають на концертах у складі ансамблю та як солісти.
В ансамблі бандуристів «Золоті струни» діють такі творчі одиниці:

 • молодший ансамбль бандуристів;
 • ансамбль хлопців;
 • ансамбль дівчат;
 • зведений ансамбль.

Крім того, в колективі існують також малі концертні форми: дуети, тріо, квартети, солісти-виконавці.

Діти вдосконалюють техніку гри на бандурі та співу під власний супровід, віртуозність, образність, розвивають музичні здібності (слух, пам’ять, відчуття ритму, звуко-інтонаційний контроль), практичні навички гри та співу в ансамблі, відчуття ансамблю, навички інтонаційно-слухового контролю та самоконтролю, музичне мислення, відчуття стилю музичного твору та його передачу, формують творчу індивідуальну манеру виконання (за індивідуальними програмами розвитку та профорієнтації) та єдину ансамблеву манеру.

Керівники застосовують сучасні освітні технології і методики, які дозволяють кожному вихованцю досягти високих результатів відповідно до їх здібностей і можливостей. Діти та підлітки вчаться долати перешкоди та труднощі у досягненні творчої та професійної мети, підтримувати один одного, радіти успіхам. Провідними педагогічними принципами в роботі є принципи наступності (від простого до складного), доступності (відповідність віковим та індивідуальним особливостям), особистісного підходу (урахування психологічних, фізіологічних, соціальних особливостей вихованця).

У музичні класи приймаються діти віком від 7 до 13 років, які мають інтерес та бажання займатися даним видом творчості, а також мають мінімальні музичні здібності. Набір відбувається з кінця серпня кожного року. Навчання безкоштовне!

Прийом дітей проводиться за схемою:

 • усне анкетування (виявлення мотивів вибору та характеру інтересу до занять у колективі);
 • музичне тестування (виявлення наявності музичного слуху, музичної пам’яті, почуття ритму: відтворити голосом задану поспівку, проплескати ритмічну послідовність);
 • вокальне тестування (заспівати пісню за вибором дитини);
 • виконавське тестування (дітей, які мають попередню підготовку).

Процес просування вихованців організований з урахуванням варіативних можливостей для дітей з різною музично-вокальною обдарованістю та попередньою підготовленістю.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

У репертуарі колективу – класичні та сучасні твори, обробки українських народних пісень, твори українських композиторів. Програма колективу складається з цікавих номерів для різних складів колективу (молодшого, середнього та старшого), є номери сольні, ансамблеві та для зведеного складу ансамблю.

Ансамбль «Золоті струни» – лауреат та дипломант всеукраїнських та міських фестивалів, оглядів і конкурсів, зокрема:

 • І Всеукраїнського фестивалю кобзарського мистецтва «Під срібний дзвін бандур – 2003» у м. Миколаєві (ІІІ місце);
 • Всеукраїнського конкурсу кобзарського мистецтва «Дзвени, бандуро!» в м. Дніпропетровську (І місце, 2004, 2008);
 • І фестивалю духовної музики «Аскольдів глас» у м. Києві (І місце, 2007);
 • ІІ Всеукраїнського фестивалю «Кобзарський майдан» у м. Чернігові (І місце, 2007);
 • Всеукраїнського огляду-конкурсу юних бандуристів «Кобзарська юнь» у м. Чернігові (Гран-прі, 2007, 2008);
 • ІІ фестивалю духовної музики «Аскольдів глас» у м. Києві (І місце, 2008).
 • Еко-культурний фестиваль «Трипільське коло» м. Ржищів (2011);
 • Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012);
 • Всеукраїнський фестиваль-конкурс кобзарського мистецтва «Дзвени, бандуро! – 2012» м.. О. Нирко в м. Ялті (колектив отримав «Гран-прі»);
 • ІІ Міжнародний фестиваль творчої молоді «Folkowe Inspiracje» м. Лодзь, Польща (І місце у номінації «Краще виконання інструментального твору», ІІ місце у номінації «Краще виконання вокального твору»);
 • ХІІ Міський музичний фестиваль навчальних закладів освіти м. Києва «Золота осінь»

Вихованці колективу з успіхом виступали перед глядачами Литви (урочистості до 190-річчя з дня народження Т. Г. Шевченка) та Польщі (Міжнародний фольклорний фестиваль «Краков’як-2005»).
Ансамбль співпрацює з Національною спілкою кобзарів України. Одним з головних напрямків роботи колектив визначає пропаганду кобзарського мистецтва, відродження національних пісенних традицій.
2006 року за високі творчі досягнення колектив отримав звання «Зразковий художній колектив», а влітку 2009 року – почесне звання «Народний художній колектив».

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАС, І ВИ СТАНЕТЕ НЕБАЙДУЖИМИ ДО ЗВУЧАННЯ ЗОЛОТИХ СТРУН БАНДУРИ!

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu