Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

ансамбль «Фаворит» | Київський Палац дітей та юнацтва

ансамбль «Фаворит»

Друк

 НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ

АНСАМБЛЬ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ «ФАВОРИТ»

Якщо Вам подобається бальний танець та відчуття в русі один одного як єдиного цілого, приваблюють легкі, яскраві костюми, що підкреслюють пластику рухів та красу тіла, надихають запальні латиноамериканські ритми та вишукана європейська музика, то заняття в ансамблі спортивного бального танцю «Фаворит» саме для Вас. Ансамбль «Фаворит» було засновано 1994 року. На сьогодні в колективі навчається близько 100 вихованців віком від 5 до 21 року. Педагоги ансамблю з маленького віку привчають своїх вихованців до високої культури спілкування між хлопчиками та дівчатами, які виростають справжніми джентльменами та елегантними леді. Колектив постійно бере участь у концертах та творчих акціях міста, знаний в Україні та за її межами. Десять років поспіль ансамбль «Фаворит» є організатором міських змагань зі спортивного бального танцю «Прем’єра» та «Осінній марафон».

 ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

 

Стадников Володимир Віталійович – педагог-організатор та художній керівник колективу, відмінник освіти України, суддя вищої категорії Спілки Громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ), член Всесвітньої Ради танцю. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв.

 

 

 Порохова Софія Юріївна – суддя Спілки Громадських організацій спортивного танцю України (СГОСТУ), випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

Ткаченко Євген Олександрович – випускник Київського Палацу дітей та юнацтва, чемпіон України в латиноамериканській програмі в категорії «Молодь», випускник Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

 

Храпак Валерія Юріївна – випускниця Київського Палацу дітей та юнацтва, чемпіонка України в латиноамериканській програмі в категорії «Молодь», випускниця Київського національного університету культури і мистецтв.

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Навчання гуртківців здійснюється за авторською програмою керівників колективу, яка передбачає комплексну підготовку за програмою європейських та латиноамериканських танців. Вона базується на рекомендаціях Імперського товариства викладачів танців Великобританії (ISTD), Положенні про викладання в колективах бальних танців Української ради вчителів бального танцю (УРВБТ) спільно з кафедрою бальної хореографії Київського національного університету культури і мистецтв.
Навчальну програму побудовано на вивченні п’яти європейських танців (повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот, квікстеп) та п’яти латиноамериканських танців (самба, ча-ча-ча, румба, джайв, пасодобль).
Прийом дітей відбувається наприкінці серпня кожного року. Групи формуються з урахуванням віку, року навчання та попередньої підготовленості учнів. Діти приймаються віком від 5 років. Заняття проводяться тричі на тиждень. Вихованці беруть участь у концертно-масовій діяльності Палацу, змаганнях зі спортивного бального танцю міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

ТВОРЧІ ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ

    За роки існування колектив опанував велику концертну програму, що складається з багатьох різноманітних за своїм творчим рішенням номерів з урахуванням індивідуальних особливостей виконавців. «Київський вальс», «Віденський вальс», «Джайв», «Ча-ча-ча», «Іспанська сюїта», «Аргентинське танго», «Циганський фокстрот», «Дорожня пригода», вальс «Ностальгія» – номери, що припали до душі багатьом глядачам. Ансамбль «Фаворит» – лауреат міжнародних фестивалів «Золота осінь Славутича» (м. Славутич, 1998), «Радість Європи» (м. Белград, 1998), «Золоте зерно» (м. Київ, 1999), лауреат міських оглядів дитячої творчості 2000 та 2003 років.
Серед спортивних пар колективу є чемпіони та призери м. Києва, фіналісти Національного чемпіонату України, переможці багатьох міжнародних та всеукраїнських змагань у різних вікових категоріях, призери Кубку світу з 10 танців, зокрема : «ТROPIKANA CUP» (м. Миколайки, Польща, 2003), «Кубок Шкляра» (м. Дніпропетровськ, 2003), «Сніжний вальс» (м. Київ, 2004), «Танцювальний тріумф» (м. Київ, 2005), «Осінній вальс» (м. Київ, 2005), «Кубок серпантину» (м. Київ, 2006), «Першість м. Києва та Київської області» (м. Київ, 2006), «У колі друзів» (м. Київ, 2007), «Зоряна Україна» (м. Київ, 2007), «ODESSA OPEN CUP» (м. Одеса, 2007), «Оксамитовий Крим» (м. Форос, 2007), Кубок Харківського міського Голови (2007), «WORLD CUP» (Німеччина, 2008), «Dutch Open Championship Assen» (Нідерланди, 2008), «Осінній марафон» (м. Київ, 2002–2012), «Прем’єра» (м. Київ, 1997–2012), Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» (2012).
Більше 10 випускників колективу обрали своєю професією спортивну бальну хореографію.
«Фаворит» – вишуканий колектив з високою культурою, своєю історією, святами та традиціями. Світ почуттів, пристрастей, танців та чарівної музики. 

 

ПРИХОДЬТЕ ДО НАС І ВИ СТАНЕТЕ ФАВОРИТОМ ДОЛІ!

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu