Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Навчально-виховний процес | Київський Палац дітей та юнацтва

Навчально-виховний процес

Друк

В Центрі розвитку дошкільнят "Джерельце" забезпечується фізичний, розумовий і психологічний розвиток. Малюки набувають знань з математики, рідної мови, знайомляться з англійською та комп'ютером. Музика, ритміка, живопис - сприяють формуванню творчої особистості дитини.
Зміст занять визначається Базовим компонентом дошкільної освіти. Працюють високо професійні педагоги, кожен працює за авторською програмою, навчально-методичним посібником, який ретельно і дбайливо розроблений для дітей.

 

Основна мета центру: є створення умов для розвитку творчих, інтелектуальних, фізичних здібностей дитини; введення її до чарівного світу барв, звуків, музики. Підготувати спрятливе підгрунття для подальшого набуття знань у школі.

Головним завданням ЦРД "Джерельце" є всебічне забезпечення цілеспрямоваеої самореалізації вихованців в процесі співтіорчості з педагогами. Зокрема:

  • забезпечення всебічного розвитку дітей дошкільного віку відповідно до їх нахилів, здібностей, індивідуальних психічних та фізичних особливостей;
  • забезпечення ранньої соціальної адаптації дітей до умов дошкільного навчально закладу та готовності до шкільного навчання;
  • надання комплексної педагогічної, логопедичної та психологічної допомоги дітям;
  • надання методичної та консультаційної допомоги сім'ям.

Математична скарбничка

Цікава абетка

Англійська мова

Музичні сходинки, ритміка

Олівець малювець

Саморозвиток дитини (психолог, логопед)

 

 

 

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu