Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Марина Порошенко запросила дітей з особливими освітніми потребами Києва у Київський Палац дітей та юнацтва | Київський Палац дітей та юнацтва

Марина Порошенко запросила дітей з особливими освітніми потребами Києва у Київський Палац дітей та юнацтва

Друк

Сьогодні дружина Президента України Марина Порошенко запросила дітей з особливими освітніми потребами Києва на майстер-клас із розпису великодніх писанок у Київський Палац дітей та юнацтва. Народний художній колектив «Майстерня писанкарства» Палацу – відома в колах народної творчості школа розпису писанок. Гостям Палацу продемонстрували виставку писанок, які зібрані за роки проведення конкурсу «Писанкова веселка». Разом з Мариною Порошенко і її дітьми юні писанкарі створювали авторські писанки. Вихованці родинного клубу «Дружні долоні» Київського Палацу дітей та юнацтва Смоль Ярослав, Кісткіна Марія, Кісткін Михайло співали пісень та читали вірші.

Атмосфера зустрічі була напрочуд піднесеною, сімейною, святковою, як і водиться в гостинних оселях напередодні світлого свята Великодня. Звертаючись до учасників майстер-класу, Марина Порошенко зазначила: «Сподіваюсь, що вам цікаво розписувати великодні яйця. І я вірю, що у вас обов’язково все вийде, адже писанку пишуть не руки, а душа».

На завершення запрошені діти отримали у подарунок від дружини Президента великодні паски. А вихованці Палацу подарували пані Марині паску з крашанками, зв’язаними гачком, які власноруч зв’язали юні майстри відділу народної творчості .
Дякуємо пані Марині за гостини, усім світлих Великодніх свят!

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu