Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Гуртки «Спелеологія» та «Юний рятувальник» в Одесі | Київський Палац дітей та юнацтва

Гуртки «Спелеологія» та «Юний рятувальник» в Одесі

Друк

Під час весняних канікул вихованці гуртка «Спелеологія» та «Юний рятувальник» Київського Палацу дітей та юнацтва відвідали місто Одеса та катакомби Одеської області. Виїзд був спланований так, щоб гуртківці змогли ознайомитися з історичним та культурним надбанням міста Одеса, а також побувати в катакомбах.

Під час перебування в Одесі гуртківці майже всюди ходили пішки для того, щоб навчитися добре орієнтуватися в місті, а також для того, щоб на повні груди вдихнути атмосферу цього неповторного та багатогранного міста.

Друга частина виїзду проходила в катакомбах Одеської області. Основна задача, яку виконували гуртківці – це самостійно побудувати підземний табір та забезпечити його всім необхідним.Дуже важливим для спелеолога є вміння орієнтуватися під землею та створювати карти підземних порожнин, тому кожного дня гуртківці виконували практичні заняття з цих дисциплін.

Наприкінці виїзду гуртківці потрапили на змагання з підземного орієнтування та топографічної зйомки та поза конкурсом взяли у них участь для відпрацювання практичних навичок.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu