"Сила патріотизму" до Дня Українського Добровольця | Київський Палац дітей та юнацтва

"Сила патріотизму" до Дня Українського Добровольця

Друк

14 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться міський захід "Сила патріотизму" до Дня Українського Добровольця.

Сила патріотизму, це ті духовні витоки, які передаються з покоління в покоління разом із енергією предків, яке мотивує на великі звершення і об’єднує мільйони людей в одне ціле. Сучасним прикладом цього є добровольчий рух з 2014 року. Українці різного віку, з різних соціальних груп, різних професій та з різними поглядами об’єднались в одну потужну силу для захисту свого народу та своєї Батьківщини. Вони виконали завдання, яке здавалося б виконати не можливо, а саме звільнили значну територію Донецької та Луганської областей від агресора (РФ), переважаючого у кількості та озброєнні. Ми повинні допомогти молоді усвідомити можливості Українського народу, на прикладі сучасних захисників України. Сформувати у дітей і молоді активну громадянську, державницьку позицію та почуття власної гідності.

Організатори та партнери: Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський Палац дітей та юнацтва, ГО «Київська міська спілка ветеранів АТО», Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання, ГО «Славетні епохи України», Національний історико-архітектурний інститут «Київська фортеця», ГО «Юнацький корпус». 

У програмі заходу:

- фотовиставка, на якій будуть представлені світлини учасників та подій 2014-2015 років на сході України,

- знайомство зі зброєю та тактичним обмундируванням, яке знаходилось на озброєнні в збройних силах України станом на 2014 рік та часів УНР і ІІ світової війни,

- перегляд патріотичних відеороликів бойових дій на сході України, знятих безпосередньо добровольцями,

- матеріальні факти російської агресії проти України (уламки від снарядів, ракет, гранат та ін.),

- майстер-клас з надання першої домедичної допомоги,

- розповсюдження патріотичної літератури,

- перегляд документального фільму про добровольців, першої та другої хвилі мобілізації, в якому вони коротко розкажуть про свою історію до війни, під час бойових дій та після повернення,

- виступи вихованців КПДЮ.

Координатор заходу:

Клименко О.В.
280-29-50

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu