nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Поліція України – в небі й на воді | Київський Палац дітей та юнацтва

Поліція України – в небі й на воді

Друк

У журналістській вітальні ІТА «ЮН-ПРЕС» відбулася зустріч юних журналістів з поліцейськими - спеціалістами управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України та представниками благодійного фонду «Здорове дитинство без меж».

Цей поліцейський підрозділ створили не так давно – 3 липня минулого року, а робота його полягає у припиненні правопорушень по всій території України, а також охороні природи і збереженні чистоти водойм.

Звичайно, це тільки початок розвитку служби, але вже маємо позитивні результати: врятовані життя, майже 100 тисяч метрів вилучених сіток, більше 500 тисяч кілограмів незаконно видобутої риби та виявлені гектари наркопосівів», – розповідає майор Нацполіції, чарівна дівчина Валентина Погоріла. Вона зазначила, що особовий склад усіх відділів водної поліції підібрано з поліцейських, які мають правоохоронний досвід роботи на водоймах, мають посвідчення судноводія та навички керування водним транспортом., - У своїй щоденній роботі поліцейські на воді організовують та здійснюють заходи щодо рятування людей і забезпечення їх безпеки. Крім того, перевіряють дотримання законності під час використання плавзасобів, а також попереджують і фіксують правопорушення пов’язані з браконьєрством. Водна поліція тісно співпрацює з рибним патрулем – разом вони борються проти браконьєрства і засмічення водойм, а правопорушникам загрожує адміністративна відповідальність і штраф у розмірі 4-10 неоподаткованих мінімумів.

Валентина розповіла, що патрулювання водної поліції не припиняється і взимку, адже нова поліція йде в ногу з часом – підрозділ оснащений всією необхідною технікою, зокрема льодоходами на повітряних подушках «Торнадо». Неодноразово вже поліцейські за допомогою цієї техніки рятували необережних людей, які провалилися під кригу.

Виявити правопорушення підрозділу допомагає найсучасніша техніка – квадрокоптери, які можуть знаходитися у повітрі кілька годин і пролетіти відстань у 60 кілометрів. Вчитися керувати квадрокоптером поліцейські почали відразу після створення підрозділу – до цього часу вони чудово опанували це вміння, а спеціаліст-оперативник Сергій Кравченко прямо в медіа-залі показав як працює квадрокоптер.

Варто зазначити, що правоохоронці бажають узаконити користування цією технікою, щоб у разі завдання шкоди громадянам, власник квадрокоптера ніс відповідальність. Поліцейські подали на розгляд Верховної Ради України законопроект, за яким усі безпілотними, квадрокоптери й подібна техніка (навіть іграшкові) повинна підлягати обов’язковій реєстрації. Це, насамперед, зробить безпечнішим повітряний простір України, а по-друге, зросте відповідальність власників літаючих пристроїв. Особливо, в умовах війни та нестабільної ситуації в країні.

Варто зазначити, що працівники підрозділу є ще й активними волонтерами благодійного фонду «Здорове дитинство без меж», який займається психологічною та матеріальною підтримкою дітей з дитячих будинків, інтернатів та дітей-переселенців.

Робота фонду націлена на підвищення свідомості дітей, підтримку дитячих проектів, розуміння дітьми власної значимості: «Для того, щоб зробити державу потужною, треба зробити свідомою нашу молодь. Знаєте, як то кажуть, можна дати рибу, а можна – вудку!.. Суспільство чує кожну дитину, кожен має право голосу!» - сказала засновниця фонду, Тетяна … Девіз фонду – «Я можу більше, ніж дорослий», адже це дуже важливо, знати, що до твоєї думки прислухаються!
Представники фонду – Олена Мосійчук та Тетяна Репеде розповіли про проекти, започатковані ними, серед яких - «Від дитини до дитини» та «Шлях до серця», в яких беруть участь і поліцейські, й, до яких вирішили долучитися й юні журналісти. 

Народний герой України, парамедик, учасниця бойових дій на Сході України, активний волонтер Олена Мосійчук на власному досвіді переконалася, що правильне виховання у дусі патріотизму та любові до своєї країни, допомагає побудувати сильну державу зі свідомим населенням. Олена розповідала про свій бойовий досвід, про сучасний стан української армії, про зраду й справжню дружбу. Але то вже – тема окремого журналістського матеріалу. 

Гості ще довго відповідали на питання, що цікавили підлітків. Діти цікавилися й психологічною та бойовою підготовкою спецпідрозділів НГУ та збройних сил, оснащенням і ставленням до жінки в армії й поліції, законодавчою базою й харчуванням бійців.... На завершення зустрічі активна молодь заручилася обіцянкою поліцейських посприяти в організації екскурсії на базу спецпідрозділу.

Ольга Кондратюк

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu