nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Готові захищати Україну | Київський Палац дітей та юнацтва

Готові захищати Україну

Друк

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) відмітили найкращих під час урочистого нагородження переможців міського військово-спортивного національно-патріотичного конкурсу серед учнівської молоді міста Києва «Честь та звитяга», присвяченого 100-річчю бою під Крутами.

Столичні школярі та студенти зібралися, щоб привітати майбутніх захисників вітчизни з перемогою. Вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва також долучилися до урочистого нагородження переможців.

Розпочався захід з виконання гімну та хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять загиблих студентів у бою під Крутами.

Родзинкою церемонії нагородження стало військове дефіле із внесенням державного прапора виконане бійцями Почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Привітала переможців директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Олена Фіданян, яка побажала майбутнім захисникам України, рости щасливими, жити у мирній країні, але завжди бути готовими стати на захист своєї Батьківщини.

Нагороди вручали за перемоги у номінаціях «Строю та пісні», «Перетягування канату», «Метання умовної «гранати» в приміщенні», «Згинанні та розгинанні рук в упорі» та за «Неповне розбирання та складання АК-74», «Спорядження магазину АК-74» тощо.

Найбільше перемог здобули учасники зі шкіл Деснянського району (№ 321, 308, 276, 292), Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою й Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Переможці змаганьбули нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Вихованець з військового ліцею ім. Івана Богуна Артем Секірін пояснює участь у конкурсі так: «Зараз небагато хто насправді вболіває за становище нашої країни. На жаль, більшість молоді хоче виїхати з України, щоб знайти кращі умови життя за її межами, але як вчив мене мій батько - місце де ти народився треба захищати і поважати таким, яким воно є».

Також, здивувала велика кількість дівчат, що, випереджаючи хлопців, посіли перші місяця у номінаціях. Дівчата з команди ЗСШ №45, пояснюють: «Існує стереотип, що Жінки – слабкі. І нас це реально ображає. Але чому вона не може бути сильною? Чому вона не може захищати державу або свою сім’ю? Де тоді рівноправ’я?». Спілкуючись з переможцями змагань стає зрозумілим, що більшість із них серйозно ставиться до участі в конкурсі та планують пов’язати своє життя із захистом Вітчизни.

Кількість учасників щороку зростає.У цьому році у ньому вже взяли участь 37 команд та понад 500 учасників. «Ми і надалі плануємо залучати якомога більше молоді до участі вконкурсі та включати в програму нові види змагань, щоб навчити дітей і підлітків навикам фізичної та військової підготовки. Головне наше завдання - виховувати у молоді патріотичний дух і здатність стати на захист своєї країни», - зазначила директор Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання, організатор змагань Валентина Стешук.

Конкурс проходив за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Привітати переможців також завітали і співорганізатори конкурсу: представники ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО", ГО «Юнацький корпус», Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Київський міський військовий комісаріат.

Ярослава Сичевська

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu