Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Концерт «Різдво навкруги» | Київський Палац дітей та юнацтва

Концерт «Різдво навкруги»

Друк

У рамках ХІ Міжнародного хорового фестивалю «Музичні зустрічі» у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся концерт «Різдво навкруги». Різдвяний спів нам дарували: колектив Вінницького дитячо-молодіжного хору, молодший склад народного художнього колективу хорової капели хлопчиків та юнаків «Дзвіночок» Київського Палацу дітей та юнацтва, переможець VІІ сезону шоу «Голос країни» Олександр Клименко за участю солістів Вінницької обласної філармонії.

«Немов янголи зійшли з неба!» - перша думка, яка з’явилася під час перегляду дійства. Аромат святкових пахощів та ладану розвіювалися довкола святкового таїнства Різдва Христового. Це як сон на яву. Бачиш його і не хочеш прокидатися від цього спокою та блаженства. У цю мить віриш, що дійсність не може бути жорстокою та руйнівною. Вона має бути наповнена істинною духовністю і безмежною радістю.

Люди з давніх-давен шукають рай на землі, і ніяк не можуть знайти, ми його відшукали тут, у затишних стінах Київського Палацу дітей та юнацтва на концерті «Різдво навкруги». Не важливо якого ти роду племені, в якій країні ти живеш. Якщо ти людина з відкритим серцем, ти надихаєш усіх. Різними мовами лунали пісні, колядки, щедрівки. Різдвяне свято було пронизане духом єдності з кожним куточком світу, а зі сцени ми почули теплі побажання здоров’я і мирного Різдва в собі.

Валентина Пащенко
КНУКіМ

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu