nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Кому вручили головну премію в галузі журналістики? | Київський Палац дітей та юнацтва

Кому вручили головну премію в галузі журналістики?

Друк

Напередодні  80-річчя з дня народження Героя України і блискучого публіциста В’ячеслава Чорноволаюні журналісти інформаційно-творчого агентства «ЮН–ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва взяли участь у церемонії вручення премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Серед 11 публіцистичних творів, поданих на здобуття премії, перемогла  робота-диптих (книга разом із компакт-диском) заслуженого журналіста зі Львова Зіновія Суходуба «Ліна Костенко: «Любов’ю-пам’яттю причастя» (Діалоги з Поетесою). 

Ще дві представлені на конкурс роботи були відзначені Почесними грамотами Держкомтелерадіо. Це, зокрема, колективна робота журналістів Сумської філії ПАТ «НСТУ» та Центру інтернет-телебачення Сумського державного університету «Телемарафон: герої нації», який проходив у прямому ефірі  на телеканалі UA: Суми. Також була відзначена стаття журналістки телеканалу «1+1» Дарини Рогачук «За покликом рідної крові. Знайти родинну історію в архівах КДБ»,  оприлюднену в інтернет-виданні «Історична правда». 

Учасники прес-конференції обговорювали конкурсні роботи, згадували життєвий шлях і досягнення В’ячеслава Чорновола та його публіцистичну спадщину.

Юні журналісти були активними учасниками прес-конференції. Діти мали змогу поставити цікаві запитання не лише цьогорічним переможцям, а й номінантам премії за 2014 та 2016 роки, Сергію Шевченку і Володимиру Земляному та поспілкуватись з представниками родини В. Чорновола: сестрою Валентиною і сином Тарасом.  

Юні медійники отримали корисний журналістський досвід та дізналися про видатну особистість, яка залишила свій слід в історії творення української держави.  

Вікторія Барабаш  

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu