Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Вдалий образ – складова успішної людини | Київський Палац дітей та юнацтва

Вдалий образ – складова успішної людини

Друк

Візаж — це не лише шар косметики на обличчі. Візаж — це сучасне мистецтво створення образу, вміння знайти і підкреслити його переваги, сховати чи обіграти недоліки. Таким технологіям формування успішної, впевненої у собі людини - від обличчя до кар’єри, навчають у Київському Палаці дітей та юнацтва у центрі профільного навчання «New Skills». Педагог з візажу Ірина Козловська свою професію обрала ще в дитинстві, коли потайки, як усі дівчата, брала у мами косметику і робила собі макіяж. У Палаці вона працює 11 років. Її власна навчальна програма розрахована на старшокласників, щоб їм було легше визначитися з майбутньою професією та уміти заробити якісь гроші, навчившись основам макіяжу.

«На першому році навчання програма більш теоретична й ознайомлююча. Ми вчимося «читати» обличчя для того, щоб потім можна було всі недоліки прибрати за допомогою косметики, - розповідає Ірина Петрівна. Вчимося моделювати обличчя за допомогою декоративної косметики, відпрацьовуємо це на фешн-картах (ескіз обличчя). Також вивчаємо техніки виконання макіяжу для (і це - найголовніше) різних типів зовнішності з урахуванням кольору шкіри, волосся та очей. Без цього неможливо правильно підібрати кольорову гамму декоративної косметики. На другому році навчання починається більш складна робота. Ми розглядаємо вікові макіяжі, макіяж під колір сукні і обов’язково виконуємо практичні роботи. Серед них такі складні макіяжі як вечірній, святковий, стилізований тощо. Також старшокласники вивчають стилістику людського тіла: які бувають типи фігури та як їх відкоригувати за допомагаю кольору й одягу».

Більшість вихованців і випускників, які навчалися візажу, опанували найважливішою компетентністю – вміють навчатися протягом життя: на курсах підвищення кваліфікації, в академіях, університетах, авторських школах та самостійно. Дехто відразу після закінчення навчання в Палаці починають працювати на себе, зокрема на телебаченні в якості помічників у відомих візажистів, так і самостійно.

«До Палацу я потрапила не випадково, адже мрію бути перукарем і візажистом. Мені хочеться допомагати людям виглядати на всі 100%, - розповідає Діана, - Найбільше мені подобаються практичні роботи, де можна відпрацювати отримані знання та, як кажуть, набити руку у виконання макіяжу як на собі, так і на комусь».

Пані Ірина разом зі своїми вихованками розповіли про тенденції новорічного макіяжу й дали поради як під час новорічних свят бути неперевершеною.

- Димчатий новорічний макіяж в золотисто-коричневих відтінках та розтушована стрілка личитиме усім без винятку. А до таких очей підійдуть нюдові губи, щоб акцент був на чомусь одному. Тим паче, в новорічну ніч не захочеться постійно заглядати в люстерко, щоб підправити губи. Цей варіант буде найкращим, - розповідають візажисти.

Якщо ви хочете бути в центрі уваги, то класичний варіант - стрілка та червоні губи, додадуть вам виразності.

Золоті стрілки або підводка з металевим блиском, найкраще підходять для новорічного образу. Особливо, якщо ви не хочете вдягати щось жовте в рік Собаки.

Головне, не перегинати палку й наперед продумати свій образ. Також не забувати про індивідуальний кольоровий тип, тобто якщо 2018 - це рік жовтої собаки, то це не значить, що в усьому обов’язково використовувати саме жовтий колір.

Олена Щеглова

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu