nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Театральна вистава «Мрія» | Київський Палац дітей та юнацтва

Театральна вистава «Мрія»

Друк

Театральна вистава «Мрія» була організована Департаментом освіти і науки, молоді та спорту Києва, Київським Палацом дітей та юнацтва при підтримці Фонду Марини Порошенко. Прем'єра, за мотивами повісті-феєрії Олександра Гріна «Пурпурові вітрила», відбулась в рамках проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Палаці» до Міжнародного дня людей з особливими потребами.

Мистецький проект був реалізований завдяки творчій співпраці вихованців гуртка «Від мрії до успіху» Київського Палацу дітей та юнацтва та гуртківцями театральної студії «Мажор» спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Надія». Юні артисти отримали подяки від дружини Президента України і гучні оплески від вдячних глядачів.

Відомо, якщо в мрію повірити всім серцем, вона обов’язково здійсниться. Це історія про те, як можна надихнутися, повірити в себе, зберегти свою мрію і не опустити руки на шляху до мети. Завжди втілюйте в життя свої мрії!

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu