Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@a1b2cd.byseo.co to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Шкільна преса – основа майбутнього успіху | Київський Палац дітей та юнацтва

Шкільна преса – основа майбутнього успіху

Друк

Нещодавно у Київському Палаці дітей та юнацтва в Інформаційно-творчому агентстві «ЮН-ПРЕС» пройшла робоча зустріч Київського міського активу учнівської молоді. У конструктивному діалозі зійшлися представники активної молоді столиці із представниками з Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (КМДА), Київського інституту ім. Бориса Грінченка та інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» КПДЮ.
Юні журналісти, шкільна молодь не могли обійти таку подію осторонь і, звісно ж були у лавах найперших представників активної молоді столиці.
Програма складалася з трьох блоків: конструктивного діалогу шкільної молоді з запрошеними гостями щодо планування роботи зі шкільною пресою м. Києва протягом навчального року; актуальна розмова про медіа безпеку в інформаційному просторі; творчо-практичне заняття на тему «Що сьогодні цікавить молодь?».
Юні гуртківці держали лаву першості у всіх трьох блоках – задавали питання, спілкувалися з керівниками різних напрямів роботи ІТА «ЮН-ПРЕС» КПДЮ. На останок школярі отримали корисні поради та інформацію для роздумів над пріоритетними напрямами своєї діяльності у майбутньому.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu