Вчимось, відпочиваємо, спілкуємось… | Київський Палац дітей та юнацтва

Вчимось, відпочиваємо, спілкуємось…

Друк

(Виїзний регіональний семінар «Методичний вікенд» у м. Рівне (29 вересня - 1 жовтня)

Майже три дні тривав виїзний регіональний семінар «Методичний вікенд» для сімдесяти працівників Київського Палацу дітей та юнацтва. Захід розпочався з екскурсії в Житомирський музей космонавтики ім. С. П. Корольова, де представлені не тільки матеріали, документи, особисті речі відомого вченого, а й унікальна колекція зразків космічної техніки, обладнання, спорядження космонавтів, а також фотографії та сувеніри на космічну тематику. Педагоги, які не вперше відвідували музей, знайшли для себе багато нового, адже змінюється і розширюються не лише експозиція, змінюємось і ми, і наше сприйняття життя. Було вирішено обов’язково приїхати сюди з вихованцями Палацу.

Далі на нас чекав санаторій «Червона калина» в селі Жобрин Рівненської області - заповідник здоров’я, створений для людини. Про мальовничий куточок, де розмістився цей санаторій, ходили легенди: місцеві жителі називали його коморою здоров’я — за чисте хвойне повітря, цілющі рослини та джерела. Працівники санаторію кажуть: усе, що потрібно людині для щастя, зібране тут, у дивовижному куточку поліської землі, який з упевненістю можна назвати раєм. Так чи ні, але для нас, для містян, знайомство з природою гостинної Рівненщини було цілющим ковтком свіжого повітря.

І одночасно ми ще й надихались енергією головних спікерів ділової програми вікенду. Розпочала навчання Лідія Даниленко, доктор педагогічних наук, професор кафедри парламентаризму та політичного менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України, яка предметно розповіла про значення та можливість використання сертифікатних програм у профільній освіті старшокласників. Далі паралельно проходили по два майстер - класи. Створювати бюджет навчала директорка Палацу Оксана Добровольська, працювати в соціальних мережах - керівник прес-служби Палацу Мирослава Забродська. Ділову гру «Відкриваємо світові Україну» організувала Надія Іллюк, завідувач відділу ІТА «ЮН-ПРЕС», а тренінг «Проекти, які можуть нас об’єднати» - Володимир Литвиненко, завідувач відділу інформаційно-комунікаційних технологій.

Перебираючи найяскравіші події семінару, хочеться зауважити на зустрічі з головним лікарем санаторію «Червона калина» Сивим Миколою Юрійовичем, харизматичною особистістю, який на власному прикладі продемонстрував, як потрібно працювати і як слід мислити. До речі, пан Микола не тільки хороший лікар, керівник, а й талановитий співак.

Особливе місце в рейтингу задоволень учасників виїзду посіла вистава Рівненського академічного українського музично - драматичного театру «Вечеря з диваком». Ця відома комедія Франсуа Вебера нагадала нам про цінності, які ніколи не можна втрачати: щирість, людяність, любов… А ще - радість від людського спілкування, на яке у нас завжди обмаль часу, і заради якого інколи варто подолати сотні кілометрів.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu