Відпочиваймо з користю! 2017 | Київський Палац дітей та юнацтва

Відпочиваймо з користю! 2017

Друк

   Згідно наказу Міністерства освіти й науки України №11/99 від 18.08 2017 впроваджуються уроки медіа-освіти в школах та позашкільних закладах. Педагоги ІТА «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва Ярослав Голубчик та Лілія Максименко отримали прекрасну нагоду підвищити власну професійну майстерність під час Літньої школи медіа-освіти й медіа-грамотності,що відбулася 16-19 серпня в с. Зазим’я на Київщині. Це вже не вперше педагогів з усієї України збирає Академія української преси. І , як і завжди, програма була насиченою й надзвичайно цікавою.

  Медіа-експерт, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Іванова провела майстер-клас щодо впровадження інтерактивних методів в медіа-освіті. Медіа-педагог Валентина Потапова акцентувала увагу присутніх на методах критичного мислення і декодування медіа-текстів. Заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач курсу «Сходинки до медіа-грамотності» Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 Дніпропетровської області Інна Іванова презентувала власну програму для школярів молодших класів «Я у Медіа-просторі». А завідувач кафедри методики навчання мов і літератури КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», регіональний координатор впровадження медіа-освіти в навчальні заклади Харківської області Галина Дегтярьова розповіла про методики інтеграції вивчення медіа-грамотності в сучасні програми для початкової школи.

  Ярослав Голубчик провів майстер-клас з новітніх технологій фотомайстерності, а Лілія Максименко розповіла про проекти КПДЮ в сфері медіа-освіти. Окрім лекцій та майстер-класів учасники школи всі разом створювали алгоритм роботи з батьками з практичним психологом Оленою Зубовою. Словом, кожен учень Літньої школи мав змогу і повчитися й навчити, а ще відпочити на березі мальовничої Десни в колективі чудових колег.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu