Літні пригоди вихованців гуртка Го 2017

Друк

Дуже насичене літо було у тренера з гри в го Симоненко Вікторії Валеріївни та її вихованців.

По-перше, вихованець Всеволод Овсієнко, якому 8 років, на чемпіонаті Європи виборов путівку на чемпіонат світу, який відбувся в Таїланді з 22 липня по 6 серпня. Всеволод здобув досвіду світових турнірів, будучи наймолодшим учасником, показав дуже вдумливу гру. Професійні гравці займались з ним і кажуть що у Всеволода є всі шанси через три роки виграти чемпіонат світу, він дуже прогресує хоча займається усього 2,5 роки. Всеволоду дуже сподобалась природа та звичаї Таїланду.

По-друге, Дмитро та Євген Русановські за гарні виступи на міжнародних та всеукраїнських змаганнях попали на навчання в Корею з 27 липня по 10 серпня. Всього корейці відібрали 32 учасника з Європи. В програмі було навчання з професійними гравцями, участь у корейському турнірі де наші хлопці виграли всі партії, займалися також єдиноборствами та їздили на екскурсії.

По-третє, Симоненко Вікторія з групою вихованців у складі: Пушня Юрій, Мінаєв Микита, Петрашевська Ніка, Григоренко Юрій, Разумова Ганна, Гресько Данило взяли участь в го конгресі, який відбувся в Німеччині у місті Обергоф з 22 липня по 6 серпня. Обергоф це гірський курорт, місто в якому проводились олімпійські ігри по біатлону, з мальовничим лісом та гірськими озерами. Наші вихованці взяли участь у трьох турнірах, багатьох майстер класах, слухали лекції та були учасниками сеансів одночасної гри з професіоналами, грали в волейбол, купались в озерах, збирали суницю та малину.


А ось і результати ігор:


Основний турнір - Гресько Данило виграв 9 партій із 10, Пушня Юрій та Мінаєв Микита виграли 8 партій із 10, Симоненко Вікторія, Петрашевська Ніка, Григоренко Юрій, Разумова Ганна по 7 партій із 10. За високі досягнення всі наші спортсмени та їх тренер були нагороджені цінними подарунками.
Вікенд турнір - Симоненко Вікторія, Гресько Данило, Пушня Юрій, Мінаєв Микита та Разумова Ганна виграли всі 5 партій із 5, Петрашевська Ніка та Григоренко Юрій по 4. В турнірі взяло участь 900 чоловік з них тільки 9 виграли по 5 партій.
У дитячому турнірі всі наші вихованці взяли участь та отримали призи настільні ігри.
Бліц турнір - Гресько Данило виграв 8 з 8 та отримав спеціальний приз гобан, камені та чаши (дорогий комплект для гри в го з Кореї), також Данилку за 9 перемог в основному турнірі, а таких було усього 5 чоловік, теж дали гобан, який він подарував своєму тренеру.
Всім дуже сподобались мандрівки та турніри і ті хто цього року не попали на навчання до Кореї поставили собі за мету попасти туди наступного року.

Літні пригоди, тренер зі своїми вихованцями, закінчили турнірами в Одесі, де для дівчаток проводився, вперше, Чемпіонат Європи серед жінок, де Анна Мельник виграла 4 партії з 5 та отримала цінний приз.
А для хлопців проводився «Одеса open», де Освієнко Всеволод виграв 4 з 5 партій.
Всього у змаганнях в Одесі взяли участь такі вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва: Тарасенко Світлана, Петрашевська Ника, Мельник Анна, Грабарчук Єва, Коцюруба Софія, Вєсіч Софія, Ігнатенко Анастасія, Мінаєв Микита, Лисенко Єгор, Сівер Катерина, Овсієнко Всеволод, Власенко Олександра, Богатиренко Єлизавета, Шередеко Георгій, Приходько Іван.

Отже, літо для вихованців гуртка Го, пройшло весело, цікаво, а головне плідно. Всі набрались сил для нових звершень та перемог у новому навчальному році.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu