Подорож до Китаю | Київський Палац дітей та юнацтва

Подорож до Китаю

Друк

   З 29 липня по 7 серпня 2017 року у рамках великого культурного обміну між Китаєм та Європою група вихованців народного художнього колективу хорової капели хлопчиків та юнаків «Дзвіночок» відділу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва разом з педагогами взяли участь у майстер-класах та концертах у Китаї.

   Важко перелічити все, що змогли побачити наші вихованці відвідавши такі міста як: Пекін, Таншань, Хефей, Хучжоу, Наньчан та Пінсян. Побували в унікальному Забороненому місті та Храмі Неба, в чудовому Літньому палаці, відвідали неймовірної краси буддистські монастирі, сповнені таємничих легенд, ресторани національної китайської кухні, де з легкістю опанували мистецтво їсти паличками. Кожен день наших маленьких вихованців був наповнений пригодами, знайомствами та новими відкриттями.

   Гуртківці Палацу змогли поєднати цікавий відпочинок з показом своєї майстерності, виступаючи на сценах центральних театрів кожного міста. З вдячністю, теплом та емоційно завжди зустрічав повний зал Колектив хорової капели «Дзвіночок» .

   Ця неймовірна подорож до дивовижної країни та море яскравих емоцій ще надовго зостануться в серцях наших вихованців.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu