Гості з Великої Британії | Київський Палац дітей та юнацтва

Гості з Великої Британії

Друк

   З 12 по 19 липня 2017 р. вперше в історії Авіаційно-космічного центру КПДЮ в рамках двостороннього Меморандуму про співпрацю до Києва завітали вихованці Кадетського корпусу Королівських Військово-повітряних сил Об’єднаного Королівства Лі Галагер та Джек Хокінс. Хлопці мають в свої 20 років неабиякий досвід в авіації, проте і на теренах України їм було що побачити.

   Гідами для гостей були керівники гуртка Юні-льотчики-штурмани Дорохов В.Т. та Ободовський І.І. Британським гостям влаштували екскурсію по Києву, а також тур на теплоході на Київське море.

   Кадети завітали до АКЦ, де власноруч спробували польоти на всіх тренажерах літаків.

   Так співпало, що під час візиту наших британських друзів в м.Житомир відбувався фестиваль малої авіації ім. С.П. Корольова. Саме тому хлопці з’їздили до Житомира, де відвідали Музей космонавтики та політали на літаках Аеропракт-22 та познайомились з генеральним конструктором цих літаків Юрієм Яковлєвим.

   А найцікавішим для них було, звісно ж, відвідування аєродрому Гостомель, де базуються найбільші в світі літаки Ан-124 Руслан та Ан-225 Мрія.

   Хлопці отримали багато вражень і сподіваються ще раз побувати в Україні!

  Колектив АКЦ виражає величезну подяку за організацію візиту керівнику проекту обміну кадетами громадському діячу Юлії Осмоловській!

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu