Екскурсія до Національної телерадіокомпанії | Київський Палац дітей та юнацтва

Екскурсія до Національної телерадіокомпанії

Друк

  Вчора учасники проекту #KidsLIVE побували на головному телецентрі країни – Національній суспільній телерадіокомпанії. Це була надзвичайна подорож тривалістю більше 2,5 годин! Спочатку дітей очікувала екскурсія єдиним в Україні музей телебачення, де учасники мали нагоду доторкнутися до оригінального макету, за яким зводили будівлю так званого «олівця», дізнатися про історії Українського телебачення, побачити першу та ще з десяток раритетних телекамер, деякі з яких, до речі, досить працюють, на власні очі діти побачили як змінювалася телевізійна техніка з часом. У музеї екскурсанти познайомились з іграшками-ведучими всіх вечірніх казок, та дізналися, хто з українських телеведучих першим почав заробляти на корпоративах.
   Після пізнавальної екскурсії музеєм нам відкрився двері «серця» каналу – центральної апаратної! Туди навіть не всім співробітникам вхід дозволено, а учасники #KidsLIVE на власні очі побачили як сигнали з телестудій отримує апаратна та передає на телевежу для ефіру.
  Особливі враження на екскурсантів справив Прямий ефір. Група опинилася у Апаратно-студійному блоці телеканалу UA:Перший саме тоді, коли ведучі наживо мовили в ефір. Кожен зміг на собі відчути те хвилювання, яке переживають ведучі, режисери, оператори, продюсери та ще з десяток службовців, які мовлять тут і зараз.
  На останок учасників проекту #KidsLIVE очкував надзвичайний сюрприз. Вперше за 25 років існування Київського телецентру екскурсантів пустили на оглядовий майданчик вночі, це 22 поверх телецентру. Вечірній Київ залитий вогнями будівель та машин з висоти пташиного польоту викликав захват у дітей та дорослих. Лариса Богданова подарувала майбутнім зірочкам не лише яскраві враження, а ще розказала вдосталь цікавої інформації.
   Блукаючи довжелезними, заплутаними коридорами телецентру діти дісталися виходу. Більшість, з тих хто попував на екскурсії зізналися, що тепер воліють стати телевізійниками.
   Що ж, побажаємо вдачі.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu