Вишивана моя Україна | Київський Палац дітей та юнацтва

Вишивана моя Україна

Друк

     Таланти мають не лише гуртківці Київського Палацу дітей та юнацтва, а й співробітники територіальних органів Державної казначейської служби України.


    Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» розпочалася торік в серпні, напередодні Дня незалежності і приурочена до 25-річчя Незалежності України, ініційована Головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз. Її ідея полягала в тому, що працівники територіальних органів Державної казначейської служби України своїми руками вишивають карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами.


     Карта побувала в ycix регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась візерунками, нанесеними натхненними казначейскими майстринями. Карта-вишиванка, після освячення собою вcix територіальних органів Казначейства України, після широкої презентації в кожному куточку країни, буде зберігатися в центральному апараті Державної казначейської служби України як ще один символ згуртованості та патріотизму казначейської спільноти.


     «Вишивана моя Україна» - це частина серця кожної області, у зображення якої казначейські колективи вклали свої світлі почуття, передали у візерунках традиції i обряди.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu