Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Нове життя водної станції КПДЮ | Київський Палац дітей та юнацтва

Нове життя водної станції КПДЮ

Друк


    Водна станція Київського Палацу дітей та юнацтва на Трухановому острові отримує нове життя завдяки Бюджету розвитку міста Києва та витратам на галузь освіти. Зараз ведуться ремонтні роботи по відновленню матеріально-технічної бази станції Палацу.

    Вже відремонтовано артезіанську свердловину для дітей-вихованців гуртків водних видів спорту. Глибина сведловини 108 метрів. Тепер ми маємо доступ до чистої питної води, яка так необхідна юним спортсменам для підтримки організму під час тренувань.

    Для більш комфортних умов проведення занять на території станції зводяться дерев'яні будиночки. Керівники гуртків матимуть приміщення для реалізації завдань навчально-виховного процесу. Частину будиночків буде відведено під перевдягальні.

    Київський Палац дітей та юнацтва займається благоустроєм території станції за підтримки Київської міської державної адміністрації. Ми сподіваємось, що дорослі та маленькі кияни зможуть з більшим натхненням відвідувати заняття гуртків та насолоджуватися чудовим краєвидом!

    На нас чекає ще багато змін, слідкуйте за новинами про підготовку Палацу до нового навчального року на нашому сайті та на сторінці Facebook.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu