nike superfly play fire and ice blue,Blue Tint CR7 Chapter 5,Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

Оновлення звукової апаратури Палацу | Київський Палац дітей та юнацтва

Оновлення звукової апаратури Палацу

Друк

    Згідно з Планом заходів по підготовці до нового навчального року для апаратної звукорежисерів Палацу було придбано нове обладнання.
    У залі Палацу постійно лунає музика та чутно радісний сміх маленьких вихованців, які демонструють свої таланти на сцені. Київський Палац дітей та юнацтва прагне до найвищої якості в організації та проведенні різноманітних заходів.

    Станкевич Сергій Анатолійович, звукорежисер Палацу, зазначає, що нова апаратура полегшить роботу під час репетицій та проведення масштабних концертів, фестивалів, освітніх заходів. Зокрема, посилювачі з комутацією на електронному рівні мають функції регуляції потужності та автоматичне налаштування на окремі канали зв'язку. Новий активний мікшерний пульт стане у нагоді під час репетицій, адже він має вмонтований MP3 програвач, який дозволить керівникам гуртків самостійно керувати музичним супроводом номерів. Для першого поверху Палацу було придбано 4 нові колонки, що забезпечать високий рівень якості звучання.

    Слідкуйте за новинами про підготовку Палацу до нового навчального року на нашому сайті та на сторінці Facebook.

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu