Вітаємо Галину Анатоліївну з Днем народження

Безымянный 1

Колектив Київського Палацу дітей та юнацтва вітає Сарапулову Галину Анатоліївну з Днем народження. Бажаємо Галині Анатоліївні міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів у роботі. Щиро зичимо Вам, Галино Анатоліївно, довгих років життя, миру й здійснення всіх Ваших найважливіших планів і задумів. Нехай Ваша сила, життєва енергія, творча наснага будуть гарантією великих досягнень у Вашій діяльності, а кожна розпочата справа стане ще однією сходинкою до вершини успіху.

 


 

Перемога на чемпіонаті України з радіокерованих автомоделей багі

20464688 1716731475294787 1734926910 o   Змістовно проводять канікули вихованці гуртка радіокерованих автомоделей Київського Палацу дітей та юнацтва.Команда м. Києва з радіокерованих автомоделей, яка на 50 відсотків складається з вихованців Палацу, стала чемпіоном України з радіокерованих автомоделей багі (дорослі). Змагання проходили у м. Києві  14-16 липня.

  Другу перемогу команда отримала на 2-му етапі Кубку України з радіокерованих автомоделей (шосейні перегони) серед дорослих, які відбувалися 21-23 липня у м.Хмельницькому. На першому етапі в травні (м.Одеса) команда теж була першою.

Детальніше

 


 

Відпочинок гуртківців радіокерованих автомоделей

     Змістовно проводять канікули вихованці гуртка радіокерованих автомоделей Київського Палацу дітей та юнацтва.

   Команда м. Києва з радіокерованих автомоделей, яка на 50 відсотків складається з вихованців Палацу, стала чемпіоном України з радіокерованих автомоделей багі (дорослі). Змагання проходили у м. Києві  14-16 липня.

    Другу перемогу команда отримала на 2-му етапі Кубку України з радіокерованих автомоделей (шосейні перегони) серед дорослих, які відбувалися 21-23 липня у м.Хмельницькому. На першому етапі в травні (м.Одеса) команда теж була першою.

     На вихованців в останній місяць літа чекають змагання у м. Харкові (чемпіонат України з шосейних перегонів серед дорослих), у м. Одесі (фінал Кубку України з шосейних перегонів, чемпіонат України серед юнаків та юніорів, та всеукраїнські відкриті змагання з радіокерованих автомоделей).

      Побажаємо нашим спортсменам успіхів!


Вічна пам'ять Юрію Феодосійовичу

123     24 липня, на 81-му році життя не стало Юрія Феодосійовича, відомого Майстра фотографії, Людини з великої букви, людини високої честі й гідності. Саме він створив кіностідую, де разом із вихованцями творив мультфільми «Пластелиновая ворона», «Веселые карандаши». Багато вихованців інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС» Київського Палацу дітей та юнацтва побачили через об`єктив завдяки саме цього Метру безмежний світ. Майже 40 років тому він створив історію Палацу. Сьогодні сумуємо із його рідними. Світла пам`ять.


 

Проект оновленого кабінету гончарного ремесла

     030004Київський Палац дітей та юнацтва продовжує активно готуватися до нового навчального року. У серпні місяці заплановано відремонтувати кабінет гончарства для забезпечення належних умов проведення занять відділу народної творчості. Зручне приміщення та сучасне обладнання надихатимуть до творчості наших юних майстрів. Саме в оновленому кабінеті гуртківці поринуть у світ українського мистецтва й національних традицій, відкриють дивовижну красу гончарного ремесла й сучасного мистецтва кераміки.

Детальніше

 


 

Проект оновленого кабінету

   Київський Палац дітей та юнацтва продовжує активно готуватися до нового навчального року. У серпні місяці заплановано відремонтувати кабінет гончарства для забезпечення належних умов проведення занять відділу народної творчості. Зручне приміщення та сучасне обладнання надихатимуть до творчості наших юних майстрів. Саме в оновленому кабінеті гуртківці поринуть у світ українського мистецтва й національних традицій, відкриють дивовижну красу гончарного ремесла й сучасного мистецтва кераміки.

     Запрошуємо усіх зацікавлених на День відкритих дверей, який відбудеться 9 вересня.
     Слідкуйте за новинами на нашому сайті.


До ремонту:


Ремонтні роботи тривають:


Проект оновленого кабінету:

Знайомство театру «Інкунабула» з Волинню

     20206431 1714341798867088 1755597212 nГуртківці театру «Інкунабула» віддулу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва знайомилися цього літа з Волинню. Вихованці разом з педагогами Олександром Штефаном та Данилом Дорошенко побачили красу природи цього регіону, покупались в озері Світязь, заїхали в гості на батьківщину Лесі Українки в Колодяжне, підкорили на байдарках Поліську Амазонію (озера Перемут і Світязь), побачили неперевершені краєвиди Шацьких озер. Загартувались фізично і підживились емоційно!

Детальніше

 


 

Театр «Інкунабула» на відпочинку

    Гуртківці театру «Інкунабула» віддулу художньої творчості Київського Палацу дітей та юнацтва знайомилися цього літа з Волинню. Вихованці разом з педагогами Олександром Штефаном та Данилом Дорошенко побачили красу природи цього регіону, покупались в озері Світязь, заїхали в гості на батьківщину Лесі Українки в Колодяжне, підкорили на байдарках Поліську Амазонію (озера Перемут і Світязь), побачили неперевершені краєвиди Шацьких озер. Загартувались фізично і підживились емоційно!

 

Проект "Kids LIVE" стартував

     20106360 1701855453212126 1105975265494632814 n18 липня у рамках проекту Київського Палацу дітей та юнацтва "KidsLIVE" відбулось перше заняття під керівництвом досвідченого педагога Артура Циганок. Артур розпочав заняття з розповіді про особливості композиційної побудови та ораторського мистецтва. На практиці діти ознайомились з публічними виступами, навчились якісно доносити інформацію до слухачів та тримати увагу аудиторії.  Юні телеведучі з натхненням виконували усі "нелегкі" завдання вчителя та мали змогу закрипити усі набуті знання. Крім того, слухачів проекту чекав сюрприз - фотозйомка у професійній студії! Попереду наших учасників проекту "KidsLIVE" чекає ще 3 незабутні зустрічі.

Детальніше


 

Перше заняття літнього потоку проекту "Kids LIVE"

     18 липня у рамках проекту Київського Палацу дітей та юнацтва "KidsLIVE" відбулось перше заняття під керівництвом досвідченого педагога Артура Циганок. Артур розпочав заняття з розповіді про особливості композиційної побудови та ораторського мистецтва. На практиці діти ознайомились з публічними виступами, навчились якісно доносити інформацію до слухачів та тримати увагу аудиторії. Юні телеведучі з натхненням виконували усі "нелегкі" завдання вчителя та мали змогу закрипити усі набуті знання. Крім того, слухачів проекту чекав сюрприз - фотозйомка у професійній студії! Попереду наших учасників проекту "KidsLIVE" чекає ще 3 незабутні зустрічі.

     У Вас ще є можливість потрапити на курс "KidsLIVE", який стартує вже восени. Запрошуємо на День відкритих дверей 9 вересня об 11 годині.

 

У центрі Хуста лунала музика від юних столичних віртуозів

10896374 763762103707843 5618919254406680833 o     До Дня Конституції на центральній сцені м.Хуста (Закарпатська обл.) виступив народний художній колектив, естрадно-духовий оркестр “Юність” Київського Палацу дітей та юнацтва.

     Столичний колектив підібрав для хустян та гостей міста цікавий репертуар різножанрових творів, починаючи від музики українських та світових композиторів-класиків, закінчуючи джазовими творами та рок-композиціями.

Детальніше


 

Виступ естрадно-духового оркестру “Юність”


     До Дня Конституції на центральній сцені м.Хуста (Закарпатська обл.) виступив народний художній колектив, естрадно-духовий оркестр “Юність” Київського Палацу дітей та юнацтва.

   Столичний колектив підібрав для хустян та гостей міста цікавий репертуар різножанрових творів, починаючи від музики українських та світових композиторів-класиків, закінчуючи джазовими творами та рок-композиціями.

     “Ми приїхали на Закарпаття, щоб відпочити і набратися сил. Відтак вирішили порадувати гостинних хустян своєю творчістю. На жаль, виступаємо не в повному складі, але з радістю даруємо свою музику всім меломанам”, - поділився з “ГК” незмінний художній керівник та диригент колективу, відмінник освіти України Михайло Нестерук.

 


"Первоцвіт" представив свою творчість у Польщі

    20158398 1712951945672740 1633584954 n З 14 по 16 липня у місті Венгожево (Польща) відбувся XXII фестиваль дітей і молодьожі фолькльорних ансамблів меншинств народів, в якому взяло участь більш ніж 400 дітей з різних країн світу, таких як: Сербія, Словакія, Україна, Грузія, Естонія, Білорусь. Україну придставляли різні ансамблі з багатьох міст. Колективи Одеси, Харкова, Луцька та Києва виконали відомі пісні й танці, які з захопленням підспівували і танцювали глядачі. 

    Київський Палац дітей та юнацтва придставив народний художній колектив ансамбль народної музики "Первоцвіт", його виступи з різноманітною українською музикою вразили польського глядача та був високо відзначений організаторами фестивалю.

Детальніше


 

"Первоцвіт" вражає польського глядача

    З 14 по 16 липня у місті Венгожево (Польща) відбувся XXII фестиваль дітей і молодьожі фолькльорних ансамблів меншинств народів, в якому взяло участь більш ніж 400 дітей з різних країн світу, таких як: Сербія, Словакія, Україна, Грузія, Естонія, Білорусь. Україну придставляли різні ансамблі з багатьох міст. Колективи Одеси, Харкова, Луцька та Києва виконали відомі пісні й танці, які з захопленням підспівували і танцювали глядачі.

    Київський Палац дітей та юнацтва придставив народний художній колектив ансамбль народної музики "Первоцвіт", його виступи з різноманітною українською музикою вразили польського глядача та був високо відзначений організаторами фестивалю.

Вітаємо нашого переможця зі спортивної радіопеленгації

20136307 1712984089002859 519701269 n     З 12.07 по 16.07 відбувся Кубок Світу зі спортивної радіопеленгації у м. Пріморско, Болгарія. 13 липня Братчук Сергій у категорії М-21 зайняв ІІ місце на дистанції спринт, а 16 липня посів ІІІ місце на класичній дистанції 3.5 МГц.

    Вітаємо з перемогою керівника гуртка "Спортивна радіопелінгація" майстра спорту міжнародного класу Сергія Братчука!!!

Детальніше


 

 

Вітаємо нашого переможця

     З 12.07 по 16.07 відбувся Кубок Світу зі спортивної радіопеленгації у м. Пріморско, Болгарія. 13 липня Братчук Сергій у категорії М-21 зайняв ІІ місце на дистанції спринт, а 16 липня посів ІІІ місце на класичній дистанції 3.5 МГц.


     Вітаємо з перемогою керівника гуртка "Спортивна радіопелінгація" майстра спорту міжнародного класу Сергія Братчука!!!

Повернення «Дніпрової чайки»

2

  Друзі, підтримайте проект №492 Київського Палацу дітей та юнацтва «Повернення «Дніпрової чайки» - Київських відкритих змагань з судномоделювання»! Давайте разом створимо умови для розвитку технічної творчості учнівської молоді та підготовки київської команди до участі у змаганнях.     

     Підтримаємо наших юних судномоделювальників!    ПІДТРИМУЮ!

 


 

Незабутня подорож Україною

     IMG 20170713 121216Закінчилась краєзнавча практика у рамках програми «Я на цій землі народився». Учасники 14 днів провели у дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» у стм. Скала-Подільська (Тернопільська область). Діти знайомились з пам'ятками архітектури, культури та природи різних областей України. Гуртківці відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання, а також відділу народної творчості дослідили природу Скали над Збручем, сходили у  походи, написали кілька десятків картин та з'їздити на пізнавальні екскурсії. Окрім загальної програми, у обох відділів була своя власна програма: художники малювали пейзажі Поділля (у вересні на Дні відкритих дверей Палацу вони проведуть виставку, де продемонструють свої напрацювання), а туристи провели декілька квестів, сходили у п'ять походів та провели ігри для всіх бажаючих!

Детальніше


 

Краєзнавча практика 2017

    Закінчилась краєзнавча практика у рамках програми «Я на цій землі народився». Учасники 14 днів провели у дитячому оздоровчому комплексі «Збруч» у стм. Скала-Подільська (Тернопільська область). Діти знайомились з пам'ятками архітектури, культури та природи різних областей України.

      Гуртківці відділу туризму, краєзнавства та патріотичного виховання, а також відділу народної творчості дослідили природу Скали над Збручем, сходили у походи, написали кілька десятків картин та з'їздити на пізнавальні екскурсії.

     Окрім загальної програми, у обох відділів була своя власна програма: художники малювали пейзажі Поділля (у вересні на Дні відкритих дверей Палацу вони проведуть виставку, де продемонструють свої напрацювання), а туристи провели декілька квестів, сходили у п'ять походів та провели ігри для всіх бажаючих! 

     За час поїздки у наших вихованців було 5 екскурсій. Кам'янець-Подільський вразив своєю історію, діти навіть приміряли на себе роль лицар! У с. Кривче стали спелеологами та дослідили Кришталеву печеру, а у м. Чортків відвідали Костел Mатері Божої Святого Розарія та святого Станіслава, або Домініканський костел, що був споруджений на початку XVII ст.. Бакота замилувала краєвидами України, Молдови, Румунії та Дністовського водосховища. В Чернівцях усім дружно захотілося стати студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.  

       Ця подорож закінчилась, але попереду ще половина літа! Пригоди чекають!

 


Наші хлопці у Великій Британії

      P70713-113518

      Вихованці авіаційно-космічного центру Київського Палацу дітей та юнацтва вже прибули до Великої Британії за програмою обміну. Бажаємо їм цікавих занять та яскравих вражень!


 

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu