Відділи | Київський Палац дітей та юнацтва

II міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Методист-2018" (фото)

27657676 1961369090594093 8413568224538223042 n27750186 1961368490594153 1852885519275591629 n27750263 1961368793927456 6336171893503932526 n27750284 1961368720594130 2857582839624549816 n

Детальніше


II міський етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Методист-2018"

View the embedded image gallery online at:
http://www.palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId85a9fc54f9

На допомогу батькам

27858215 1961486430582359 2142378352963623658 nРозкриваємо вам секрети спілкування батьків із дітьми під час роботи родинної студії у Київському Палаці дітей та юнацтва. Пропонуємо вам ключові тези лекції «Фрази, які заважають гармонійному розвитку вашої дитини».

Чи замислюємося ми над словами, які ми кажемо один одному, а особливо своїм дітям. Як вони впливають на дітей, як їх розуміють діти? На ці запитання дала відповідь практичний психолог Київського Палацу дітей та юнацтва Ольга Тарасенко.

Детальніше


 

На допомогу батькам

Розкриваємо вам секрети спілкування батьків із дітьми під час роботи родинної студії у Київському Палаці дітей та юнацтва. Пропонуємо вам ключові тези лекції «Фрази, які заважають гармонійному розвитку вашої дитини».

Чи замислюємося ми над словами, які ми кажемо один одному, а особливо своїм дітям. Як вони впливають на дітей, як їх розуміють діти? На ці запитання дала відповідь практичний психолог Київського Палацу дітей та юнацтва Ольга Тарасенко.

Розглянемо деякі з них:

  • Не плач, ти ж дорослий (доросла)! – Таким чином дитині забороняють проявляти власні емоції. Можливо, краще сказати: «Так, тобі зараз сумно, боляче, страшно… тому що (наприклад тебе штовхнули або загубив улюблену іграшку)». Для дитини це важливо, він має право засмутитися. Саме так ви допомагаєте дитині відреагувати на ситуацію, і разом віднайти рішення як поводити себе в подібних ситуаціях. Саме така форма поведінки дорослого викликає довіру дитини та закладає фундамент довірливих відносин батьків з дитиною.
  • Дитина радісно показує вам свій малюнок. Ваша реакція: «Що це таке? Намалюй краще…(наприклад будинок, котика тощо)». Реакція дитини: нерозуміння: я так старався, а виявляється що не вмію малювати. Результат: дорослий блокує здатність дитини до самовираження, розвитку уяви та віру у власні сили.

Спробуйте інший варіант: «Цікавий малюнок! Розкажи мені про свій малюнок!». Дитина з радістю поділиться з вами сюжетом свого «шедевра» і, можливо, сама запитає, що ви бажаєте побачити в її наступному малюнку. Таким чином ви сприймаєте самовираження дитини, підтримуєте віру у власний успіх її. І це допоможе не тільки в малюванні, а й в інших справах, вашого чада.

  • Дитина намагається вам допомогти, наприклад, приготувати вечерю (розкласти серветки, всипати макарони в каструлю тощо). Ви, звичайно поспішаєте і нервуєте: «Ти мені зараз тільки заважаєш, давай-но, я краще зроблю це сама!». Гарний спосіб допомогти дитині розвинути в собі… інфантильність, безініціативність, замкнутість та недовірливість.

Спробуйте дозволити дитині допомогти вам, запропонуйте інші варіанти нескладних завдань «Дякую за допомогу! А давай ще розкладеш фрукти… Ти чудово впорався!». Погодьтесь звучить приємніше.

  •  «Який же ти незграбний! Весь в батька (матір, діда…)!» - «Батько поганий, і я також». Вона починає зневажати батька (матір, діда), навіть здатна копіювати їхні негативні риси, навмисно дратуючи дорослого. Поважайте особистість дитини і не порівнюйте її з іншими.
  •  «Добре, куплю тобі… тільки не плач». Як тільки ця фраза злетіла з вуст батьків, дитина починає звикати отримувати бажане шляхом маніпуляцій. Тому краще набратися терпіння і не поступатися юному «шантажисту». Намагайтеся зосередити увагу малюка на інший об’єкт. Якщо істерика триває, залиште дитину на деякий час саму, відсутність глядача може швидко її заспокоїти. А наступного разу, вирушаючи до магазину, домовляйтеся з дитиною завчасно, що ви купуєте (перелік саме того, що запланували).
  •  «Раз ти такий, то я тебе не люблю!»

Такою фразою ми чітко даємо зрозуміти, що згодні любити дитину, тільки, якщо він відповідає нашим вимогам. Тобто любимо, бо вона розумна, слухняна, красива, а не тому, що вона просто є. Це може вплинути на подальший розвиток особистості, в дорослому віці такій людині складно буде повірити, що її можна любити просто так, а не за щось.

У ситуаціях розчарувань поведінкою дитини, саме поведінкою, а не особистістю, спробуйте сказати наступну фразу: «Ти вчинив недобре, але я все одно люблю тебе». Далі ви вже разом можете проаналізувати ситуацію і знайти шляхи порозуміння. 

Навчіться любити дитину просто так, а не тому що. Вам, мабуть, також хочеться, щоб ваші діти любили вас просто так, а не за щось, правда?

Діана Лазарчук

VIІ Відкрита міська методична виставка розпочалась

27657827 1959900584074277 9209840245754112964 nVIІ Відкрита міська методична виставка розпочала свою роботу в Київському Палаці дітей та юнацтва!

Актуальність теми «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України», потреба в об’єднанні зусиль органів влади, місцевого самоврядування, освітніх, наукових установ та організацій щодо збереження, підтримки та розвитку позашкільної освіти зібрали найбільшу кількість учасників нинішньої виставки.

Детальніше


 

VIІ Відкрита міська методична виставка розпочалась

VIІ Відкрита міська методична виставка розпочала свою роботу в Київському Палаці дітей та юнацтва!

Актуальність теми «Інтеграція шкільної та позашкільної освіти як провідний вектор розвитку та модернізації сучасної системи освіти України», потреба в об’єднанні зусиль органів влади, місцевого самоврядування, освітніх, наукових установ та організацій щодо збереження, підтримки та розвитку позашкільної освіти зібрали найбільшу кількість учасників нинішньої виставки.

Підтримали виставку, надали сприяння та стали її учасниками Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Інститут проблем виховання НАПН України.

Роль і місце позашкільної освіти в сучасній системі освіти України, проблеми щодо їх збереження в умовах децентралізації – ці питання стали найбільш обговорювані на пленарному засіданні. Їх окреслила та визначила шляхи вирішення Биковська О.В., завідувач кафедри позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, ректор Інституту екології, економіки і права, голова Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Триватиме виставка до 16 лютого 2018 року. В цей день будуть підведені підсумки виставки та нагородження переможців. 

Чекаємо зацікавлених осіб, представників медіа на нашій виставці.

View the embedded image gallery online at:
http://www.palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdaf81387d92

Телеканали "ICTV" "Київ" "Україна" про змагання квадрокоптерів в КПДЮ


ІІ відкриті змагання з дрон-рейсінгу заверишились! (ФОТО)

27752031 1956518754412460 25754878959708822 nІІ відкриті змагання на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів завершились! Скоро дізнаємось ім’я переможців.

Детальніше


ІІ відкриті змагання з дрон-рейсінгу заверишились! (ФОТО)

ІІ відкриті змагання на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва з квадрокоптерів завершились! Скоро дізнаємось ім’я переможців.

View the embedded image gallery online at:
http://www.palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIdb70fc6e378

Поліція України – в небі й на воді

27972876 1957929674271368 4558245087957059244 nУ журналістській вітальні ІТА «ЮН-ПРЕС» відбулася зустріч юних журналістів з поліцейськими - спеціалістами управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України та представниками благодійного фонду «Здорове дитинство без меж».

Детальніше


 

Поліція України – в небі й на воді

У журналістській вітальні ІТА «ЮН-ПРЕС» відбулася зустріч юних журналістів з поліцейськими - спеціалістами управління організації діяльності підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України та представниками благодійного фонду «Здорове дитинство без меж».

Цей поліцейський підрозділ створили не так давно – 3 липня минулого року, а робота його полягає у припиненні правопорушень по всій території України, а також охороні природи і збереженні чистоти водойм.

Звичайно, це тільки початок розвитку служби, але вже маємо позитивні результати: врятовані життя, майже 100 тисяч метрів вилучених сіток, більше 500 тисяч кілограмів незаконно видобутої риби та виявлені гектари наркопосівів», – розповідає майор Нацполіції, чарівна дівчина Валентина Погоріла. Вона зазначила, що особовий склад усіх відділів водної поліції підібрано з поліцейських, які мають правоохоронний досвід роботи на водоймах, мають посвідчення судноводія та навички керування водним транспортом., - У своїй щоденній роботі поліцейські на воді організовують та здійснюють заходи щодо рятування людей і забезпечення їх безпеки. Крім того, перевіряють дотримання законності під час використання плавзасобів, а також попереджують і фіксують правопорушення пов’язані з браконьєрством. Водна поліція тісно співпрацює з рибним патрулем – разом вони борються проти браконьєрства і засмічення водойм, а правопорушникам загрожує адміністративна відповідальність і штраф у розмірі 4-10 неоподаткованих мінімумів.

Валентина розповіла, що патрулювання водної поліції не припиняється і взимку, адже нова поліція йде в ногу з часом – підрозділ оснащений всією необхідною технікою, зокрема льодоходами на повітряних подушках «Торнадо». Неодноразово вже поліцейські за допомогою цієї техніки рятували необережних людей, які провалилися під кригу.

Виявити правопорушення підрозділу допомагає найсучасніша техніка – квадрокоптери, які можуть знаходитися у повітрі кілька годин і пролетіти відстань у 60 кілометрів. Вчитися керувати квадрокоптером поліцейські почали відразу після створення підрозділу – до цього часу вони чудово опанували це вміння, а спеціаліст-оперативник Сергій Кравченко прямо в медіа-залі показав як працює квадрокоптер.

Варто зазначити, що правоохоронці бажають узаконити користування цією технікою, щоб у разі завдання шкоди громадянам, власник квадрокоптера ніс відповідальність. Поліцейські подали на розгляд Верховної Ради України законопроект, за яким усі безпілотними, квадрокоптери й подібна техніка (навіть іграшкові) повинна підлягати обов’язковій реєстрації. Це, насамперед, зробить безпечнішим повітряний простір України, а по-друге, зросте відповідальність власників літаючих пристроїв. Особливо, в умовах війни та нестабільної ситуації в країні.

Варто зазначити, що працівники підрозділу є ще й активними волонтерами благодійного фонду «Здорове дитинство без меж», який займається психологічною та матеріальною підтримкою дітей з дитячих будинків, інтернатів та дітей-переселенців.

Робота фонду націлена на підвищення свідомості дітей, підтримку дитячих проектів, розуміння дітьми власної значимості: «Для того, щоб зробити державу потужною, треба зробити свідомою нашу молодь. Знаєте, як то кажуть, можна дати рибу, а можна – вудку!.. Суспільство чує кожну дитину, кожен має право голосу!» - сказала засновниця фонду, Тетяна … Девіз фонду – «Я можу більше, ніж дорослий», адже це дуже важливо, знати, що до твоєї думки прислухаються!
Представники фонду – Олена Мосійчук та Тетяна Репеде розповіли про проекти, започатковані ними, серед яких - «Від дитини до дитини» та «Шлях до серця», в яких беруть участь і поліцейські, й, до яких вирішили долучитися й юні журналісти. 

Народний герой України, парамедик, учасниця бойових дій на Сході України, активний волонтер Олена Мосійчук на власному досвіді переконалася, що правильне виховання у дусі патріотизму та любові до своєї країни, допомагає побудувати сильну державу зі свідомим населенням. Олена розповідала про свій бойовий досвід, про сучасний стан української армії, про зраду й справжню дружбу. Але то вже – тема окремого журналістського матеріалу. 

Гості ще довго відповідали на питання, що цікавили підлітків. Діти цікавилися й психологічною та бойовою підготовкою спецпідрозділів НГУ та збройних сил, оснащенням і ставленням до жінки в армії й поліції, законодавчою базою й харчуванням бійців.... На завершення зустрічі активна молодь заручилася обіцянкою поліцейських посприяти в організації екскурсії на базу спецпідрозділу.

Ольга Кондратюк

«Дай лапу, друже»!

27973589 1957937674270568 2729650102086002668 nБлагодійну акцію з такою назвою провели юні журналісти ІТА «ЮН-ПРЕС» разом з журналістами газети «Вечірній Київ» та «Хрещатик». Журналісти взяли з собою корм для собачок і котиків, теплі речі, й вирушили в Гостомель до притулку для тварин.

Детальніше


 

«Дай лапу, друже»!

Благодійну акцію з такою назвою провели юні журналісти ІТА «ЮН-ПРЕС» разом з журналістами газети «Вечірній Київ» та «Хрещатик». Журналісти взяли з собою корм для собачок і котиків, теплі речі, й вирушили в Гостомель до притулку для тварин. 
Якщо люди можуть сховатися вдома під теплою ковдрою і гарячим чаєм, то взимку беззахисні тварини кинуті на призволяще.

Тварин викидають прямо на смітник, як непотрібні пакети з-під молока. Деякі мешканці міста поводяться більш гуманно, відвозячи своїх "домашніх улюбленців" до притулків. Але не треба забувати, що притулок - не дім. І в будь-якому разі тварина там не відчує себе потрібною. Їй необхідно мати господаря. І нікуди від цього не дітися. Приручена тварина вже ніколи не зможе стати дикою, Тому їй вкрай потрібне спілкування з людиною. І так важливо іноді просто доторкнутися небайдужою рукою до покинутої тварини, прошепотіти їй щось тепле, лагідне, і ви побачите, як радісно завихляє її обшарпаний хвіст, як наповнятсья вдячністю глибокі очі. Жоден, навіть найкращий притулок, не може бути краще власного будинку й дбайливих друзів-господарів.

Нещодавно нам, юним журналістам ІТА «ЮН-ПРЕС» пощастило побувати в одному з притулків для бездомних тварин на околиці селища Гостомель поблизу Києва. Варто зауважити, що розмістився цей дім скорботи й милосердя в покинутій старій фермі. Спочатку ми почули страшенний собачий гавкіт сотень Бобиків та Дружків. Хвіртку височенних воріт нам відчинила худощава немолода жінка в робочому одязі, яка виявилася директором притулку. Чесно кажучи, ми вперше побачили директора, який не сидить у теплому, затишному кабінеті, перегортаючи купу всіляких документів, а працює разом з робітниками: миє овочі, запарює в величезних чанах якесь вариво для своїх підопічних, свариться за погано вичищені вольєри (хоча, як на мене, там була прямо-таки ідеальна чистота). Справа в тому, що влада аж ніяким чином не допомагає в утриманні цього притулку. Не вистачає коштів, працівників, ліків... Але Ася Вільгельмівна Серпинська, в минулому викладач Київського Університету ім. Т. Шевченка, доцент фізико-математичних наук, а нині пенсіонерка й директор "тваринячого" притулку не боїться ніякої роботи, ходить по різних інстанціях, заводах, сільських господарства, просить щось для своїх чотирилапих підопічних... До речі, зараз у притулку знаходиться понад 450 собак і більше, ніж 100 котів. А працівників тут можна перелічити на пальцях, тому, на жаль, люди фізично не в змозі спілкуватися з кожною покинутою душею окремо. А тваринам це потрібно, можливо, навіть, більше за їжу й прихисток.

Найперший, хто нас зустрів – був великий чорний пес у спеціальному інвалідному візку. Блек Бой – так звати собаку – довірливо підставляв голову, щоб його гладили й чухали, посміхався, тулився до людей й дивився в очі розумними очиськами. В яких стільки болю й любові, що хочеться плакати. І є від чого. Як розповіла Ася Вільгельмівна, цього собаку, побитого. З переламаним хребтом, спливаючого кров’ю, в грудні 2016 року знайшли у кюветі. Було видно, що його гамселили по спині, а потім ще й добивали. Лікування в клініці вилилося майже в 60 тисяч гривень. Допомагали небайдужі люди. Потім його лікували в притулку. Собака вижив, але його задня частина залишилася паралізованою. Нарешті, БлекБоя поставили в спеціальний візок, за допомогою якого він може пересуватися, гуляти на вулиці, спілкуватися з друзями по нещастю.

Тварини зустріли нас по-особливому, не так, як домашні. Вони з усіх боків оточили нас, голосно гавкали, стрибали, терлися об ноги. А варто було нахилитися й погладити тваринку, як вона вмить перетворювалась на сумирне ягнятко й уже ні на мить не відходила від нас. Під час нашого подорожування вздовж вольєрів, собаки відчайдушно гавкали, кожна показувала свій характер, свою неповторну особистість, вони метушилися, стрибали то на сітку-огорожу, то на будки. Хто знає, що вони хотіли цим сказати... Можливо, цим вони виказували своє незадоволення нашою появою, адже, повірте, у цих тварин є за що ненавидіти людину, відчувати злість не стільки до колишнього господаря, а й до всіх, без виключення, представників роду людського? А, може, в такий спосіб вони намагалися привернути до себе нашу увагу, благали взяти з собою, стати новим другом і господарем? Але нам у будь-якому випадку було трохи лячно. Жалість, біль, страх... усе це переплелося всередині мого серця, давило в грудях, відчувалося фізично.

Після спілкування з собаками, ми потрапили до котячого царства. Там було досить-таки спокійно й тихо. Яких тільки котів, кішечок і кошенят ми не побачилив теплих кімнатах з сільськими печами, ослончиками, диванчиками! Мені навіть здалося, що що я не в притулку для тварин, анаякійсь елітній котячій виставці. Тут ми зустріли молоду вродливу дівчину, яка прибирала котячі вольєри й годувала тваринок. Звичайно, виникло резонне запитання: що така гарна дівчина робить в такому не дуже привабливому місці? Як виявилося, дівчина просто дуже любить тварин, і заради них вона покинула престижну роботу бухгалтера і, незважаючи на невисоку зарплату, незадоволення батьків, нерозуміння з боку знайомих, -- щодня приїздить з Києва до гостомельського притулку. На нашу думку, ось це і є справжній героїзм, оснований на любові й на покликанні душі.

Як допомогти безпритульним, якщо ви не можете взяти їх до себе? Про це нам розповіла керівник гостомельського притулку Ася Вільгельмована Серпинська. 
У 2000 році Ася Вільгельмівна заклала свою квартиру, аби мати хоч якесь приміщення для тварин. На ці гроші вона купила споруду розваленого корівника в Гостомелі та повністю обладнала його. В зимову пору собакам потрібна не аби- яка допомога, адже в цей час багато тварин хворіють через нестачу тепла й мерзнуть. Нажаль, усе піддається жорсткій економії, бо притулок існує тільки на пожертви добрих людей та не підтримується владою.

– Годуємо собак не тільки кормом, але й кашею з м'ясом, яке ми варимо в 5 великих чанах. Та крім їжі для тварин, потрібно платити за світло, воду, ветеринарні послуги та зарплати робітникам. Також, я зіштовхнулася ще з однією проблемою. Нам часто підкидають цуценят, та дуже рідко приходять люди, щоб забрати до себе хоча б одного собаку. І виходить так, що все життя тварина проживає в притулку.
Якраз під час нашого перебування в притулку, одна кішечка й дві собачки знайшли господарів. Але в той же час люди привезли змучену собачку, яку знайшли на обочині дороги. Як же нам хотілося подивитися у вічі тим, хто познущався над цією твариною!

Хочеться звернутися до всіх співгромадян: Люди, яким би важким не було наше людське життя, ми повиннні намагатися допомагати "братам нашим меншим", не бути байдужими до проблем і потреб тварин. Будьмо людьми!

Аріна Євгієко, Наталя Плохотнюк

Здорове та солодке життя в Палаці

27657711 1956597427737926 169897499476768439 n10 лютого в гуртку кулінарії "Смакота» (керівник гуртка Рудь Наталія Валентинівна) відділу народної творчості КПДЮ відбувся цікавий та солодкий майстер-клас з виготовлення зефіру з натуральних продуктів. Майстер-клас проводили представники фірми "SWEETANOK", яка пропонує смачні та корисні натуральні солодощі для здорового життя. Уся продукція виготовлена без консервантів, барвників та хімії, лише з натуральних та якісних інгредієнтів.

Детальніше


Здорове та солодке життя в Палаці

10 лютого в гуртку кулінарії "Смакота» (керівник гуртка Рудь Наталія Валентинівна) відділу народної творчості КПДЮ відбувся цікавий та солодкий майстер-клас з виготовлення зефіру з натуральних продуктів. Майстер-клас проводили представники фірми "SWEETANOK", яка пропонує смачні та корисні натуральні солодощі для здорового життя. Уся продукція виготовлена без консервантів, барвників та хімії, лише з натуральних та якісних інгредієнтів.

View the embedded image gallery online at:
http://www.palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeIda963d34fd5

Співробітники підрозділів поліції у гостях "Юн-прес" КПДЮ

27657589 1956343171096685 8535407168284748228 nУчора гостями "Юн-прес" КПДЮ були співробітники підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України і представники фонду "Здорове дитинство без меж", зокрема заслужений парамедик, волонтер Олена Мосійчук. Поліцейські розповіли про свої підрозділи, адже вони є новими у нашій державі і діють лише з серпня. 

Детальніше


Співробітники підрозділів поліції у гостях "Юн-прес" КПДЮ

Учора гостями "Юн-прес" КПДЮ були співробітники підрозділів поліції на воді та повітряної підтримки Національної поліції України і представники фонду "Здорове дитинство без меж", зокрема заслужений парамедик, волонтер Олена Мосійчук. Поліцейські розповіли про свої підрозділи, адже вони є новими у нашій державі і діють лише з серпня. Справжньою несподіванкою став дрон, який вони принесли з собою. Продовжилась зустріч за дружньою розмовою з Оленою Мосійчук, яка розповіла про особливості нової поліції та роботи парамедика у воєнний та мирний час. Після прес-конференції журналісти, захоплені темою розмови, ще довго не хотіли відпускати гостей.

Юн-прес КПДЮ

View the embedded image gallery online at:
http://www.palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId1a68116fc5

Змагання з квадрокоптерів на Кубок Київського Палацу дітей та юнацтва.


 

Готові захищати Україну

IMG 8254У Київській міській державній адміністрації (КМДА) відмітили найкращих під час урочистого нагородження переможців міського військово-спортивного національно-патріотичного конкурсу серед учнівської молоді міста Києва «Честь та звитяга», присвяченого 100-річчю бою під Крутами.

Детальніше


 

Готові захищати Україну

У Київській міській державній адміністрації (КМДА) відмітили найкращих під час урочистого нагородження переможців міського військово-спортивного національно-патріотичного конкурсу серед учнівської молоді міста Києва «Честь та звитяга», присвяченого 100-річчю бою під Крутами.

Столичні школярі та студенти зібралися, щоб привітати майбутніх захисників вітчизни з перемогою. Вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва також долучилися до урочистого нагородження переможців.

Розпочався захід з виконання гімну та хвилини мовчання, якою вшанували пам'ять загиблих студентів у бою під Крутами.

Родзинкою церемонії нагородження стало військове дефіле із внесенням державного прапора виконане бійцями Почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Привітала переможців директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Олена Фіданян, яка побажала майбутнім захисникам України, рости щасливими, жити у мирній країні, але завжди бути готовими стати на захист своєї Батьківщини.

Нагороди вручали за перемоги у номінаціях «Строю та пісні», «Перетягування канату», «Метання умовної «гранати» в приміщенні», «Згинанні та розгинанні рук в упорі» та за «Неповне розбирання та складання АК-74», «Спорядження магазину АК-74» тощо.

Найбільше перемог здобули учасники зі шкіл Деснянського району (№ 321, 308, 276, 292), Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою й Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Переможці змаганьбули нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Вихованець з військового ліцею ім. Івана Богуна Артем Секірін пояснює участь у конкурсі так: «Зараз небагато хто насправді вболіває за становище нашої країни. На жаль, більшість молоді хоче виїхати з України, щоб знайти кращі умови життя за її межами, але як вчив мене мій батько - місце де ти народився треба захищати і поважати таким, яким воно є».

Також, здивувала велика кількість дівчат, що, випереджаючи хлопців, посіли перші місяця у номінаціях. Дівчата з команди ЗСШ №45, пояснюють: «Існує стереотип, що Жінки – слабкі. І нас це реально ображає. Але чому вона не може бути сильною? Чому вона не може захищати державу або свою сім’ю? Де тоді рівноправ’я?». Спілкуючись з переможцями змагань стає зрозумілим, що більшість із них серйозно ставиться до участі в конкурсі та планують пов’язати своє життя із захистом Вітчизни.

Кількість учасників щороку зростає.У цьому році у ньому вже взяли участь 37 команд та понад 500 учасників. «Ми і надалі плануємо залучати якомога більше молоді до участі вконкурсі та включати в програму нові види змагань, щоб навчити дітей і підлітків навикам фізичної та військової підготовки. Головне наше завдання - виховувати у молоді патріотичний дух і здатність стати на захист своєї країни», - зазначила директор Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання, організатор змагань Валентина Стешук.

Конкурс проходив за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Привітати переможців також завітали і співорганізатори конкурсу: представники ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО", ГО «Юнацький корпус», Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, Київський міський військовий комісаріат.

Ярослава Сичевська

View the embedded image gallery online at:
http://www.palace.kiev.ua/index.php/viddili#sigFreeId1be2c92a63

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu