Cheap Jordans Sale,Cheap Air Jordan Sale,XPsoccer.com,Calcioxp.com,adidascrazy.com,crazyadidas.com

План масових заходів Палацу | Київський Палац дітей та юнацтва

План масових заходів Палацу

Друк

rozklad

 

1       

1 березня –

14 квітня

 

АКЦ

Конкурси та змагання у гуртках АКЦ, присвячені Міжнародному дню авіації та космонавтики

Кулігіна О. О.

П/О

2       

1-4 квітня

9:00-18:00

Кінолекційний зал, мала арена, медіа-зал, каб. 307, 309, 125, 217А, 222, 236, 135, бібліотека

Психологічний фестиваль «ПАРОСТОК»

Крот О. М.

В/О

3       

1 квітня

14:00-17:00

ККЗ

Репетиція вистави «Країна чудес Аліси» театру «Інкунабула»

Петлицька Н. М.

 

4       

3 квітня

14:00-19:00

ККЗ

Генеральна репетиція інтерактивної вистави «Казка про казку»

Долгова О. В.

 

5       

16:30-18:00

КЛЗ

Презентація «Права дитини – ти маєш право!» (спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у м. Києві)

Долгова О. В.

К/О

6       

4 квітня

10:00-12:00

ККЗ

Круглий стіл (фестиваль «Паросток»)

Крот О. М.

 

7       

12:15-15:00

ККЗ

Культурний проект, присвячений 100-річчю зі Дня проголошення Незалежності Латвійської Республіки

Коломієць В. М.

 

8       

15:15-17:00

ККЗ

Вручення випускних костюмів дітям-сиротам міста Києва від Київського дитячого фонду

Либа Н. І.

 

9       

17:15-19:00

ККЗ

Репетиція концерту «Перші кроки»

Петлицька Н. М.

 

10   

16:00 – 17:30

Мала арена, хол ІІ поверху

Гра- конкурс « Птахи мого дитинства»

Ткачук Л.І.

 

11   

5 квітня

16:00-19:00

ККЗ

Репетиція концерту «Перші кроки»

Петлицька Н. М.

 

12   

6 квітня

14:00-16:00

ККЗ

Репетиція концерту «Перші кроки»

Петлицька Н. М.

 

13   

16:00-18:00

ККЗ

Репетиція інтерактивної вистави «Казка про казку»

Долгова О. В.

 

14   

18.15-20:00

ККЗ

Репетиція концерту «Перші кроки»

Петлицька Н. М.

 

15   

7 квітня

12:00

Медіа-зал

Журналістські акції й засідання медіа-клубу до Міжнародного дня здоров’я

Іллюк Н. О.

П/О

16   

10 квітня

вівторок

16:00-17:30

каб. 307

Екологічна гра-конкурс «Знавці природи»

Ткачук Л. І.

П/О

17   

16:00-19:30

ККЗ

Генеральна репетиція концерту «Перші кроки»

Петлицька Н. М.

 

18   

18:00

Бібліотека

Зустріч інтервізійної групи психологів

Крот О. М.

П/О

19   

11.04, середа

9:30-13:00

ККЗ

Репетиція фестивалю дитячої творчості «Ми таланти твої, Україно»

Клименко О. В.

 

20   

16:00-17.30

к. 307

Екологічна гра-конкурс «Хочу все знати»

Ткачук Л. І.

П/О

21   

16:00-18:00

Бібліотека

Конкурс «Юний медик»

Ткачук Л. І.

К/О

22   

18:00-19:30

ККЗ

Концерт «Перші кроки»

Петлицька Н. М.

 

23   

12 квітня

16:00-18:00

ККЗ

Фестиваль дитячої творчості «Ми таланти твої, Україно»

Клименко О. В.

оренда

24   

13 квітня, п’ятниця

16:15 -19:00

ККЗ

Репетиція концерту «Громиця»

Петлицька Н. М.

 

25   

15:20-16:00

16:00-18:00

ККЗ, мала арена, бібліотека, 1 і 2 медіа-зал, хол 2 поверху

Форум молодіжних прес-центрів столиці

Іллюк Н. О.

 

26   

14 квітня, субота

12:00

Медіа-зал

Фіналконкурсу «Київ – європейська столиця – крізь призму журналістики»

Іллюк Н. О.

П/О

27   

13:00-14:00

АКЦ

Святкова лінійка, присвячена Міжнародному дню авіації та космонавтики

Кулігіна О. О.

П/О

28   

18:00-19:30

ККЗ

Концерт «Громиця»

Петлицька Н. М.

 

29   

15 квітня

11:00-13:30

ККЗ

Репетиції балетної вистави «Золотий ключик» ансамблю класичного балету

Петлицька Н. М.

К/О

30   

11:00

Археологічний музей

Лекторій «Артефакт»

Васильєва Н. П.

 

31   

14:30-17:30

ККЗ

Репетиція вистави «Країна чудес Аліси» театру «Інкунабула»

Петлицька Н. М.

 

32   

17 квітня

11:00-18:00

ККЗ,

мала арена

Репетиція та звітний концерт зразкового ансамблю танцю «Сувенір»

Коломієць В. М.,

Клименко О. В.

оренда

33   

18 квітня,

середа

11:00-18:00

2 поверх

Фестиваль стартапів «Class ідея»

Литвиненко В. І.

К/О/У

34   

11:00

Бібліотека

Клуб педагогів КПДЮ «Територія Нових Можливостей».

Психологічний тренінг «Професійна компетентність співробітника створює позитивний імідж Палацу»

Крот О. М.

П/О

35   

16:00-19:00

Мала арена

Інтелектуально-пізнавальна гра для молодших школярів «Юніор», фінальна гра

Долгова О. В.

К/О

36   

18:00-20:00

ККЗ

Концерт культурного центру «Кияночка»

Пархоменко І. М.

оренда

37   

19 квітня,

четвер

12:00

Школа-інтернат № 15

Благодійна акція для дітей із особливими освітніми потребами в рамках програми Палацу «Турбота»

Долгова О. В.

П/О

38   

12:00-16:00

ККЗ

Репетиція балетної вистави «Золотий ключик» ансамблю класичного балету

Петлицька Н. М.

К/О

39   

18:30-19:30

ККЗ

Вистава «Країна чудес Аліси» театру «Інкунабула»

Петлицька Н. М.

К/О

40   

16:00-17:30

Кабінети

Екологічний турнір «Горизонти науки»

Ткачук Л. І.

К/О

41   

20.04

16:00-18:00

ККЗ

Фінал міського конкурсу шкільних команд «Стандарт сміху»

Долгова О. В.

 

42   

16:00-17:30

Мала арена

Фінал проекту «Майстерня краси»

Ткачук Л. І.

 

43   

17:00

АКЦ

Тренінг «Особистісний розвиток курсанта льотно-штурманської підготовки»

Крот О. М.

П/О

44   

20 квітня

9:00-20:00

Мала арена, 1, 2 поверхи

«Фестиваль дитячих таборів»

Пархоменко І. М.

оренда

45   

9:00-18:00

КНУ ім.

Т. Шевченка

VI Міжнародна науково-методична конференція з медіа-освіти та медіа-грамотності

Іллюк Н. О.

М/У

46   

21 квітня, субота

9:00-19:00

Гідропарк

Київська мозаїка «Настільний квест: історичні місця столиці»

Васильєва Н. П.

П/О

47   

11:00-14:00

ККЗ

Балетна вистава «Золотий ключик» ансамблю класичного балету

Петлицька Н. М.

П/О

48   

9:00-18:00.

КНУ ім.

Т. Шевченка

VI Міжнародна науково-методична конференція з медіа-освіти та медіа-грамотності

Іллюк Н. О.

М/У

49   

9:00-20:00

Мала арена, 1, 2 поверхи

«Фестиваль дитячих таборів»

Пархоменко І. М.

оренда

50   

11:00-14:00

Концертний зал

Балетна вистава «Золотий ключик» ансамблю класичного балету

Петлицька Н. М.

К/О

51   

14:30-20:00

ККЗ

Репетиції Відкритого фестивалю-конкурсу «Art Vision» та концерту ансамблю «Фламінго» (до 20-річчя колективу)

Петлицька Н. М.

П/О

52   

22 квітня

10:00-17:00

Концертний зал

Репетиції Відкритого фестивалю-конкурсу «Art Vision» та концерту ансамблю «Фламінго» (до 20-річчя колективу)

Петлицька Н. М.

В/О

53   

23 квітня

16:00-18:00

Бібліотека

Проект «Хочу. Дізнаюся. Оберу». Професія медійник (спільно з каналом «Студія 1+1»)

Долгова О. В.

П/О

54   

16:00

Медіа-зал

Журналістський практикум «Створюємо книгу разом»

Іллюк Н. О.

П/О

55   

16:00

Мала арена

Фестиваль шкільної реклами

Долгова О. В.

П/О

56   

24 квітня

18:00-20:45

ККЗ

Репетиції Відкритого фестивалю-конкурсу «Art Vision» та концерту ансамблю «Фламінго» (до 20-річчя колективу)

Петлицька Н. М.

В/О

57   

15:00-18:00

ККЗ

«Діалог держав». Репетиція

Долгова О. В.

К/Д

58   

11:00-15:00

ТК «Прямий»

Екскурсія учнів телестудії на ТВ-канал «Нові тренди сучасного телеканалу»

Іллюк Н. О.

П/О

59   

11:00

Бібліотека

«Школа методиста» КПДЮ

Крот О. М.

П/О

60   

18:00

Бібліотека

Зустріч інтервізійної групи психологів

Крот О. М.

П/О

61   

25 квітня

15:00-19:00

ККЗ

«Діалог Держав». Конкурс

Долгова О. В.

К/Д

62   

19:15-20:45

ККЗ

Репетиція концерту «Дзвіночка» з камерним ансамблем

Петлицька Н. М.

П/О

63   

 

АКЦ

Радіомарафон до Дня Чорнобильської катастрофи

Кулігіна О. О.

В/У

64   

11:00

Бібліотека

Міське методичне об’єднання для методистів позашкільних навчальних закладів

Крот О. М.

П/О

65   

18:00-20:00

м. Київ, клуб «Політехнік» при НТУУ «КПІ»

Міська Ліга радіоаматорів

Синявська К. В.

К/У

66   

26 квітня

16:00-18:00

Музей «Чорнобиль»

Журналістська вітальня «Зоря Полин »

Іллюк Н. О.

П/О

67   

13:00-18:00

19:00-20:30

Концертний зал

Репетиція Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «Art Vision»

Петлицька Н. М.

В/О

68   

27 квітня –

1 травня

 

Житомирська обл.

Фестиваль туризму та краєзнавства «Перехрестя»

Васильєва Н. П.

 

69   

27 квітня

11:00-17:00

18:30-20:30

ККЗ

Репетиції концерту-відкриття Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «Art Vision»

Петлицька Н. М.

В/О

70   

9:00-17:00

НАУ

Міжнародна наукова конференція 
«Мова та культура у просторі новітніх технологій: проблеми сучасної комунікації»

Іллюк Н. О.

В/О

71   

28 квітня,

субота

11:00-12:00

Кабінети

Круглий стіл «Проблеми води в місті»

Ткачук Л. І.

П/О

72   

9:30-14:00

КПДЮ

Міський конкурс з оригамі «Журавлиний клич»

Синявська К. В.

М/О

73   

12:00

Каб. 125

Семінар для батьків «Дитячі крадіжки. Причина та профілактика»

Крот О. М.

П/О

74   

10:00-16:00

17:00-19:00

20:30

Концертний зал,

мала арена,

каб. 235, 303, 308, 1 медіа-зал, костюмерна, КЛЗ

Репетиції гала-концерту Міжнародного фестивалю сучасної хореографії «Art Vision».

Розважальна програма для учасників фестивалю

Петлицька Н. М.

В/О

75   

16:00.-19:00

Медіа-зал

Круглий стіл «Мистецтво інтерв’ю. Використання сучасних технологій»

Іллюк Н. О.

П/О

76   

29 квітня, неділя

12:00-15:00

16:00-8:00

Концертний зал

Репетиція ювілейного концерту ансамблю «Фламінго» (до 20-річчя колективу)

Петлицька Н. М.

В/О

 

Виставки

77   

28.03.18 – 17.04.18

 

1 поверх

«Подорож космічними світами», виставка гуртківців ВНТ, присвячена Дню космонавтики.

Гардашук С. В.

П/О

78   

27.03.18 – 25.04.18

 

Галерея «Дім Миколи»

«Театр. Відкриємо завісу» Виставка гуртківців ВНТ та художників сценографів КПДЮ

Гардашук С. В.

П/О

79   

11.04.18 – 30.04.18 18

 

1 поверх

Персональні виставки Гаращенко Ксенії та Бориса, гуртківців ВНТ, керівник Каверзнєва Н. В.

Гардашук С. В.

П/О

80   

18.04-30.04

 

1 поверх

«Врятуємо планету» виставка гуртківців ВНТ керівник Каверзнєва Н.В., пам’яті Чорнобиля присвячується.

Гардашук С. В.

П/О

81   

21.03.18 – 10.04.18

 

1 поверх

Виставка кераміки, керівник Свида Л.В. (в рамках АРТ-фестивалю «Веремія»)

Гардашук С. В.

П/О

 

Спортивні змагання

82   

1 квітня

10:00-19:00

НВК Солом’янського району

Міські змагання з судномодельного спорту серед школярів і учнівської молоді

Синявська Е. В.

М/О

83   

10:00-19:00

Київ,

СШ № 304

Відкриті змагання на Кубок Палацу дітей та юнацтва 2018 року з автомодельного спорту (радіокеровані моделі в приміщенні)

Синявська К. В.

М/О

84   

12-16 квітня

9:00-18:00

м. Луцьк

Чемпіонат України (юнаки), спортивна радіопеленгація, середні дистанції, ІV ранг

Синявська К. В.

В/У

85   

20-24 квітня

10:00-19:00

Київ,

«Логос»

Кубок України, І етап (дорослі, юніори ), трасові моделі, класи PR-24, ES-32, ES-24, G-12, ІІІ , IV ранг

Синявська К. В.

В/У

86   

21 квітня

10:00-19:00

Гідропарк

Міське свято для дітей, сімей та молоді «День Землі»

Васильєва Н. П.

П/О

87   

21 квітня

10:00-19:00

Гідропарк

Міські змагання зі спортивного орієнтування «Київська весна»

Васильєва Н. П.

П/О

88   

27–31 квітня

 

м. Суми

Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки), спортивна радіопеленгація, подовжені дистанції. Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ, ІІІ–ІV ранг

Синявська К. В.

В/У

89   

21-22 квітня

10:00-19:00

нуту кпі

Чемпіонат України з гри в го (чвертьфінал)

Шеремет Я. В.

в/у

90   

13-15 квітня

10:00-19:00

кплю, 319, 321, хол фф поверху

ІІІ Міжнародний турнір з шашок-100 памяті Вайсера В. Д.

Шеремет Я. В.

м/о

91   

22 квітня

10:00-14:00

мала арена

Весняний дитячий Кубок Києва серед молодших і старших юніорів з настільного хокею

Шеремет Я. В.

к/о

92   

26 квітня – 11 травня

 

смт Сергіївка

Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат «Шаболатський тиждень»

Шеремет Я. В.

к/о

Comments:

kmda baner2

 

kmda baner2 (1)

 

monu